Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, akik valamilyen okból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, akik valamilyen okból sikertelenek vagytok az ellenkező nemnél! Ti hogy dolgozzátok ezt fel?

Figyelt kérdés

Mert szerintem ezt nem lehet. Nekem pl. minden bajom van már, állandóan kanos vagyok és szeretethiányos, így eléggé dekoncentrált vagyok, nem tudom normálisan ellátni a napi teendőimet. Szó szerint azon kattogok 24/7, hogy milyen jó lenne, ha én is boldog lehetnék. Ám aki mégis valahogy el tudta ezt engedni, az megdobna pár tanáccsal? Köszi!


22/F


2018. febr. 6. 07:58
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 A kérdező kommentje:
Oké. :D
2018. febr. 7. 12:55
 62/64 anonim ***** válasza:

Amikor már nem tud a Kérdező értelmes érveket és válaszokat írni, de azt akarja, hogy az övé legyen az utolsó szó, mert csak ettől alszik jól, na akkor mit válaszol? "Nyomd már el magad."


Vicc és szánalom.

2018. febr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:

62#

Most őszintén. Te többet vártál egy ilyen "embertől"? Már a kérdésből tudni lehetett, hogy ez csak egy agyatlan lúzer, aki szerint mindenki bolond, csak ő helikopter.

2018. febr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 Clay Morrow ***** válasza:

"Clay, sosem késő, még 70 évesen is lehetsz szerelmes, és összejöhetsz valakivel. Szorítok neked, hogy így legyen és csakis így!"


Kösz a szavakat, de nem kell nekem szorítani.

F.szt sosem késő, ha netalán 70 évesen összejövök valakivel mit csinálok? Egyáltalán ha megérem e kort, fél impotensen egy löttyedt vén nővel mégis mit csináljak? Már amúgy is sok idő el van veszve, nincs mit szépíteni ezen, elfogadom és ez van.


Mint mondtam már anno el voltam szerintem eléggé maradva, majd 15 évesen esztelen rohamban összehoztam, hogy legalább csókot tapasztaljam meg. Meg is lett a gyümölcse, egy csinos-kedves barátnőm lett, csókolóztam is, mindenem meg volt a boldogsághoz, hogy haladjak előre- csak elb*sztam. Én tudom, érzem, hogy ilyesmire képtelen vagyok- szeretni, rövid időn belül dobtam a lányt, mert nem éreztem egyáltalán jól magam. Pedig szó sincs arról, hogy nem jött be a lány, hiszen évekkel azelőtt szerelmes voltam belé, majd kis idő után újra fellobbant. Számomra túl sok egy nő, kapcsolat meg a velejáró mindenség. Rá pár évre újra összejöhetett volna a dolog, de ugyanaz történt. Énnekem pedig nincs se kedvem, se motivációm ilyesmivel foglalkozni, tehát én letettem erről, nem várok el semmi jót a jövőtől e téren, ha pedig netalán összejön és megjavulok, az meg akkor lesz.

2018. febr. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!