Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért törődnek bele egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törődnek bele egyes férfiak ilyen szinten az egyedüllétbe?

Figyelt kérdés

Lehet itt olvasni olyan panaszkodásokat, hogy a kérdező(régóta egyedülálló férfi) már nagyon vágyik egy barátnőre, leírja, hogy látja maga körül, hogy a hajléktalannak is van nője meg a fogatlan Béci is a csajával mászkál - ezek után miért gondolja, hogy neki nem juthat nő? Micsoda hülyeség ez? Elkönyvelik, hogy ők egyedül halnak majd meg, miközben azt is látják nap mint nap, hogy a náluk hátrányosabb helyzetű pasiknak is van párja. Ebből logikusan következne, hogy nekik is simán lehetne, de ehelyett az önsajnáltatás posványába süllyedve panaszkodnak, ahelyett, hogy tennének érte. Érthetetlen. Senki sincs örök magányra predesztinálva, ez nem természetes dolog.


Mit gondoltok erről? Ha egy férfi kitűzi célul, hogy tanul, dolgozik, lakást, autót vesz, stb., és ezekért tesz is, akkor miért nem tud ugyanilyen elszántsággal tenni azért is, hogy párra leljen? Ha ide jutnak, miért lohad le sokaknál ennyire a lelkesedés? A célokért tenni kell, nincs mese, a sült galamb módszerrel nem lehet előre jutni.



2017. jún. 7. 19:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 anonim ***** válasza:
100%
Én tőbb mint 3 év után adtam fel.Még egy randi se jön őssze. :(
2017. jún. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/77 anonim ***** válasza:

Én tőbb mint 3 év után adtam fel.Még egy randi se jön őssze. :(



biztos benned is van hiba

2017. jún. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/77 anonim ***** válasza:
100%
Jobb egyedül boldogan, mint valakivel boldogtalanul.
2017. jún. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/77 anonim ***** válasza:
53%

Tessék :):


Az, hogy te magad abba a csoportba soroltad, amit én úgy írtam le, hogy osztja az észt és vergődik, a te bajod, tényleg sz.r élmény rájönni, hogy nem vagy olyan király mint hitted. Lehet megsértődni, de attól még mindig nem jogos a rohadt nagy fennhéjázás, és az, hogy olyanok adnak tanácsot nagy pofával, akiknek nincs tapasztalatuk ebben (és itt első sorban nem a tanácsadással van baj, hanem a hozzáállással). Nem csak a te tapasztalataid és élményeid vannak a világon, képzeld, azokból hiába vonsz tanulságot, az csak a te életedre érvényes. Az hab a tortán, hogy ezt mindenek fölött álló igazságnak fogod fel, és vádló stílusban előadod. Persze lehet, hogy nem vagy vádló, de magadra vetted azt, amit írtam, szóval a saját belátásod szerint is "osztod az észt", "vergődsz".


Az, hogy okoskodom-e, nem tudom, ezek szerint igen. Ez van, akkor ez egy hibám, amin még eldöntöm, hogy akarok-e változtatni.


Ennyire volt kedvem, asszem 34-es válaszolónak megy.


A nevemre történt célzást meg nem tudom eldönteni, hogy viccesnek találom-e, így nem kommentelem. :D

2017. jún. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/77 anonim ***** válasza:
79%

Csináljatok mást! Csak ne keressetek, mert az a legrosszabb. Ha lesz lehetőségetek, azt úgyis érezni fogjátok.

Az élet ilyen, van aki szerencsés és korán jön egy társ. Van akinek évekig sem. Biztos van akinek soha sem, mint ahogy lottónyertes is van.

Csak ne pazaroljátok az időtöket erre, mert csak szenvedés.

2017. jún. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/77 anonim ***** válasza:
67%
Nemcsak a férfiaknak,de a nőknek sem könnyű ismerkedni,pedig nem Brad Pittet várom. 38N
2017. jún. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/77 anonim ***** válasza:

Az a vicces, hogy egyetlen hozzászólásom volt, ami hozzád szólt. Az is az volt, hogy jobb ha nem folytatod.


Fogalmam sincs miről beszélsz egyébként.

2017. jún. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/77 anonim ***** válasza:

"biztos benned is van hiba"


Mi az, hogy! Nem vagyok tökéletes! Nagyon nem (valami miatt véget értek a korábbi kapcsolataim is. Én pl nem voltam mindig egyedül)


Ezzel együtt 2 dolgot tudok erre mondani:

- akit keresek, ő sem tökéles. Nem azt a nőt keresem, aki a világon a legszebb, legokosabb, minden hiba nélkül, hanem azt, aki szerintem a legszebb, és aki velem tud beszélni.


- folyamatosan évek óta dolgozom azon, hogy a hibáimat kiküszöböljem, hogy változzak. Sok mindenben sikerült, sok mindenben valószínűleg sosem fog összejönni. Ennek ellenére dolgozom magamon, és próbálok változtatni azokon a dolgokon, amiket saját magam sem szeretek magamban.

Azt hiszem ez a legtöbb, amit megtehetek.

2017. jún. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/77 anonim ***** válasza:
53%
Nem te írtad azt a választ, amire reagáltam, ha ez az egy hozzászólásod volt. Így számomra az nem világos, hogy te most hogy kerülsz ide. :D
2017. jún. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/77 MolotovPunk ***** válasza:
100%

55-ös válaszolónak igaza van.

Nem kell a társkeresésre ráfeszülni.

Nekem is általában akkor jött össze párkapcsolat,mikor egyáltalán nem számítottam rá.

2017. jún. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!