Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, akik valamilyen okból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, akik valamilyen okból sikertelenek vagytok az ellenkező nemnél! Ti hogy dolgozzátok ezt fel?

Figyelt kérdés

Mert szerintem ezt nem lehet. Nekem pl. minden bajom van már, állandóan kanos vagyok és szeretethiányos, így eléggé dekoncentrált vagyok, nem tudom normálisan ellátni a napi teendőimet. Szó szerint azon kattogok 24/7, hogy milyen jó lenne, ha én is boldog lehetnék. Ám aki mégis valahogy el tudta ezt engedni, az megdobna pár tanáccsal? Köszi!


22/F


2018. febr. 6. 07:58
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
Azért tehetnél egy próbát.
2018. febr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 A kérdező kommentje:
Ha gondolod, leírom privátban, de itt nem, mert jön a birkacsorda és lebéget.
2018. febr. 6. 13:56
 33/64 anonim ***** válasza:
44%

"Én inkább agyra gyúrok. ;)"


És miért nem lehet agyra és testre is? Képzeld, szellemi munkát végzek, de attól még karban tartom a testem, igényes vagyok saját magamra. Végül is könnyebb itt siránkozni és azzal a kifogással élni, hogy inkább agyra gyúrsz. Nyugodtan siránkozzál csak, legalább több nő marad nekem. A te bajod, én csak örülök neki. Egyébként meg persze, hogy nem kellesz egy nőnek sem, hisz kinek kellene egy nyafogós férfinak nem nevezhető valaki.

2018. febr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
Kérdező leírhatod privátban, kíváncsi lennék az okokra.
2018. febr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
94%

"#33 Megint te? Mit keresel itt, ha te annyira sikeres vagy? Ja, hogy csak egy kis netharcos szardarab vagy?"


Jaja megint én. Netharcos szardarab? Ez tetszik, ezen jót nevettem. Nem én írtam ki arról kérdést, hogy sírok, mert nem találok csajt. Na akkor ki a szardarab? :D Köszönöm szépen, én tökéletes harmóniában vagyok a női nemmel, megvan mindenem ami kell, kiegyensúlyozott életem van. Kettőnk közül nem én jöttem ide fel sírni és nyafogni, szóval nem is tudom melyikünk a szardarab:) Egyébként meg én nem sértegettelek, nem illettelek jelzőkkel, csak leírtam, hogy jelen pillanatban mit csinálsz: nyafogsz. Ebből is látszik, hogy intelligenciád nulla, ugyanis ha lenne, akkor tudnál értelmesen ellenérvelni és normálisan fogalmazni. Úgy látszik agyra sem gyúrsz :D Persze tipikus emberi tulajdonság, hogy ha nem tudnak értelmes érvet felhozni, akkor elkezdenek személyeskedni és sértegetni. Ez szánalmas. Arra még nem gondoltál, hogy tenni kellene azért, hogy barátnőd legyen és nem itt sírni? Jaaa, persze hogy nem, mert azért már erőfeszítéseket kellene tenni. Akkor sorry.

2018. febr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
Azért kemény bárkit is lelúzerezned.
2018. febr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:

Engem lúzerezel le? Vicces, hogy pont te, aki kiírta ide a kérdést. Nyugodtan, ez is megmutatja az intelligenciád. Csak tudnám, hogy ha nem agyra és nem is testre gyúrsz, akkor mire? :D

Szerinted ide csak sikertelen, nyomorék emberek járnak fel válaszokat adni? Elárulom, hogy nem. Most persze azért próbálsz sértegetni, mert nem tetszett a válaszom, de sajna ez az igazság. Biztos fáj, hogy míg te szerencsétlen vagy, addig mások sikeresek és kiegyensúlyozottak, de ez a te hibád, nem tudlak sajnálni. Vagy fogadd el, vagy ha nem tudod elfogadni, akkor tegyél ellene. Ennyi.

2018. febr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 A kérdező kommentje:
Szerintem az a legnagyobb vesztes, aki próbálja bizonygatni, hogy ő mekkora Jani. Pont az ilyenek a legnagyobb lúzerek, csak nagy pofával próbálnak kompenzálni. Persze élőben ha csak egy kicsit is megemeli valaki a hangját rájuk, összefossák magukat.
2018. febr. 6. 15:02
 39/64 anonim ***** válasza:
91%

xdxdxdxd


Mégis hol próbáltam fitogtatni, hogy sikeres vagyok? SEHOL. Tanuljál már meg szöveget értelmezni :D Annyit írtam, hogy nyugodtan nyafogj tovább, legalább több nő jut nekem, ennyi :D Felőlem aztán azt gondolsz amit akarsz. Ilyen hozzáállással nem csodálom, hogy egy nőnek sem kellesz.

2018. febr. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 A kérdező kommentje:

,,xdxdxdxd"


Mert ez aztán az intelligencia netovábbja... :D Kettőnk közül még mindig te vagy a nagyobb szánalomhalmaz, a nagy pofáddal meg csak az én igazamat erősíted. De mint mondtam, ha előtted állnék, nem győznél pitizni. Ismerem a fajtádat.

2018. febr. 6. 15:09
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!