Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, akik valamilyen okból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, akik valamilyen okból sikertelenek vagytok az ellenkező nemnél! Ti hogy dolgozzátok ezt fel?

Figyelt kérdés

Mert szerintem ezt nem lehet. Nekem pl. minden bajom van már, állandóan kanos vagyok és szeretethiányos, így eléggé dekoncentrált vagyok, nem tudom normálisan ellátni a napi teendőimet. Szó szerint azon kattogok 24/7, hogy milyen jó lenne, ha én is boldog lehetnék. Ám aki mégis valahogy el tudta ezt engedni, az megdobna pár tanáccsal? Köszi!


22/F


2018. febr. 6. 07:58
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
77%

"Pedig én mindennemű szeretetet meg tudnék adni, erre mindig a trógereket választják, aztán jönnek bőgni gyakorira."


Ez elég sokat elárul rólad. Azt is, hogy milyen "szeretetet" tudnál te adni.

2018. febr. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
0%

Egyszerűen pénzel

tudod kapcsolatot én se akarok de szexet igen hat megveszem a nőt

2018. febr. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
52%
10, pont így lesz esélyed náluk, hogy azt hiszed, nincs, és levegőnek nézed őket. Zseniális.
2018. febr. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
3%
Akkor is levegőnek nézem őket. Felém ne is közeledjen senki sem.
2018. febr. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
55%
E még jobb, te meg röhögsz a markodba, hogy nem jöhettek össze veled.
2018. febr. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
41%
A bilogógiai szükségleteidhez nem kell nő, elég a kezed.
2018. febr. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
56%
Na megint jönnek a sírós kis srácok, akik nem találnak maguknak csajt. Kezdj el sportolni, szedj össze egy vonzó sportos alkatot, attól neked is több önbizalmad lesz és már egy jó kiindulási pont. Egyébként meg nem bánom, hogy lemondtatok a nőkről, így van rendjén, legalább több marad nekem. Sírjatok csak, nyalogassátok a sebeiteket, addig én inkább megyek és cselekszem, becsajozok:)
2018. febr. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 A kérdező kommentje:
Én inkább agyra gyúrok. ;)
2018. febr. 6. 09:42
 19/64 anonim ***** válasza:
8%
#10: Jobb ez így hidd el. Ha nem érdeklem őket akkor miért erőltessem.
2018. febr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
83%
Agyra ÉS testre nem lehet?
2018. febr. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!