Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért törődnek bele egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törődnek bele egyes férfiak ilyen szinten az egyedüllétbe?

Figyelt kérdés

Lehet itt olvasni olyan panaszkodásokat, hogy a kérdező(régóta egyedülálló férfi) már nagyon vágyik egy barátnőre, leírja, hogy látja maga körül, hogy a hajléktalannak is van nője meg a fogatlan Béci is a csajával mászkál - ezek után miért gondolja, hogy neki nem juthat nő? Micsoda hülyeség ez? Elkönyvelik, hogy ők egyedül halnak majd meg, miközben azt is látják nap mint nap, hogy a náluk hátrányosabb helyzetű pasiknak is van párja. Ebből logikusan következne, hogy nekik is simán lehetne, de ehelyett az önsajnáltatás posványába süllyedve panaszkodnak, ahelyett, hogy tennének érte. Érthetetlen. Senki sincs örök magányra predesztinálva, ez nem természetes dolog.


Mit gondoltok erről? Ha egy férfi kitűzi célul, hogy tanul, dolgozik, lakást, autót vesz, stb., és ezekért tesz is, akkor miért nem tud ugyanilyen elszántsággal tenni azért is, hogy párra leljen? Ha ide jutnak, miért lohad le sokaknál ennyire a lelkesedés? A célokért tenni kell, nincs mese, a sült galamb módszerrel nem lehet előre jutni.



2017. jún. 7. 19:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül ülni 4 fal között és zenét hallgatni, filmezni sokkal élvezetesebb, mint a te írásod olvasni...
2017. jún. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/77 anonim ***** válasza:
63%
31-es, akkor ne olvasd, és nem kell görcsölnöd rajta! :D
2017. jún. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/77 anonim ***** válasza:

"A sírás is rohadt unalmas, de az az elleni vergődés is."


Nagyon igazad van, nem csak ebben az idézetben, hanem amit fent is írtál.

Nem sírok, nem szidom a nőket, nem utáltam meg őket, nem írok ki kérdéseket a GYk-ra a témában, és nem tartom, hogy MNK.


Ezzel együtt viszont elengedtem a dolgot, nagyon sikeres vagyok a munkámban, imádom a hobbim, a családom, ha kevesen is, de vannak barátaim.


Viszont a GYK-n, és az éleben is folyton elmagyarázzák, hogy egy hülye balfék vagyok, mert csak akarnom kellene. Mintha nem akartam volna sokáig.


És én még szerencsés vagyok, a felnőtt életem nagyobbik részében volt párkapcsolatom annak ellenére, hogy évek óta nincs. El sem tudom képzelni, hogy mennyivel rosszabb helyzetből indul egy olyan 30-as, akinek még soha senkije nem volt.

2017. jún. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/77 anonim ***** válasza:
100%

Én csak segíteni akarok, annak aki olvassa, hogy ne dőljön be a hülyeségeiteknek, hogy keressenek fölöslegesen. Kiégjenek stb. Sokkal jobb ha szórakoznak a keresés helyett.

Az okoskodásod idegesít inkább.

2017. jún. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/77 anonim ***** válasza:
100%

Azért szűnik meg a lelkesedés, mert nincs siker, akárhogy tesz érte.


Sajnos vannak olyan férfiak akik nem tudnak változtatni a külsejükön, és vannak olyanok, mint én akik a belsőjükön nem tudnak változtatni:

Én egyszerűen képtelen vagyok a keménykedő alfahím szerepet eljátszani, és nyomulni úgy hogy egyértelmű pozitív visszajelzést nem kapok.

Konkrétan amikor valaki előadja az alfahímet, löki a "denekemmindigigazam van" dumát néha eget rengető fa5zságokat összehordva, akkor kb kiröhögöm, mert annyira átlátszó, és gáznak tartom, pedig igazából ő csinálja jól!

És általában ami divatos, azt utálom (nem kifejezetten az öltözködés, hanem másféle divatok, mint pl a "slágerek", a divatfilmek, divatos tevékenységek (selfiekultúra, fácsebúkos villantgató előadások) stb.

De sajnos túl erős lett a gerincem.

2017. jún. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/77 anonim ***** válasza:
100%
Várgyá, más nagyon okos megmondóemberek meg azt vetik a szemünkre, hogy miért kéne erőltetni, amikor majd jön magától. Teljesen összezavarodok itt mindjárt, hogy miért is vagyok rossz, de akkor úgy tűnik, hogy lényegében mindegy, hogy mit csinálok, biztos jön valami tudós, aki lefikáz.
2017. jún. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/77 anonim ***** válasza:
17%

El nem tudom képzelni, hogy mi lehet a bajotok magatokkal, de szerintem erősen túljátsszátok.


Valami valahol hibádzik, ha ennyire nem jön össze.

Vagy nem szépségkirálynő jelölteknél kéne próbálkozni, vagy nyújtani kéne valamit, amiért megérné egy lánynak veletek, és nem a pénzre gondolok.


Ha valakinek nem megy a kommunikáció vagy tudja előadni magát sehogy, hát igen... az elég nagy baj.

Elég nehéz lehet úgy összejönni valakivel, hogy két mondata között olimpiát is rendeznek.

2017. jún. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/77 anonim ***** válasza:
76%
Megint nyújtsatok mindent, erőlködjetek. Tipikus női elvárások. Hozd le a csillagot talán szóba állok veled. Ezért jobb az én mentalitásom: nem kell velük foglalkozni. Csináljatok mást!:)
2017. jún. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/77 anonim ***** válasza:
100%
Én már a GyK-s ismerkedésekkel is felhagytam....
2017. jún. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/77 anonim ***** válasza:
59%
#34: Hagyjuk. :D
2017. jún. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!