Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, akik valamilyen okból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, akik valamilyen okból sikertelenek vagytok az ellenkező nemnél! Ti hogy dolgozzátok ezt fel?

Figyelt kérdés

Mert szerintem ezt nem lehet. Nekem pl. minden bajom van már, állandóan kanos vagyok és szeretethiányos, így eléggé dekoncentrált vagyok, nem tudom normálisan ellátni a napi teendőimet. Szó szerint azon kattogok 24/7, hogy milyen jó lenne, ha én is boldog lehetnék. Ám aki mégis valahogy el tudta ezt engedni, az megdobna pár tanáccsal? Köszi!


22/F


2018. febr. 6. 07:58
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
88%
Ritkan talalom alkalmasnak az ilyen közhelyeket, de kedves kerdezö, a valaszaidat olvasva a legegyszerübben ugy tudod elfogadni, hogy arra gondolsz, mindenki azt kapja, amit erdemel...
2018. febr. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 Clay Morrow ***** válasza:
4%

Meghoztam, bár pár évig még égett bennem a láng, hogy azért ne így végződjön és próbáltam küzdeni ellene, majd mikor közel kerültem a célhoz nem kellett többé, nem izgatott. És lám-lám mi lett azóta? Semmivel nem lettem gazdagabb mint ezelőtt 5 éve. Csak még jobban rájöttem, hogy olyasmiben nekem nem lesz részem és nagyjából elfogadtam, semmilyen hatást nem gyakorol rám az a gondolat, hogy nem volt, nincs és nem is lesz romantikus társam.


Meg hagyjuk márt ezt a 15 évesen dolgot, a mai világban ahol már 13-14 évesen orrba szájba b*sszák egymást a tinik, én meg 15 évesen ott tartottam, hogy még lánnyal se csókolóztam, hagyjuk már, már akkor tudtam, hogy kevés vagyok ehhez.


Nekem jó így.

2018. febr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
7%
Clay, sosem késő, még 70 évesen is lehetsz szerelmes, és összejöhetsz valakivel. Szorítok neked, hogy így legyen és csakis így!
2018. febr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
12%

A pontozás a hülyék játékszere.

Egyébként meg ott vannak a hobbijaim és bár nem feltétlen nevezném sikertelennek a dolgot viszont nagyon rosszul viselem ha valaki beleszól a magánéletbe.


Így köszönöm de NEM !

Egyébként meg 1. mindenki úgy él ahogy akar.

2. Elnézve a munkatársaim + ismerősök életét az ilyen jelegű gondjaikkal. (Egyik kolléganőm pl most válik.)

Nem olyan biztos h rossz döntést hoz aki egyedül él.


Tanács.

Keres magadnak egy másik típusú függőséget. De olyat ami nem függ egy másik személytől.

Járj úszni, moziba, mixelj zenéket....


A kritikákat meg szard le jaj mán biztos meleg a gyerek. Ok majd gondolj erre mikor a másik gyerek a kis csivavával rohangál mer hát meg kell kaksiztatni. (Napi 3X.)

Meg a fizetése min 70%-ába fáj h nője van.


Egy klasszikust idézve.

"A man chooses, a slave obeys." Te döntesz.

2018. febr. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:

"én meg 15 évesen ott tartottam, hogy még lánnyal se csókolóztam"

Én 19 évesen is ott tartottam, mivel előtte énis egy ilyen hisztis nyomi voltam mint a kérdező. Itt nyafogtam egész álló nap, hogy egy nőnek sem kellek. Aztán rájöttem, hogy ez így nem jó, összeszedtem magam, két év alatt kimásztam a depresszióból, legyőztem a szociális fóbiáimat és elkezdtem normális emberként élni. Nőkkel kezdtem ismerkedni, összehoztam randikat, végül rátaláltam a barátnőmre. Majdnem 3 éve együtt vagyunk, másfél éve együtt élünk(anyóséknál), két hete pedig albérletben élünk együtt. Igaz, ebben rengeteg kínlódás és mégtöbb munka volt, de visszatekintve megérte.

Az utolsó kommentelő szolgás, meg a nők csak a pénzt viszik hülyeségére meg inkább nem mondok semmit. Tipikusan az az eset, amikor olyasvalaki beszél a párkapcsolatól, aki semmit nem tud róla.

Kérdező!

Folytasd csak tovább a hisztit, hidd azt, hogy tökéletes vagy, süllyedj még mélyebbre a nőgyűlöletben. Ez egy teljesen érthető dolog a részedről, hiszen ha nem ezt tennéd akkor szembe kéne nézned a valósággal, hogy csak magadnak köszönheled a magányt, a megkeseredettséget és a szenvedést.

2018. febr. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
25%
Hehe, látom törölték a hozzászólásokat. Érdekes, hogy nem engedik meg, hogy vitatkozzanak az emberek, pedig az is hozzá tartozik a kommunikációhoz. Azzal a hozzáállásoddal van baj Kérdező, ahogyan az élethez állsz hozzá. Nem azzal van baj, hogy kiállsz magadért, hanem, hogy itt nyafogsz és panaszkodsz, ahelyett, hogy tennél ellene.
2018. febr. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:

56#

Nem is olyan nagy baj, hogy ennél a kérdésnél nem engedik a vitát. Igazából egy ilyen emberrel nem is lehet vitatkozni. Ő az 55-ös kommentemből összesen annyit értett meg, hogy albérletben élek és szerinte ezzel én menőzni akartam. Az ilyen az észérveket nemismeri, a vita neki annyiból áll, hogy mocskolja azokat akik nem értenek együtt vele. Eleve én voltam a hülye, hogy megpróbáltam segíteni neki, mert olyan emberen nel lehet segíteni, aki önmaga választja a szenvedést és még jól is érzi magát amikor dagonyázhat a saját lelki mocskában.

2018. febr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 A kérdező kommentje:
#57: Te igenis felvágni akartál. Amúgy meg tényleg nagy segítség, ha belekötsz a másikba... :D Te nem segíteni akartál, hanem trollkodni egy kicsit.
2018. febr. 7. 11:47
 59/64 anonim ***** válasza:

58#

Mégis mivel vágnék fel? Azzal, hogy hárman ki tudunk venni egy albérletet? Hát tényleg irígylésre méltó, hogy nem volt más lehetőségünk, mivel én 100 kilóméterre lakom a szüleimtől mert ott nem volt munka, a barátnőm szülei úgy élnek mint az állatok és az alatt a másfél év alatt amíg velük laktunk kikészítettek idegileg, a lakótársunk apja pedig egy agresszív alkoholista. Ezzel dicsekszem szerinted? Hát te annál is hülyébb vagy mint eddig gondoltam.

Vagy az volt a dicsekvés, hogy kijöttem a depresszióból? Hát bocsánat, hogy leírtam, hogy ez sem egy lehetetlen dolog és igenis meglehet csinálni, ha az ember elég erős hozzá.

De mondtam, te fetrengj nyugodtan a saját sz_rodban ha neked ez okoz örömet

2018. febr. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
Megérdemled a szenvedést
2018. febr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!