Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt minden ember 250-300+ nettót keres, mikor ha átlagbért nyomok be ide (160-180 között), akkor mindenki csak röhög, hogy ezzel egy nő sem vesz majd komolyan?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 2. 20:35
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/113 anonim ***** válasza:

#88: "Csak tudod, én nem a linkekben élek"


Ez úgy mégis mi a fenét jelent? :D Szerinted a numbeo/glassdoor hazudik? Ezek csak a legnagyobbak, simán alá tudom támasztani bármelyik számot további, független forrásokkal. Vagy a statisztika úgy általában, mint a valóság objektív megismerésének eszköze hülyeség, mert te úgyis jobban tudod az 5-6 elemű mintád alapján? :) Lehet, hogy jobban kellett volna figyelni az egyetemen. :D Szóval hol van itt a hülyítés? :) A tények azok tények.


És ne kezdjük már méregetni az epenist, hogy kinek hány ismerőse van a szakmában, mert az égvilágon semmi értelme, és ezzel nem kerülsz közelebb a realitáshoz.

2018. ápr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/113 anonim ***** válasza:

Numbeo módszertana konkrétan egy kalap szar, azt is fals számokkal számolja, még a ksh létminimum megállapításánál is röhejesebb és primitívebb a számolásuk. Általában ilyen gyári munkások szokták nyomogatni, megnézni, hogy mennyire lenne más máshol, komoly ember, programozó nem használja.


Arról nem beszélve, hogy egy országon belül is óriási eltérések lehetnek a megélhetést illetően, nem lehet egy országra egységesen kiadni egy szorzót, aztán a többire is, és így hasonlítgatni, ezt maximum fogyatékosok veszik be, hogy hiteles.


Inkább neked kellett volna figyelni az egyetemen.

2018. ápr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/113 anonim ***** válasza:
Glassdoor-on meg átlag van, a fizetések mellett ott egy kis "csúszka", ami mutatja a minimumot, meg a maximumot, de a glassdoor tökéletesen bizonyítja, hogy sokkal nagyobbak a fizetések külföldön, nem tudom mit akarsz. Egy átlagos, nettó 480 ezres SENIOR programozó fizetésre vered magad? Nemár :DDD
2018. ápr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/113 A kérdező kommentje:
:D mindenki ennyire tollas itt.
2018. ápr. 3. 17:25
 95/113 anonim ***** válasza:
41%
#92: azon kívül, hogy csak fogyatékos gyökér gyárimunkások hiszik el a numbeo adatait esetleg tudsz mondani valami konkrét problémát is a módszertannal? :)
2018. ápr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/113 anonim ***** válasza:

Nézd meg milyen árakat ír mondjuk Budapestre, te szerencsecsomag.

Sör 500, 2 főre kaja 9000, 0.33 literes ásványvíz 200.

Te ilyen oldalnak hiszel? Egészségedre. :D

2018. ápr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/113 anonim ***** válasza:
63%
#96: uh... ezekkel az árakkal mi a gond? Kb. ennyit szoktam fizetni ezekért.
2018. ápr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/113 anonim ***** válasza:
56%

# 97

Ott szabolcs megyében is? :O

2018. ápr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/113 anonim ***** válasza:
52%

# 97

Közöd nincs Budapesthez akkor. Valami álmodozó tanyasi gyerek vagy. :D

2018. ápr. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/113 anonim ***** válasza:

98,én is szabolcsból származom,de mi most PEstről beszéltünk.

Igen otthon nem ennyi,hanem sokkal olcsóbb minden,ki voltam akadva amikor kb. egy körért valami 3000Ft-ot fizettem ami itt Pesten legalább 5000Ft kb,de nem akarok f_szságot beszélni.


Pest nem olcsó,Szabolcshoz nem mérd,itt mérföldekkel magasabb árak vannak.

Eleve egy fejlesztő nem marad Szabolcsban a nyomorban,onnan menekülni kell azonnal,mert semmi nincsen csak nyomor,éhezés.


Még Debrecen se jó,ott is aprót fogsz keresni.


Pest teljesen más,magasabb árak,és mivel ez az IT központja ezért megfizetnek minket.


Otthon egy programozó kapna talán 200k-t nettóban.

2018. ápr. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!