Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, akik valamilyen okból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, akik valamilyen okból sikertelenek vagytok az ellenkező nemnél! Ti hogy dolgozzátok ezt fel?

Figyelt kérdés

Mert szerintem ezt nem lehet. Nekem pl. minden bajom van már, állandóan kanos vagyok és szeretethiányos, így eléggé dekoncentrált vagyok, nem tudom normálisan ellátni a napi teendőimet. Szó szerint azon kattogok 24/7, hogy milyen jó lenne, ha én is boldog lehetnék. Ám aki mégis valahogy el tudta ezt engedni, az megdobna pár tanáccsal? Köszi!


22/F


2018. febr. 6. 07:58
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
94%

"Mert ez aztán az intelligencia netovábbja... :D Kettőnk közül még mindig te vagy a nagyobb szánalomhalmaz, a nagy pofáddal meg csak az én igazamat erősíted. De mint mondtam, ha előtted állnék, nem győznél pitizni. Ismerem a fajtádat."


Mégis miért vagyok szánalomhalmaz? Miért erősítem az igazadat? Most mégis mit vársz? Bizonygassam, hogy nem szarnék be tőled, hívjalak ki egy bunyóra?:D Örülök ha ismered a fajtámat. Képzeld, nem állnék le veled verekedni, mert annál intelligensebb embernek tartom magam. Kész vicc a felfogásod. Felőlem lehetsz te az erősebb, nekem aztán mindegy, de mégis nekem van barátnőm és nem neked :D


Na, akkor hogy megmutassam neked, milyen a tudatos, intelligens ember, nem folytatom a vitát, inkább tovább lépek és a fő kérdésedre válaszolok: 22 évesen itt sírsz. Ez szánalmas. Fiatal vagy és úgy csinálsz, mintha 50 éves kiöregedett faszi lennél. Ne csodálkozz, hogy nem kellesz a csajoknak, valószínű, hogy árasztod magadból ezt a negativizmust és messziről elkerülnek, mert megérzik. Jól is teszik. Amíg ilyen a hozzáállásod, addig egyedül maradsz. Tegyél ellene.

2018. febr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:

Bár voltak régebben kisebb sikereim, jelenleg egyáltalán nem tartom magam sikeresnek a nőknél. Szerintem foglald le magad mással, ha nem tudsz/akarsz ezen változtatni, építs karriert vagy vállalkozást, tanulj új dolgokat, alakíts ki egy baráti kört, sportolj, utazgass, alkoss meg egy művet stb.


A szexuális energiát (~kanosságot) át lehet alakítani más jellegű, pl. kreatív vagy alkotó energiákká, de prostizhatsz is, ha már nagyon nem bírod (nem csináltam sosem, szóval ebben nem tudok tanácsot adni, hogy megéri-e vagy sem).

2018. febr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 A kérdező kommentje:
Ki a fene mondta, hogy én verekedni akarok? Én csak annyit mondtam, hogy élőben nem lennél ennyire oltogatós kedvedben, mert megszeppennél.
2018. febr. 6. 15:38
 44/64 anonim ***** válasza:
Mégis mitől szeppennék meg? Felőlem azt gondolhatsz amit akarsz, ez lényegtelen, mert ettől még nem lesz barátnőd. Neked kell változni. Ha nem vagy rá hajlandó, akkor pedig fogadd el, hogy egyedül maradsz.
2018. febr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 A kérdező kommentje:
Nekem miért kéne változni? Aki szeret, az önmagamért szeret. Ennyi. Semmi baj sincs velem. Az meg, hogy ma úgy nyilvánultam meg, ahogy...hát, ti kezdtétek. Ne várjátok, hogy fenéknyaló stílusban fogok válaszolni. Olyan vagyok másokkal, mint amilyenek mások is velem. Nem lesz barátnőm? Sebaj. Legalább az egyéniségem megmarad.
2018. febr. 6. 15:57
 46/64 anonim ***** válasza:
90%

Már bocs, de ez a gyűlöljük a nőket, sajnáltatom magamat stílus minden, csak nem egyéniség. Márpedig neked kell változni, ha barátnőt akarsz, ugyanis ilyen negatív felfogású emberrel normális nő nem fog összeállni. Aki szeret önmagadért szeret? Igen, ez így van, de csak akkor, ha van mit szeretni benned, van valami pozitív tulajdonságod, márpedig eddig nem úgy tűnik, hogy lenne. A negatív hozzáállásodért nem fog senki sem szeretni, ugyanis az nem erény.

Végül: hidd el, van veled baj, hogyha 22 éves létedre így gondolkozol, és ha ilyen kérdéseket írsz ki.

2018. febr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
95%

"Aki szeret, az önmagamért szeret."


Ne legyenek kételyeid, senki nem fog.

2018. febr. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki, te vagy az, aki nem tudsz szöveget értelmezni. De megyek is a bánatba, elvégre okos enged, vagy mi.
2018. febr. 6. 16:32
 49/64 anonim ***** válasza:
92%

Fejtsd ki kérlek, hogy miért nem tudok szöveget értelmezni, erre kíváncsi vagyok :D

Te együtt lennél egy nyafogós, elégedetlenkedő, negatív lánnyal? Ugye hogy nem...na ez fordítva is igaz. vagy változol vagy maradsz egyedül. Döntsd el. Sok választásod nincs.

2018. febr. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 Clay Morrow ***** válasza:
41%
15 évesen rájöttem már, hogy alkalmatlan vagyok ilyesmire, nincs mit tovább tetőzni, azóta volt pár próbálkozásom, mind kudarc, így én végleg letettem erről, hogy barátnőm, kapcsolatom legyen. Nem is érdekel már, ha nőkre gondolok, nőket látok, csak csupán szex jut eszembe, másra nem is kéne, ahhoz meg elég a markom.
2018. febr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!