Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért törődnek bele egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törődnek bele egyes férfiak ilyen szinten az egyedüllétbe?

Figyelt kérdés

Lehet itt olvasni olyan panaszkodásokat, hogy a kérdező(régóta egyedülálló férfi) már nagyon vágyik egy barátnőre, leírja, hogy látja maga körül, hogy a hajléktalannak is van nője meg a fogatlan Béci is a csajával mászkál - ezek után miért gondolja, hogy neki nem juthat nő? Micsoda hülyeség ez? Elkönyvelik, hogy ők egyedül halnak majd meg, miközben azt is látják nap mint nap, hogy a náluk hátrányosabb helyzetű pasiknak is van párja. Ebből logikusan következne, hogy nekik is simán lehetne, de ehelyett az önsajnáltatás posványába süllyedve panaszkodnak, ahelyett, hogy tennének érte. Érthetetlen. Senki sincs örök magányra predesztinálva, ez nem természetes dolog.


Mit gondoltok erről? Ha egy férfi kitűzi célul, hogy tanul, dolgozik, lakást, autót vesz, stb., és ezekért tesz is, akkor miért nem tud ugyanilyen elszántsággal tenni azért is, hogy párra leljen? Ha ide jutnak, miért lohad le sokaknál ennyire a lelkesedés? A célokért tenni kell, nincs mese, a sült galamb módszerrel nem lehet előre jutni.



2017. jún. 7. 19:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem jó hasonlat, a kocsinak nincs akarata, tudata. :) Valahogy nagyon egyoldalúan látják itt sokan ezt a dolgot szerintem. Hogy adsz tanácsot olyannak, akinek még sosem voltál a helyében? Pedig a nők osztják legjobban az észt, mikor semmi fogalmuk nem lehet ilyen helyzetről (vagy legalább is a 90 százalékulnak). Én nő vagyok, konkrét elutasításban EGYSZER volt részem, 2 év múlva én koptattam le, mert rájöttem, hogy nem is jön be. Azt sem tudom, hogy milyen lehet ilyen módon megbántva lenni. :D A sírás is rohadt unalmas, de az az elleni vergődés is.
2017. jún. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/77 anonim ***** válasza:
78%

Ha ennyire reménytelennek látjátok, akkor hogy lehet, hogy a csúnyábbnak, kövérebbnek, csóróbbnak van barátnője?


Neki sem pottyant az ölébe, minden bizonnyal megküzdött érte, pedig ő is feladhatta volna!

2017. jún. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/77 anonim ***** válasza:
12%

Ha ennyire reménytelennek látjátok, akkor hogy lehet, hogy a csúnyábbnak, kövérebbnek, csóróbbnak van barátnője?


Neki sem pottyant az ölébe, minden bizonnyal megküzdött érte, pedig ő is feladhatta volna!



mit küzdött réte te félkegyelmű?az előbb irtam le,bárkinek lehet rivid időn belül nője,csak görénynek kell lenni,előkell add magad

2017. jún. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/77 anonim ***** válasza:
100%

#22:

Megtalálta, szerencséje volt. S az is lehet, hogy megalkuvóbb..

2017. jún. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/77 anonim ***** válasza:
0%
ismerek egy gyagyás srácot,beregisztrált badóra 2 hét mulva volt nője,szal elmentek a facomba
2017. jún. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/77 anonim ***** válasza:
100%

#22 ló***t küzdöttek meg érte. Azt se tudják mi az a szó, hogy "küzdelem"


hogy lehet? Jó lapokat kapott születéskor, így nem kell erőlködnie, valamiért vonzódnak hozzá a nők.


Más csinálhat bármit, akkor se fog neki összejönni.

2017. jún. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/77 anonim ***** válasza:
29%
Igazatok van, akkor csak szenvedjetek és rinyáljatok! :D
2017. jún. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/77 anonim ***** válasza:
100%

Te még mindig nem érted, hogy a szenvedés nem ér ennyi áldozatot, hogy keressenek? Mi olyan nehéz ebben?

És lehet, hogy a kövérebb stb nem tudom miket soroltál egyszerűen véletlen rátalált valakire és nem erőlködött a keresésben.

Én is így vagyok vele, mint ahogy mindenki más. Ha jön, akkor jön, ha nem akkor mást kell keresni.

Nem szabad megakadni annál, hogy "barátnő". Rengeteg férfi évekig keres hiába.

Jön a hülye tanácsotok: Keress tovább.

Ahelyett az idő helyett, amit ott töltenek rengeteg más élményt szerezhetnének.

Ne haragudjatok hölgyek, de nem ti vagytok a világ közepe.

2017. jún. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/77 anonim ***** válasza:
29%

Engem nem kell győzködnötök, én pont leszarom, ha nem próbálkoztok senkinél és inkább egyedül ültök otthon a 4 fal között, mondván az jobb! :D


Csak ne fújtassatok ennyire, mert elég szánalmas!

2017. jún. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/77 anonim ***** válasza:
21%

Engem nem kell győzködnötök, én pont leszarom, ha nem próbálkoztok senkinél és inkább egyedül ültök otthon a 4 fal között, mondván az jobb! :D


Csak ne fújtassatok ennyire, mert elég szánalmas!



ki ül otthon a 4 fal között?csak akinek nincs még haverja se de az nagyon pancser

2017. jún. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!