Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még olyan nők akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan nők akik eltekintenek a kötelező, kommersz triumvirátustól ha ismerkedésre kerül a sor?

Figyelt kérdés

Triumvirátus = {KÜLSŐ(magasság, izomzat, jóképűség), VAGYON(ház, autó, havi_jövedelem), BELSŐ(bunkóság, egoizmus, önzőség)}


^ Ezek ugyebár a sztenderdek a mai 18-28(+/- 3 év)-as korosztályban a nőknél. Olyan férfit még nem láttam akire mind a három feltétel hibátlanul teljesülne és ne lenne gyönyörű barátnője.


Ha te eltekintesz valamelyiktől a háromból, akkor hány kell legalább teljesüljön, hogy szóba állj egy férfivel akit férfinek is tekintesz ?


Őszinte válaszokat kérek!



2017. márc. 29. 13:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
78%
A harmadiktól eltekintek. A másik kettő viszont kell- ez van.
2017. márc. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
69%
Talán a sikertelenségedet nem más hibájában kellene keresd, hanem magadban.
2017. márc. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 anonim ***** válasza:
65%

K-rvára őszinte leszek, egyik se!

Bár ezt ezen az oldalon fölösleges kijelenteni, mert úgysem hiszik el. :D

2017. márc. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 anonim ***** válasza:
83%

Úgy imádom, hogy szépen és összeszedetten fogalmazol,

bátran használsz olyan szavakat, mint a triumvirátus vagy a sztenderd(ráadásul még jól is írtad),

tehát okosnak tűnsz,

mégis hülyeség, amit most ide leírtál. :DD


21/L

2017. márc. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 anonim ***** válasza:
52%

😂😂😂

Mind fontos, de azt hiszem elegge mashogy ertelmezzuk mi nok a jo tulajdonsagokat, mint az itteni siros ferfiak. A baratom jokepu, igen de nem olyan magas es nincsenek felfujt izmai :D Turhetoen keres de nem tobb szazezret es nincsen sajat lakasa (nekem van) es autoja sem, nekunk ez a belvarosban tok felelsleges jelenleg.

Belsore meg nem tudom, hogy jottek ki ezek a tulajdonsagok, haha, bar ugy vettem eszre, az itteni ferfiak sokkal inkabb mimozabbak mint egy atlag no, es olyan dolgokat is bunkosagnak gondolnak, amik tokre nem azok. Ja, szoktunk POENBOL bunkozni egymassal a parommal, ha te ezt csak kulso szemlelokent latod, lehet gondolsz ezt-azt, kozben meg az egvilagon semmi rossz szandek es bunkosag nincs az egeszben. Falra is masznek egy olyan pasitol, aki barmire, ha huzni akarnam picit az agyat, annyit reagalna, hogy "Rendben van szerelmem, kicsi viragom 😍" es kozben folyna a konnye meg a nyala a szeretettol XD Tudod nem minden az, aminek latszik, valojaban a parom soha nem bunko velem, csak tisztaban van a humorerzekem hataraival es a pillanatnyi hangulatommal es tudja, hogy normalis ember vagyok, nem pedig egy artatlan kis gyongyvirag.

2017. márc. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 anonim ***** válasza:
68%

Provokatív, minősíthetetlen kérdés, de válaszolok őszintén.


25 éves nő vagyok, lassan 4 éve élek párkapcsolatban. A barátomra a fent leírtak közül csak a magasság és a jóképűség igaz, de az utóbbi szubjektív ugye.


Izomzat nem érdekel, tetszenek a vékony férfiak, csak az elhízottak és a túlzottan kigyúrtak nem.

Magasság terén vonzó, ha magas egy férfi, viszont láttam már alacsony férfit, aki nagyon vonzó volt számomra, szóval ettől el tudnék tekinteni (ha szingli lennék és társat keresnék).


A vagyon sem érdekel, mivel mindig huszonéves pasikkal kezdtem, a barátom is fiatalabb nálam, nem vártam egzisztenciát, mert ilyenkor a legtöbben még tanulnak, de akik nem, azok sem tudnak pár év alatt házra, kocsira összespórolni. Az meg nem érdekel, hogy a szülei mit tudnak a feneke alá tolni, mert az az illetőről semmit nem mond el.

Azt viszont elvárom, hogy legyenek céljai és jó pont, ha tanult, van normális szakmája.


Amit a belsőre írtál, konkrétan vicc, leírtál 3 olyan tulajdonságot, amitől épeszű ember menekül. Mindhárom KIZÁRÓ OK. :D

Ami számít: intelligencia, becsület, tájékozottság, műveltség, érzelmesség (undorodom a keménykedő, magukat érzéketlennek beállító pasiktól, számomra nem férfi az ilyen alak), bizonyos fokú elvontság (értse a dilijeimet, fura humorom), határozottság

Ja, és minimális szinten se legyen hímsoviniszta, ne nyomassa a hagyományos családmodellt, és ne akarjon főnökösködni, mert az egyenrangúság híve vagyok.


Azt hiszem, ennyi. Félreértés ne essék, én nem adtam le egy fikarcnyit sem az igényeimből, nem vagyok álszent, nem vagyok szerény, angyali nő, szóba nem álltam volna olyan férfival, aki nem felel meg az elvárásaimnak, nem adogatnék esélyt, nem szánnék meg senkit, nem lennék hajlandó semmi kompromisszumra. Egyszerűen nem beszéltél h.ülyeségeket az elvárásokról, nem hinném, hogy az a sztenderd, amit összehordtál. Nálam biztos nem. :D

2017. márc. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat.


Tehát akkor azért csak igaznak bizonyul amit itt sokan gondolnak, hogy a belső szinte nem számít a nőknek. Érdekes.


Jöhetnek még válaszok.

2017. márc. 29. 14:18
 8/83 anonim ***** válasza:
74%
Ezt megis mibol szurted le, te eszleny? Hogy nem akarom, hogy a parom torekeny porcelanbabalent kezeljen, hanem elvarom, hogy nokent ES haverkent is tudjon velem viselkedni? Az utanam levo valaszolo meg szinten egy csomot irt a belsorol, vele is szorol-szora egyetertek.
2017. márc. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 anonim ***** válasza:
52%

Ez nem triumvirátus meg tekintgetés.

Azzal jövünk össze, aki tetszik. Ez ennyi, nem kell elméleteket beleképzelni.

2017. márc. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 A kérdező kommentje:
8: Észlény vagyok, vagy sem, nálad okosabb vagyok. Azért vontam le a konklúziót mert ti magatok állítottátok, bár néhányan csak burkolt formában.
2017. márc. 29. 14:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!