Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért törődnek bele egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törődnek bele egyes férfiak ilyen szinten az egyedüllétbe?

Figyelt kérdés

Lehet itt olvasni olyan panaszkodásokat, hogy a kérdező(régóta egyedülálló férfi) már nagyon vágyik egy barátnőre, leírja, hogy látja maga körül, hogy a hajléktalannak is van nője meg a fogatlan Béci is a csajával mászkál - ezek után miért gondolja, hogy neki nem juthat nő? Micsoda hülyeség ez? Elkönyvelik, hogy ők egyedül halnak majd meg, miközben azt is látják nap mint nap, hogy a náluk hátrányosabb helyzetű pasiknak is van párja. Ebből logikusan következne, hogy nekik is simán lehetne, de ehelyett az önsajnáltatás posványába süllyedve panaszkodnak, ahelyett, hogy tennének érte. Érthetetlen. Senki sincs örök magányra predesztinálva, ez nem természetes dolog.


Mit gondoltok erről? Ha egy férfi kitűzi célul, hogy tanul, dolgozik, lakást, autót vesz, stb., és ezekért tesz is, akkor miért nem tud ugyanilyen elszántsággal tenni azért is, hogy párra leljen? Ha ide jutnak, miért lohad le sokaknál ennyire a lelkesedés? A célokért tenni kell, nincs mese, a sült galamb módszerrel nem lehet előre jutni.



2017. jún. 7. 19:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/77 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy nem szépségkirálynő jelölteknél kéne próbálkozni, vagy nyújtani kéne valamit, amiért megérné egy lánynak veletek, és nem a pénzre gondolok. "


Miért gondolja minden nő, hogy aki nem talál párt, az a tipikus kifent, csücsörítő csajoknál próbálkozik?


Az összes eddigi barátnőm, a pici, barna, szolid típus volt, az akit észre sem vennél ezek mellett az insta-sztárok mellett.

Udvarolni is ilyen nőknek szoktam. Nem mondom, hogy nincsenek elvárásaim, de messze nem az, hogy a mai értelemben vett "jócsaj" legyen (ami szerintem nem is olyan jó).



(ui: azt gondolom, hogy nyújtani is tudok viszont dolgokat. Lehet velem beszélgetni, nyitott vagyok a világra, állítólag jó humorom van, és jó értelemben véve szokatlanul látom a világot. Ezen kívül van normális munkám, amit szeretek is, vannak hobbijaim, így nem vagyok egy életunt, ember. Ezeket tudom nyújtani. Sajnos ezek csak akkor derülnek ki rólam, ha túljutok azon a körön, ahol elvérzek rendszeresen, az első látáson).

2017. jún. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/77 anonim ***** válasza:
63%

#40:

Így, így, az egyedülálló férfiak is csak legyintenek, hagyjuk...

2017. jún. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/77 anonim ***** válasza:
Ha akarod, kifejtem, de akkor egy évig kell pötyögnöm. :D
2017. jún. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/77 anonim ***** válasza:
A legszimpatikusabb válasz, eddig a hagyjuk volt. Ne merjél pötyögni inkább...
2017. jún. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/77 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy nem nyertem el a szimpátiád, de ez van. :)
2017. jún. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/77 anonim ***** válasza:

#43:

Még a nevedet sem tudtad lepötyögni. :D

2017. jún. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/77 anonim ***** válasza:
66%

"Ha akarod, kifejtem, de akkor egy évig kell pötyögnöm. :D"


Ne hülyéskedj! A középkori szerzetesek egész könyveket másoltak le úgy, hogy minden kezdőbetűt kiszíneztek... Ehhez képest a telefonon pötyögés nem lehet túl komoly feladat :P

2017. jún. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/77 anonim ***** válasza:
44%

"Sajnos vannak olyan férfiak akik nem tudnak változtatni a külsejükön, "

A külsőn pont lehet sportolással változtatni. Férfiként azt mondom, hogy szerintem sok túl vékony vagy elhízott pasas nem érti meg, hogy egy "átlag"-nak gondolt, csinos lányhoz is kell egy sportos megjelenés.

Annyi igazság van a siránkozásban, hogy a legtöbb nő szerintem nagyonis a külsőre megy, pont emiatt van az, hogy bármilyen idiótát bevállalnak, ha az kellően izmos, jóképű.

De mi férfiak igenis tudunk javítani a külsőnkön. Csak ugye kényelmesebb üldögélni a fotelben és sírni.

2017. jún. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/77 anonim ***** válasza:
100%

Jó külső sem változtat az egészen. Megint egy félrevezetés...

Persze előnyös, de nem ezen múlik.

2017. jún. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/77 anonim ***** válasza:
100%

"A külsőn pont lehet sportolással változtatni. Férfiként azt mondom, hogy szerintem sok túl vékony vagy elhízott pasas nem érti meg, hogy egy "átlag"-nak gondolt, csinos lányhoz is kell egy sportos megjelenés."


Igen, mert a külső csak a sportosságból áll.



Nem minden érint az alábbiakból, de azért akad itt még 1-2 megváltoztathatatlan dolog:


- magasság (bár a GYK-n olvastam már lánytól, hogy ezt is csak akarni kell)


- arcforma (tudom, megoldás mint a filmekben, ahol egy béna srác leveszi a szemüvegét, meg csináltat egy új frizurát, és felszedi a cég legjobb csaját)


- bőr (hegek, akne, bármi, van amin az orvosok sem tudnak segíteni)


- kopaszság


- bármilyen betegség aminek fizikai megjelenése van



Pl én hiába vagyok sportos (állóképesség sport, tehát nem kigyúrt kétajtós szekrény, inkább szálkás), az az egyetlen dolog, ami a saját kezemben van a problémáim terén.


Van olyan, aminél vért izzadok, hogy elfogadható szintre kerüljön, de ha valaki rám néz, akkor nem azt látja, hogy mennyi munkám van az elért helyzetben, hanem azt, hogy miért nem teszek ellene valamit.

2017. jún. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!