Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még olyan nők akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan nők akik eltekintenek a kötelező, kommersz triumvirátustól ha ismerkedésre kerül a sor?

Figyelt kérdés

Triumvirátus = {KÜLSŐ(magasság, izomzat, jóképűség), VAGYON(ház, autó, havi_jövedelem), BELSŐ(bunkóság, egoizmus, önzőség)}


^ Ezek ugyebár a sztenderdek a mai 18-28(+/- 3 év)-as korosztályban a nőknél. Olyan férfit még nem láttam akire mind a három feltétel hibátlanul teljesülne és ne lenne gyönyörű barátnője.


Ha te eltekintesz valamelyiktől a háromból, akkor hány kell legalább teljesüljön, hogy szóba állj egy férfivel akit férfinek is tekintesz ?


Őszinte válaszokat kérek!



2017. márc. 29. 13:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 anonim ***** válasza:
91%
Pedig hazudsz. Mondom, idézd azt a kommentet, amiből levontad azt, amit "igazságnak" nevezel! :D
2017. márc. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/83 A kérdező kommentje:
71: Ott például az első válaszoló...
2017. márc. 29. 20:33
 73/83 anonim ***** válasza:
66%

Na jó, visszaugorva arra amit írtál:


A kérdező kommentje:


27: Jogos lenne a felvetésed, de ezen az oldalon nem jellemző az ilyen jellegű megjelenés. Itt a nők, már aki egyáltalán tényleg az, tipikusan túlsúlyos, önbizalom hiányos. Van néhány Átlagos, de tényleg szépet egyet sem láttam még. --> Mivel nem is láttad itt az összes nőt. XD Én se önbizalomhiányos nem vagyok, túlsúlyos meg főleg nem. Biztos hogy rajtam kívül is vannak itt vékony nők. De szerintem nem a vékonyság dönti el, ki mennyire vonzó. Mondjuk mivel magam is nádszál vékony vagyok, alapvetően a soványabb lányokat tartom a legesztétikusabbnak, gondolom magamból kiindulva.


Egyébként, hogy bizonyítod, hogy van gyönyörű lány itt ? Ugyan ennyire erővel nekem is lehet igazam. Gödel tétel. --> Én neked bizonyítani nem fogom, de attól még magam számára bizonyítva van, hogy van itt gyönyörű nő. :D Később az aranymetszés szabályaival jöttél, mondjuk arról dunsztom sincs, hogy az arcom mennyiben felel meg neki, de elég szép arcom van. Még hogy csak elhízottak, meg néhány átlagos... :P Pfff... Biztos, hogy vannak itt szépek rajtam kívül is. Mondjuk privátban simán mutatnék neked képet hogy elhidd, már küldtem itt másoknak is, de nem tudom bízhatok-e benned, hogy nem linkeled ki válaszba.


(ne kezdj el küldözgetni képet "magadról", mert ha tényleg gyönyörű, az úgysem te vagy. Én is tudok facebookról leszedni képeket szép lányokról akiket még csak nem is ismerek) --> Igen, és innentől kezdve már bizonyítani sem hagyod. :D

2017. márc. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/83 anonim ***** válasza:
94%
Uristen, az elso valaszolo troll, te szerencsetlen, onnan tudom, hogy haverom irta XDD
2017. márc. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/83 A kérdező kommentje:

73: A nagy többség ronda, nem mindenki. Nem az összes lányról láttam képet, de elég sokról igen, hogy megítéljem, hogy a többség gáz. Attól, hogy vékony vagy még lehetsz csúnya.

Nem élek vissza senki képével, de ettől függetlenül tényleg feleslegesnek tartom, tényleg bárhonnan le lehet szedni pár képet manapság, akármilyen lányról.


Amúgy azt írtam, hogy itt a legjobb csajok 100/55-65 kategória, de ők a kisebbség.


Inkább a kérdésre válaszolj.

2017. márc. 30. 00:42
 76/83 A kérdező kommentje:
74: Nincsenek is haverjaid. Ezt is mondhatja bárki, egyébként...
2017. márc. 30. 00:43
 77/83 anonim ***** válasza:
94%
Jo, sajnos most toltad tul te is a trollkodast, eddig legalabb felig hiheto voltal ;)
2017. márc. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 A kérdező kommentje:
77: Itt mindenkinek ez a legjobb dumája ? Vagy netán te is egyike vagy az itteni ősgyökereknek, akik több névvel nyomják ?
2017. márc. 30. 00:51
 79/83 anonim ***** válasza:
61%

"170 centi vagyok és 54 kiló. :D

És egy szóval nem mondtam, hogy nem üthet vissza. Felőlem üssön. Attól még, hogy fizikailag erősebb nálam, nem fogom automatikusan tisztelni még akkor is, ha egy buta, görény paraszt, sem elnézni a bunkóságot, gusztustalan viselkedést, és nem is lesz igaza."


Ezt annyira bírom... aztán meg törött orral sírdogál a földön fekve, hogy az a szemét férfi visszaütött... :D

2017. márc. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/83 A kérdező kommentje:
79: Igen, de azért nekünk elmagyarázta, hogy milyen kemény.
2017. márc. 30. 01:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!