Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, akik valamilyen okból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, akik valamilyen okból sikertelenek vagytok az ellenkező nemnél! Ti hogy dolgozzátok ezt fel?

Figyelt kérdés

Mert szerintem ezt nem lehet. Nekem pl. minden bajom van már, állandóan kanos vagyok és szeretethiányos, így eléggé dekoncentrált vagyok, nem tudom normálisan ellátni a napi teendőimet. Szó szerint azon kattogok 24/7, hogy milyen jó lenne, ha én is boldog lehetnék. Ám aki mégis valahogy el tudta ezt engedni, az megdobna pár tanáccsal? Köszi!


22/F


2018. febr. 6. 07:58
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
71%

Hát az semmiképp nem jó ötlet, amit írtak, így nem lehet élni, hogy utálsz mindenkit.


Én arra jöttem rá nem rég, hogy azt kell értékelni, amink van. Én mindig is kedves voltam minden lánnyal és mondták is, hogy milyen jó a személyiségem, barátként nagyon el tudnak fogadni, ami nagyon jó érzés. :)

Nyilván szomorú, hogy körülöttem már mindenki kapcsolatban van vagy már házasok is, de ezt el kell fogadni, hogy nem adatik meg mindenkinek.

2018. febr. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
77%

"Én inkább agyra gyúrok. ;)"

Ebből látszik, hogy te semmit nem teszel az ügy érdekében, csak itt nyarvogsz. Tanácsokat kérsz, de amikor megkapod akkor rögtön elkezded a kifogásokat keresni. Ha te tanulsz akkor mellette nem lehet a külsődre is figyelni? De nem baj, csináld ezt nyugodtan, de akkor ne csodálkozz, hogy ha egyedül leszel majd egész életedben.

Szánalmas...

2018. febr. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
94%

Első válaszoló vagyok: én nem vagyok kedves senkivel sem főleg nem a lanyokkal. Elvagyok egyedül a saját kis világomban. Nem érzek semmilyen késztetést arra, hogy nekem valaha is ismerkednem kellene valakivel.


Kérdező ne legyél olyan mint én és tegyél valamit.

2018. febr. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
84%

Miert azt kerdezed, hogyan tudsz beletörödni, nem pedig hogyan tudnad megoldani?


Ha ez a hianyossag a te mindennapjaidat ennyire befolyasolja, akkor tegyel ellene! Az, hogy a passzivitast valasztod es ennek ellenere sem boldogulsz a napi teendökkel, csak a kudarcok örvenyebe sodor.


Tenyleg olyan emberek tanacsait szeretned követni, akik sikernek könyvelhetik el, hogy alapvetö emberi vagyaik es igenyeik megvalositasa helyett beletörödtek tetlensegükbe?

2018. febr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
62%

1-es és 2-es válaszoló: Nálatok már olyan a hozzáállás, mint a viccben: "Tudod mit, nyuszik, b....szd meg a létrádat."


Kérdezőnek: Verd ki időnként.

2018. febr. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 A kérdező kommentje:
Természetesen a legtöbbeknek ment a piros. :)
2018. febr. 6. 13:06
 27/64 anonim ***** válasza:
51%
Te megérdemled a magányt. További jó siránkozást és hosszú, magányos, gyötrelmes életet kívánok :)
2018. febr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 A kérdező kommentje:
#27 Köszi, hasonló szépeket! :)
2018. febr. 6. 13:37
 29/64 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálsz kezdeményezni? Mi miatt nem téged választanak?
2018. febr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 A kérdező kommentje:
#29 Erre csak sablonos válaszokat tudnék adni.
2018. febr. 6. 13:47
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!