Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért törődnek bele egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törődnek bele egyes férfiak ilyen szinten az egyedüllétbe?

Figyelt kérdés

Lehet itt olvasni olyan panaszkodásokat, hogy a kérdező(régóta egyedülálló férfi) már nagyon vágyik egy barátnőre, leírja, hogy látja maga körül, hogy a hajléktalannak is van nője meg a fogatlan Béci is a csajával mászkál - ezek után miért gondolja, hogy neki nem juthat nő? Micsoda hülyeség ez? Elkönyvelik, hogy ők egyedül halnak majd meg, miközben azt is látják nap mint nap, hogy a náluk hátrányosabb helyzetű pasiknak is van párja. Ebből logikusan következne, hogy nekik is simán lehetne, de ehelyett az önsajnáltatás posványába süllyedve panaszkodnak, ahelyett, hogy tennének érte. Érthetetlen. Senki sincs örök magányra predesztinálva, ez nem természetes dolog.


Mit gondoltok erről? Ha egy férfi kitűzi célul, hogy tanul, dolgozik, lakást, autót vesz, stb., és ezekért tesz is, akkor miért nem tud ugyanilyen elszántsággal tenni azért is, hogy párra leljen? Ha ide jutnak, miért lohad le sokaknál ennyire a lelkesedés? A célokért tenni kell, nincs mese, a sült galamb módszerrel nem lehet előre jutni.



2017. jún. 7. 19:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 34. válaszoló és azt a részt hogy ne okoskodj nem is neked írtam.

Bár lehet időnként picit harsh vagyok, ha írok egy választ másnak és annyira sértő, hogy többet dönt...XDD

2017. jún. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/77 anonim ***** válasza:

55-ös válaszolónak igaza van.

Nem kell a társkeresésre ráfeszülni.

Nekem is általában akkor jött össze párkapcsolat,mikor egyáltalán nem számítottam rá.



ez baromság,ismerek olyam csunya nőt aki elhatározta hogy lesz palija,lett is,1 hét alatt

2017. jún. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/77 anonim ***** válasza:
100%
Nők tudnak keresni könnyedén. Rájuk vetítve igaz, ha akarnak simán kereshetnek. Férfiaknak már nem így megy.
2017. jún. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/77 anonim ***** válasza:
0%
#61: Bazz, ezt durván benéztem. :D :D Bocsánat, hülye vagyok.
2017. jún. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/77 anonim ***** válasza:

#54:

Viccesnek találtam..., gondolom palacsinta akart lenni a palacsint. :P

2017. jún. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/77 anonim ***** válasza:
45%
a palacsint létező szó, nem elírás
2017. jún. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/77 anonim ***** válasza:
44%
Igazából szerintem murisan hangzik, ezért az internet mélyebb bugyraiban ezt használom felhasználónévként (a 100 folk celsiusnak van egy száma, amiben palacsint van a szótagszám miatt, anyum meg öcsém pedig ezt a számot verette tini koromban). Nem tudtam, hogy ez egy létező szó. :D
2017. jún. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/77 anonim ***** válasza:

könyvben is olvastam már, ott a dal, meg slokan így hívják (becézik) a palacsintát.


Szóval szerintem ez kimeríti a létező szó fogalmát, még akkor is, ha esetleg az Akadémia erről mást mondana :P

2017. jún. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/77 anonim ***** válasza:
0%
Na ma is megtudtunk valamit. :)
2017. jún. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/77 anonim ***** válasza:

Igen, ezt a témát könnyebb volt megoldani, mint a miért vagyok egyedül kérdéskört.


Nm, a napi jó cselekedettel a zsebemben mehetek aludni :)

2017. jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!