Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért törődnek bele egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törődnek bele egyes férfiak ilyen szinten az egyedüllétbe?

Figyelt kérdés

Lehet itt olvasni olyan panaszkodásokat, hogy a kérdező(régóta egyedülálló férfi) már nagyon vágyik egy barátnőre, leírja, hogy látja maga körül, hogy a hajléktalannak is van nője meg a fogatlan Béci is a csajával mászkál - ezek után miért gondolja, hogy neki nem juthat nő? Micsoda hülyeség ez? Elkönyvelik, hogy ők egyedül halnak majd meg, miközben azt is látják nap mint nap, hogy a náluk hátrányosabb helyzetű pasiknak is van párja. Ebből logikusan következne, hogy nekik is simán lehetne, de ehelyett az önsajnáltatás posványába süllyedve panaszkodnak, ahelyett, hogy tennének érte. Érthetetlen. Senki sincs örök magányra predesztinálva, ez nem természetes dolog.


Mit gondoltok erről? Ha egy férfi kitűzi célul, hogy tanul, dolgozik, lakást, autót vesz, stb., és ezekért tesz is, akkor miért nem tud ugyanilyen elszántsággal tenni azért is, hogy párra leljen? Ha ide jutnak, miért lohad le sokaknál ennyire a lelkesedés? A célokért tenni kell, nincs mese, a sült galamb módszerrel nem lehet előre jutni.



2017. jún. 7. 19:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
87%

A többi cél elérése csak a befektetett munkától függ és minden egyértelmű. Ha még nincs elég pénz a kocsira, várni kell fél évet és lesz.

De társkeresésben folyton elitasításba ütközik az ember és sokszor nem is egyértelmű, hogy miért. Ha mindig megégeted magad, egy idő után nem nyúlsz a tűzhöz.

2017. jún. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 Lazy Lover ***** válasza:
14%
mert minek törjem magam ? jobb egyedül sokkal kell a francnak a párkapcsolat
2017. jún. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
100%
Tudom,hogy el fogok esni,ezért inkább leülök!
2017. jún. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
79%
Mert a nőzés csak attól függ milyen körökben mozogsz. Ha valaki nem jár nők között, akkor egyedül marad. Interneten meg nincsenek normális nők. Jobban járnak, ha itt nem keresnek. Én volt amikor hetekig keresgéltem és csak kiégtem. Azt a rengeteg időt simán önfejlesztésre költi az ember sokkal jobban jár.
2017. jún. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
91%
más mit tesz azért hogy legyen nője?nemsokat,csak előadja magáttettem már eleget én hiába
2017. jún. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 A kérdező kommentje:

A munkahelykeresésnél is az van sokszor, hogy számtalan helyről elküldik az embert, mire valahova végül felveszik. Ezekbe az elutasításokba sem törődik bele az ember, hanem újra és újra nekifut. És ha valahova nem vesznek fel, ott sem mondják, hogy miért nem - egyszerűen nem téged választottak és kész.


Jó, persze, ez olyan szinten más, hogy dolgozni kell, hogy megéljünk. De az ember társas lény, és ezért is gürizni kell. Keresni a párunkat. Ugyanannak a motivációnak itt is meg kéne lenni, mint a melókeresésnél.

2017. jún. 7. 19:27
 7/77 anonim ***** válasza:
100%

Összesen 11 évet töltöttem 2 kapcsolatban. 2 éve vagyok egyedül. Volt az utóbbi 2 évben félmillió randim minden eredmény nélkül.


Szerinted innen mit kellene csinálnom? Élek a hobbiknak, sportolok, a barátaimmal vagyok, és nem töröm magam azért, amiben csak kudarcélmény ér. Öreg vagyok már ahhoz.

2017. jún. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 A kérdező kommentje:
Ha autót akarsz venni(tegyük fel, használtat), akkor is valószínűleg rengeteg lomot jársz végig, mire megtalálod végül azt, amit megveszel. Nem törsz meg útközben, mert kitűzted célul, hogy kocsit akarsz és kész. Lakáskeresénél ugyanez a helyzet. A barátnőkereséshez miért nem lehet így hozzáállni?
2017. jún. 7. 19:29
 9/77 anonim ***** válasza:
88%

Amiket felsoroltál célok azok kiszámíthatóak. Ezeknél a boldogulásod arányos a belefektetett munkával. Itt nincs zsákbamacska.

A nőkkel nem ez a helyzet. Beleölsz egy rakás energiát a kapcsolatba, és simán előfordulhat hogy másnap már a legjobb barátod karjaiban vigasztalódik.

2017. jún. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 anonim ***** válasza:
100%
Mert a ház és autó nem keringet benned érzelmeket talán. Max picit ideges leszel, ha nem jön össze. De semmit nem változtat az öntudatodon.
2017. jún. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!