Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még olyan nők akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan nők akik eltekintenek a kötelező, kommersz triumvirátustól ha ismerkedésre kerül a sor?

Figyelt kérdés

Triumvirátus = {KÜLSŐ(magasság, izomzat, jóképűség), VAGYON(ház, autó, havi_jövedelem), BELSŐ(bunkóság, egoizmus, önzőség)}


^ Ezek ugyebár a sztenderdek a mai 18-28(+/- 3 év)-as korosztályban a nőknél. Olyan férfit még nem láttam akire mind a három feltétel hibátlanul teljesülne és ne lenne gyönyörű barátnője.


Ha te eltekintesz valamelyiktől a háromból, akkor hány kell legalább teljesüljön, hogy szóba állj egy férfivel akit férfinek is tekintesz ?


Őszinte válaszokat kérek!



2017. márc. 29. 13:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/83 A kérdező kommentje:

28:

1) A gyönyörűség igenis objektív dolog, csak azok magyarázzák ezt, akik valójában rondák mint a bűn. Tehát nem vagy gyönyörű, ahogy sejtettem.


2) Mindegy hogy írod, mert bármelyik leírás alapján megkülönböztethető két érték.


3) Sokkal kevesebb a felhasználó mint gondolnád, a legtöbb regisztált tag ugyanahhoz a néhány(10) emberhez tartozik.


4) Nem, nem igaz.


5) Ha nem vagy gyönyörű, akkor lehet közötök egymáshoz, független attól, hogy az állítólagos csávód feltehetően megfelel a 3/2 feltétlenek az eredeti kérdés alapján. Az, hogy egyetemisták vagyok semmit sem jelent, mivel apuci lehet gazdag például.

2017. márc. 29. 15:35
 32/83 anonim ***** válasza:
92%
Szerinted milyen egy gyönyörű nő? Illusztráld pár képpel! Amúgy a legkevésbé sem objektív dolog, mégis hogy lenne?
2017. márc. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/83 anonim ***** válasza:
96%
Huha 😂😂 Nem vagyok tulsulyos es onbizalomhianyos meg annyira sem, de azt hiszel amit akarsz. Nem csak a paromnak tetszem, hanem random ferfiaknak is, lefogadom neked is tetszenek, meg ha nem is 12/10-es vagyok, de altalaban jo esetben a 8-ast megkapom, de kepet en se kuldok, ne aggodj :D Tobb csinos lanyt lattam mar itt amugy, mint tulsulyos rondat, nem tudom ezt honnan veszed, mert konkretan egy noszemely jut eszembe, aki tenyleg nagyon csunya volt, de o mar nem aktiv.
2017. márc. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/83 A kérdező kommentje:

32: Az aranymetszetről hallottál már például ? A többit a fantáziádra bízom. Nem bizonyítgatni vagyok itt bármit is, egyébként. Feltettem egy kérdést, csak a sok troll szétoffta a kérdésemet.


33: Nem is kell. Onnan veszem, hogy állandóan itt siránkoznak emiatt a nők és akiket én láttam azok, jó indulattal is bújjanak el inkább.

Tuti nem tetszenél, sőt szerintem láttalak is már... 100/30~.

2017. márc. 29. 15:43
 35/83 anonim ***** válasza:
94%
Az egyedüli troll itt te vagy. Most már tuti.
2017. márc. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/83 anonim ***** válasza:
100%

Te buta. :)

Olyanról még hallottál, hogy ízlés?

Egyik volt osztálytársam például gyönyörűnek tartja a néger nőket, ha meglátott egyet akár a tankönyvben is, rábökött, és elkezdett áradozni, hogy ő mennyire csodálatosan gyönyörű, és awh.

Míg engem például semennyire sem mozgatott meg az az illusztráció. Jobban megnézve tényleg szép vonásai voltak, de mégsem tartottam kiemelkedőnek.


Amúgy meg ne próbálj már hülyeségeket belemagyarázni, kérlek.

Egyik oldalról sincs gazdag apuci, mindkettőnknek elváltak a szülei, és a fater egyáltalán nem tol semmit alánk, sőt... (Az enyém egyáltalán nem is tartja velem a kapcsolatot példának okáért.)


Mondjuk megnéznélek téged is kérdező, te milyen vagy, és szerinted milyen pasit kellene választania egy nőnek? Nagyon kíváncsi vagyok erre is.

Fix havi jövedelme meg minden főállásúnak van, dolgozzon bárhol legálisan főállásban, akkor te nem is keresel munkát? A sült galambot várod? :D



21/L

2017. márc. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/83 anonim ***** válasza:
80%

Jaj, a legfontosabbat kihagytam.

Gödel tétel? Triumvirátus? Aranymetszés?

Okosnak tetteted magad továbbra is, DE még mindig a számlálóba írod a százast.

Mondjuk pontozni sem az intelligensebbek szoktak. :D


21/L

2017. márc. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/83 A kérdező kommentje:

35: Miért is ? Feltettem egy jogos kérdést, érdekelt, hogy melyik tulajdonságot dobnák a nők, ha dobnák. Kiderül, hogy a belső az egyetlen amit egyáltalán hajlandóak lennének ejteni egy férfiben. Erre jöttök ti és elkezdtek személyeskedni és trollkodni.


37: Nem tetetem magamat semminek, csak nevén nevezem a dolgokat. Egyébként már leírtam egyszer, mindegy hogy írod a pontokat, nem jelent semmit mert értelemszerű. Járjál még egy kicsit egyetemre, hátha segít megérteni egy ilyen egyszerű dolgot, bár kétlem. A pontok pedig bőven képesek reprezentálni egy ember tulajdonságait, intelligenciának ehhez ugyan semmi köze nincs.

2017. márc. 29. 15:52
 39/83 anonim ***** válasza:
91%
Nem hiszem, hogy lattal mert nagyon regen volt rolam kep, szoval hacsak nem forog azota is itt a felhasznalok kozott a kepem, amit erosen ketlek, akkor nem lathattal. Es en meg egyszer sem sirtam itt amiatt, hogy gondom lenne a kulsommel :)
2017. márc. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/83 anonim ***** válasza:

"Kiderül, hogy a belső az egyetlen amit egyáltalán hajlandóak lennének ejteni egy férfiben."


Idéznéd, hogy hol, mi alapján derült ki ilyesmi?

2017. márc. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!