Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még olyan nők akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan nők akik eltekintenek a kötelező, kommersz triumvirátustól ha ismerkedésre kerül a sor?

Figyelt kérdés

Triumvirátus = {KÜLSŐ(magasság, izomzat, jóképűség), VAGYON(ház, autó, havi_jövedelem), BELSŐ(bunkóság, egoizmus, önzőség)}


^ Ezek ugyebár a sztenderdek a mai 18-28(+/- 3 év)-as korosztályban a nőknél. Olyan férfit még nem láttam akire mind a három feltétel hibátlanul teljesülne és ne lenne gyönyörű barátnője.


Ha te eltekintesz valamelyiktől a háromból, akkor hány kell legalább teljesüljön, hogy szóba állj egy férfivel akit férfinek is tekintesz ?


Őszinte válaszokat kérek!



2017. márc. 29. 13:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/83 anonim ***** válasza:
52%
Külső kell, a második nem, ameddig nem szélsőséges eset, a belső viszont kardinális mint a külső, csak nem azokkal amit írtál, természetesen, hanem (jóindulat, őszinteség, hűség).
2017. márc. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/83 anonim ***** válasza:
58%
Burkoltan se allitott ilyet senki, az elso troll valaszolo kivetelevel :D
2017. márc. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/83 anonim ***** válasza:
81%

Az a helyzet, hogy a korlátoltságtól és az általánosító ostobaságoktől nem tudok eltekinteni, úgyhogy nálam már ki is esnél élből, ha szingli lennék.


Először is a jóképűség baromira relatív, de nyilván fontos a vonzalom egy kapcsolatban - lefogadom, hogy te se jönnél össze olyannal, aki egyáltalán nem vonz, ami teljesen rendben is van. A férjem pont a zsánerem - igen, magas (185), de én is az vagyok, emellett egy szőrös, szakállas, pocakos, mackós férfi, a klasszikus értelemben tényleg nem jóképű, a barátnőim például mind rondának tartják, nekem meg 6 év után is elég egy pillantása ahhoz, hogy leessen a bugyim. Akkor hogy is van ez a jóképűség dolog?


Másrészt a vagyon kérdés. Engem soha nem érdekeltek az anyagiak, amim van, azt magamnak teremtettem meg. Jó karrierem van, ível szépen felfelé, jól keresek, megdolgoztam érte és azóta is folyamatosan fejlesztem magam. Nekem az a fontos, hogy a másik ambíciózus legyen, akarja fejleszteni magát, tegyen a sorsáért, tanuljon, helyezkedjen, küzdjön, én is ezt teszem. Ha az álommmelójával keveset keres, az teljesen rendben van, de ne nyavalyogjon, hogy milyen rossz neki úgy, hogy semmit nem tesz a javulás érdekében. Ház, autó, hasonlók meg csak annyira fontosak számomra, hogy a férjemnek egyik se volt meg, amikor összejöttünk (a keresete is feleannyi volt az enyémnek, de tanult és mostanra lett egy olyan munkahelye, amivel egyenlően keresünk), együtt gyűjtünk házra, autóra nincs szükségünk. Viszont pl. nem anyuci mosta a gatyáit, hanem önállóan élt (albérletben, lakótársakkal), nem egy óriáscsecsemővel volt dolgom, aki teljesen elveszik, ha meg kell állnia a lábán. Azokkal a szülőkkel lakó felnőttekkel nincs gond, akik kiveszik a részüket a háztartási és egyéb dolgokból, viszont az elkényeztetett, "mindentaseggemalátesznek" anyucipicifiacskái labdába se rúghatnának nálam.


Ami pedig a belső tulajdonságokat illeti, az is teljesen egyéni értékrend szerint van felépítve mindenkiben. Bunkó, egoista, önző emberrel szóba se állok, annál sokkal többre becsülöm magam. Viszont vannak olyan tulajdonságok, amikből nem engedek (pl. egyenesség, őszinteség, megbízhatóság, függetlenség, határozottság, intelligencia, egészséges önkép, az enyémhez hasonló értékrend és világkép, hogy párat soroljak) és vannak kizáró tényezők is természetesen (mint például a féltékenységnek akár minimális szikrája, hűtlenség, bunkóság, stb. stb.), egyéni a mérce. Semmi olyat nem várok el mástól, amit magamtól ne várnék el - ismerem magam kívül-belül, tudom, milyen tulajdonságú emberekkel jövök ki jól és milyenekkel egyáltalán nem.


De itt aztán papolhat az ember lánya bármit, úgyse hiszi el a sok frusztrált nudli.

2017. márc. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/83 anonim ***** válasza:
52%

"Triumvirátus = {KÜLSŐ(magasság, izomzat, jóképűség), VAGYON(ház, autó, havi_jövedelem), BELSŐ(bunkóság, egoizmus, önzőség)}"


Nem vagyok vallásos, de Jézusom kérdező honnan szoptad ki ezeket? Főleg a belső tulajdonságokra gondolok. Te azt hiszed hogy a nőknek egy "gyurós,10 IQ-jú,s***gge alá tolt vagyonú, paraszt módjára viselkedő ecsethajú" Alejrandók kellenek nekik? Ki kell hogy ábrándítsalak, hogy TALÁN néhány plázap***csának imponálna az ilyesmi (kiemelem megint, hogy TALÁN). Egy bunkó majommal szerintem a kutya se jönne össze. Szerintem túl sok PUA-s f***szságot néztél és megártott neked. Ideje lenne felnőni.


24/F

2017. márc. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/83 A kérdező kommentje:

14: Nem kiszoptam sajnos, hanem ilyen a világ. Kimész az utcára ezt látod. Bemész valami forgalmas helyre a belvárosban, ezt látod.

Én bárhol vagyok, ezt látom. Két ilyen srácot ismerek akikre a Triumvirátus elemei mind igazak és gyönyörű barátnője van mindkettőnek. Az egyiknek van mellette egy még jobb szeretője is, amit nem hinnék el feltétlen, de a barátnője is top tier, szóval bőven lehet igaz is.

Átlagos lányokat is csak olyanokkal látok szinte, akik teljesítik a Triumvirátus minimum két paraméterét.

2017. márc. 29. 14:51
 16/83 anonim ***** válasza:
75%

Top Tier öcsém :DDD

Jó, hogy nem már challenger.

Ennyi idő van LoL-ozni? :D

A belvárosra meg annyit mondanék, hogy nem csak Budapest, és nem csak a két pasi létezik a világon.


21/L

2017. márc. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/83 anonim ***** válasza:
61%
Semmi értelme annak itt, hogy "triumvirátus". A trium az 3-at jelent, a vir pedig férfit. Triumvirátus = 3 férfi szövegtsége. Nem illik ide.
2017. márc. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/83 anonim ***** válasza:
52%
Aha. Tehát annyira jól ismered ezeket a férfiakat, hogy mindent tudsz a belső tulajdonságaikról és az anyagi helyzetükről. Ráadásul hetero férfiként azt is megmondod, mennyire helyesek.
2017. márc. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/83 anonim ***** válasza:
73%

17. A kérdező azt gondolja, hogy ha egy férfiban nincs meg ez a három, akkor három külön férfitől akarják beszerezni a nők.


Ilyen kitekeredett gondolkodásmóddal még ez is kitelik tőle. :)

2017. márc. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/83 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező fura, hogy hiába nem vagyok a magamutogató nagyzolós p***csfej, de mégis van egy gyönyörű barátnőm. Nem is értem miért? *sarcasm* (talán mert jól bánok vele :D)


14-es voltam *drop microfon*

2017. márc. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!