Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért törődnek bele egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törődnek bele egyes férfiak ilyen szinten az egyedüllétbe?

Figyelt kérdés

Lehet itt olvasni olyan panaszkodásokat, hogy a kérdező(régóta egyedülálló férfi) már nagyon vágyik egy barátnőre, leírja, hogy látja maga körül, hogy a hajléktalannak is van nője meg a fogatlan Béci is a csajával mászkál - ezek után miért gondolja, hogy neki nem juthat nő? Micsoda hülyeség ez? Elkönyvelik, hogy ők egyedül halnak majd meg, miközben azt is látják nap mint nap, hogy a náluk hátrányosabb helyzetű pasiknak is van párja. Ebből logikusan következne, hogy nekik is simán lehetne, de ehelyett az önsajnáltatás posványába süllyedve panaszkodnak, ahelyett, hogy tennének érte. Érthetetlen. Senki sincs örök magányra predesztinálva, ez nem természetes dolog.


Mit gondoltok erről? Ha egy férfi kitűzi célul, hogy tanul, dolgozik, lakást, autót vesz, stb., és ezekért tesz is, akkor miért nem tud ugyanilyen elszántsággal tenni azért is, hogy párra leljen? Ha ide jutnak, miért lohad le sokaknál ennyire a lelkesedés? A célokért tenni kell, nincs mese, a sült galamb módszerrel nem lehet előre jutni.



2017. jún. 7. 19:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/77 anonim ***** válasza:
Na megyek, elfogyott a popcorn a kommentek olvasása közben, eszek egy palacsint.
2017. jún. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/77 anonim ***** válasza:
100%
Az ember csak tönkreteszi magát, ha olyan dolgokkal foglalkozik, amihez nem ért. Lényegében csak ennyi. Meg én amúgyis kevés lányhoz tudok vonzódni, de akikhez igen, én nem kellek. Az tuti, hogy össze nem jövök olyannal, akihez nem vonzódom, az egyikőnkel sem lenne fair....
2017. jún. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/77 anonim ***** válasza:
100%

"Ha autót akarsz venni(tegyük fel, használtat), akkor is valószínűleg rengeteg lomot jársz végig, mire megtalálod végül azt, amit megveszel. Nem törsz meg útközben, mert kitűzted célul, hogy kocsit akarsz és kész. Lakáskeresénél ugyanez a helyzet. A barátnőkereséshez miért nem lehet így hozzáállni?"



hülye a példád !!!

a kocsi "passziv" irányodba (nem élőlény, pláne nem személy), csak a pénzt kell összeszedni rá, és ennyi. egy nő, az élőlény, aki képes, akar dönteni, és joga is van hozzá. ha ő nem akar téged (ez vica versa) akkor kalap-kabát.

2017. jún. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/77 anonim ***** válasza:
100%

Azért, Kérdező, mert nincs választásunk.

Most te itt GYK-n csak a "siránkozó szűznyomilúzereket" látod - talán mert csak őket akarod észrevenni - de azt a tömérdek munkát NEM látod, ami idejuttatta őket.


De akkor csak neked, csak most: Próbálkoztak, igyekeztek, keresgéltek, és mindannyiszor ráfaragtak. Még keményebben próbálkoztak, és méginkább ráfaragtak. Aztán valahol az ötvenezredik elutasítás környékén már a legtürelmesebbekben is felködlik a kérdés, hogy "mi a fsz értelme van az egésznek", és inkább elmegy prostizni, ott legalább garantáltan kap is valamit a pénzéért.


Ugyanaz a kaliber annál a kérdésnél is, amikor valami IQ-csatár autista idióta megkérdezi, hogy mit sír mindenki az alacsony keresetek miatt, senki nem születik csiliomosnak, ha eléggé akarja, ő is azzá válhatna. Hát hogyne, az ő okos kis buksi fejében meg is lett oldva a probléma, arra már nem képes, hogy azzal a pár magányos agysejtjével eszébejusson, mi történt legutóbb, mikor mindenki csiliomos volt az országban. Ugye százmilliárd milpengő, meg hasonlók, nem kell részleteznem, aki járt be töriórára, az pontosan tudja, mi történne, ha mindenki csiliomos lenne.


Ahogy előttem is írták páran, feleannyit nem érnek a nők, mint amennyit kínlódni kell velük, úgyhogy akkor már inkább olyasmivel töltöm az időmet, ami tényleg igazi örömöt szerez nekem. A csajozást meg hagyom a 3,14csába.


A kocsi/lakásvásárlással összemosni a párkeresést meg szimpla csúsztatás. Ugyanis ott garantáltan megkapod a pénzedért, amit akarsz. Itt viszont sehol nincs garantálva, hogy lesz párod, bármit csinálsz is. Mindazonáltal nem kérem ki se a kocsi, se a ház véleményét, ha meg akarom venni.


"Igazatok van, akkor csak szenvedjetek és rinyáljatok! :D"


Van jobb ötleted? Halljuk a varázsformulát. Addig is kaptad a mínuszt.


"Csak ne fújtassatok ennyire, mert elég szánalmas!"


Az a szánalmas, hogy itt trollkodsz. Ha nem tetszenek ezek a kérdések, egyáltalán minek írsz választ? Ha segíteni nem tudsz (és nem is akarsz) csak kötekedni, akkor kívül tágasabb!

2017. jún. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/77 anonim ***** válasza:
100%
teljes mértékben igazad van előző !!
2017. jún. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/77 anonim ***** válasza:

azért mert kb. nincs más lehetőségük.

ha olvasgatnád a kérdések fejlécét, láthatnád hogy mindent megpróbáltak amit lehetett, de mivel mindig van náluk jóképűbb meg gazdagabb, az kapja meg a nőt, és nem ők.

ezek után mi mást tehetnének minthogy beletörődnek? hosszú távon rá fognak jönni ők maguk is hogy sokkal jobban jártak így és a nők feleannyit nem érnek, mint amennyit kínlódni kell velük. A #27 válaszadónak és a társainak én is nyomtam mínuszt.

2018. szept. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/77 anonim ***** válasza:

Nem ők döntik el, kérdező

Egyszerűen az életük során olyan helyzetbe kerültek, hogy nem voltak vonzóak a nők számára, így nem maradt nekik más, csak a magány (meg időnként a hivatásosak)

Ennek millió és egy oka lehet, kezdetnek mindjárt az, hogy ötször annyi a férfi, mint a nő, és rengeteg pasasnak nem jut csaj

Vagy mondjuk hogy pont emiatt a nők sokkal jobban szelektálnak, sokkal nagyobbak az igényeik, még egy átlagos vagy ronda nő is úgy válogat mint úri tyúk a kendermagban, szimplán azért mert tíz pasas is akadna rá...egy átlag pasas mikor teheti ezt meg???

Vagy mondjuk mert a nők a pénzes, jóképű pasasokat választják ki mindig, a maradék pedig "selejt" és rájuk se néznek

Mégis mi a francot tehet egy átlag pasas aki senkinek se kell?

Egyedül marad, ennyit...


#22 az ilyeneknek nincs barátnőjük, maximum akkor ha gazdagok vagy izmosak

Nem fogod elhinni, ha lenne fölös pár millám, nekem is lenne barátnőm, hiába vagyok ronda


#25 aha én meg hallottam valakiről aki látott valakit aki olvasott valakiről aki ismert valakit aki meggazdagodott az MLM-ből...

Ilyen csalimeséket én is ki tudok találni, ezzel nem bizonyítasz semmit

A mínuszt pedig kaptad


#27 van jobb ötleted? Akkor lökjed, ne csak a baromság dőljön belőled

Újból kaptad a mínuszt


#29 már megint te???

Szerinted mi a jobb, kishaver? Erőltetni ami nem megy, és begyűjteni félezer elutasítást, vagy megspórolni a fáradságot és élvezni az életet inkább?

Nem kell rá válaszolnod, költői volt a kérdés

A mínuszt pedig ismét megkaptad


#32 még mindig itt fájsz??? Az volna a legjobb ha téged se kéne itt olvasni mert fullasztó a sok idiótaság ami jön belőled

Megintcsak kaptad a mínuszt


#37 mit vergődsz itt még mindig?

Senki nem szépségkirálynőknél próbálkozik, egy átlag lánynak is akkora elvárásai vannak mint a Kilimandzsáró, szerinted ezek után majd topmodelleknél fogunk sorbaállni, aha...

Ismerd csak be szépen amúgy, hogy pénzzel simán meg lehetne oldani a barátnő-keresést (persze úgyse fogod)

És megint kaptad a mínuszt


#48 lehet persze, olyan uszkve 10-12 év kérdése amíg valakinek látványosan kisportolt teste lesz

Tehát 10-12 évig ne is álmodozzon nőről, ugye? Zseniális ötlet, apám, jú ár ö fakin dzsíniösz

Mondd hogy ezt a hülyeséget nem gondoltad komolyan...


#56 felmész társkeresőre, 1 órán belül kapsz mininum 10 levelet

Ki ne találd nekem, hogy de nehéz ismerkedni a nőknek, mert be is szarok itt helybe

2019. okt. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!