Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért törődnek bele egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törődnek bele egyes férfiak ilyen szinten az egyedüllétbe?

Figyelt kérdés

Lehet itt olvasni olyan panaszkodásokat, hogy a kérdező(régóta egyedülálló férfi) már nagyon vágyik egy barátnőre, leírja, hogy látja maga körül, hogy a hajléktalannak is van nője meg a fogatlan Béci is a csajával mászkál - ezek után miért gondolja, hogy neki nem juthat nő? Micsoda hülyeség ez? Elkönyvelik, hogy ők egyedül halnak majd meg, miközben azt is látják nap mint nap, hogy a náluk hátrányosabb helyzetű pasiknak is van párja. Ebből logikusan következne, hogy nekik is simán lehetne, de ehelyett az önsajnáltatás posványába süllyedve panaszkodnak, ahelyett, hogy tennének érte. Érthetetlen. Senki sincs örök magányra predesztinálva, ez nem természetes dolog.


Mit gondoltok erről? Ha egy férfi kitűzi célul, hogy tanul, dolgozik, lakást, autót vesz, stb., és ezekért tesz is, akkor miért nem tud ugyanilyen elszántsággal tenni azért is, hogy párra leljen? Ha ide jutnak, miért lohad le sokaknál ennyire a lelkesedés? A célokért tenni kell, nincs mese, a sült galamb módszerrel nem lehet előre jutni.



2017. jún. 7. 19:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 anonim ***** válasza:
100%
Ennek több oka is lehet. Nem egyszerü a hölgyekkel manapság.Kiszámíthatatlan a legtöbb.Sok sikertelen próbálkozás után meg már gondol a férfi a méltóságára is.Gondolj bele,hogy milyen érzés amikor elutasítanak valakit(aztán meg még te vagy a hibás mert nem csinálsz elég jól valamit).Aztán van az a verzió,hogy valóban egyszerűbb egyedül a pasinak,azt nem részletezném,hogy miért. Lehetne erről beszélni rengeteget. Nekem pl.utoljára volt egy 3 éves kapcsolatom,nagyon-nagyon megégettek.Ezek után nem is tudom merjek e valaha még nővel összeállni.Pedig szerintem nem vagyok sem csúnya sem tróger,sem lusta. 40.f.
2017. jún. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/77 anonim ***** válasza:
84%

"Ha autót akarsz venni(tegyük fel, használtat), akkor is valószínűleg rengeteg lomot jársz végig, mire megtalálod végül azt, amit megveszel. Nem törsz meg útközben, mert kitűzted célul, hogy kocsit akarsz és kész. Lakáskeresénél ugyanez a helyzet. A barátnőkereséshez miért nem lehet így hozzáállni?"


Mert


- kocsiból rengeteg van a piacon, ha más nem veszek egy újat.


- mert kocsit bármikor cserélhetek, ha mégsem jön be


- mert a kocsitól azt várom, hogy elvigyen A-ból B-be, nem azt, hogy szellemes legyen, hogy jó humora legyen, hogy lehessen vele beszélgetni



Mert a kocsi egy kib'szott tárgy, amiből pár pár havi fizetésért már olyat veszek, amit csak akarok, és a kocsit nem érdekli, hogy milyen ember vagyok, jóképű e vagy ronda, vicces e vagy száraz...

2017. jún. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/77 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk már a nőket amúgy is. Bármikor eszembe jut, hogy kellene keresni egyet, csak ideges leszek a tapasztalatoktól. Sokkal jobb abba gondolni, hogy fk the world, csinálom amit akarok, nem idegesít egyik sem. Ha meg igen otthagyom a francba. Jöhet a szórakozás, pia a nők meg legyenek magukba otthon...:D
2017. jún. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/77 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez olyan dolog, hogy anyagi javakért elég egyoldalúan tenni, küzdeni. De harmonikus párkapcsolathoz kell egy másik ember jóváhagyása, beleegyezése is, aki tele van érzésekkel, gondolatokkal, vágyakkal, magyarul érző lény. S mint tudjuk, nem igazán van nálunk embereknél bonyolultabb létforma a jekenlegi Földön. Nagyon sok minden kell egy párkapcsolathoz, már ami nem csak az ösztönökön alapszik. Míg egy tárgyat bármikor megszerezhetsz, ha energiát, időt, pénzt szánsz rá, de egy ember nem így működik.
2017. jún. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/77 anonim ***** válasza:
27%

Kedves 7es!


Ha egy randi átlag 2 órás, és volt belőle 500.000, az 1millió óra, ami 114 év. Ha csak 1 órát tölt egy nővel, az akkor is 57 év. Ön Uram, hazudik!

2017. jún. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/77 anonim ***** válasza:
100%

Már elnézést, de én nem az önsajnáltatás posványába süllyedve panaszkodok, csak szimplán tényeket közlök. Volt pár komoly kapcsolatom, inkább vagyok egyedül, mint az exekkel. Ismerkedni sehol sincs alkalmam, nincs már baráti társaság, elfogytak, munkahelyem nem alkalmas rá. Neten próbáltam, nem megy.

Mit tudok tenni? Beletörődöm... Talán egyszer, valahol... Elképzelni sem tudom.

42 F.

2017. jún. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/77 anonim ***** válasza:
100%

Már elnézést, de én nem az önsajnáltatás posványába süllyedve panaszkodok, csak szimplán tényeket közlök. Volt pár komoly kapcsolatom, inkább vagyok egyedül, mint az exekkel. Ismerkedni sehol sincs alkalmam, nincs már baráti társaság, elfogytak, munkahelyem nem alkalmas rá. Neten próbáltam, nem megy.

Mit tudok tenni? Beletörődöm... Talán egyszer, valahol... Elképzelni sem tudom.

42 F.



eddig azt hittem akinek volt már nője annak utána könyebben lessz

2017. jún. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/77 anonim ***** válasza:
88%

Kedves 15-ös:


ugye az, hogy mikor azt mondod:

- ezer éve nem láttalak -- akkor nem telt el valójában ezer év

- akkora volt mint egy ház -- valójában sokkal kisebb volt

- égett a kezem alatt a munka -- valójában nem voltak lángok.


Tisztelettel!

2017. jún. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/77 anonim ***** válasza:
100%

mert állást találni, vagy eladni valamit egyszerűbb, mint szerető bnőre lelni.


" miért lohad le sokaknál ennyire a lelkesedés?2


azért mert toljuk bele az órák 100ait rendszeresen és semmi látszatja nincs.


Te talán dolgoznál, ha nem fizetnék meg.

2017. jún. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/77 anonim ***** válasza:

Kedves Carlito útja!


Sajnos nem úgy van. Több élet tapasztalatod lesz, de nagyobb lesz a batyu is amit cipelsz.

2017. jún. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!