Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még olyan nők akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan nők akik eltekintenek a kötelező, kommersz triumvirátustól ha ismerkedésre kerül a sor?

Figyelt kérdés

Triumvirátus = {KÜLSŐ(magasság, izomzat, jóképűség), VAGYON(ház, autó, havi_jövedelem), BELSŐ(bunkóság, egoizmus, önzőség)}


^ Ezek ugyebár a sztenderdek a mai 18-28(+/- 3 év)-as korosztályban a nőknél. Olyan férfit még nem láttam akire mind a három feltétel hibátlanul teljesülne és ne lenne gyönyörű barátnője.


Ha te eltekintesz valamelyiktől a háromból, akkor hány kell legalább teljesüljön, hogy szóba állj egy férfivel akit férfinek is tekintesz ?


Őszinte válaszokat kérek!



2017. márc. 29. 13:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/83 A kérdező kommentje:

39: Akkor csak régi képen láttalak, de szinte biztos hogy láttalak már. Az, hogy nem sírsz a külsőt miatt még nem jelenti, hogy nem is kéne már bocs.


Az olyan emberek akik magyarázzák itt, hogy mennyire szépek általában nagyon csúnyák. Csúnyábbak mint azok, akik csúnyának tartják magukat... Lehet pont te vagy a kivétel, de kétlem.

2017. márc. 29. 15:58
 42/83 anonim ***** válasza:
92%
Hiaba kostolgatsz, kapok az eletben annyi visszajelzest boven, amibol realisan tudom magamat latni. Igazi ferfiaktol / noktol, nem gyakoris trolloktol. Ja, es a tukor is egesz realisan mutat :D
2017. márc. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/83 A kérdező kommentje:

42: Nem kóstolgatlak. Egyszerűen tényeket közlök.


Amúgy honnan tudod, hogy őszinték a visszajelzések ?

Sok férfi nagyon igénytelen a nőkkel kapcsolatban, többek között azért is amit leírtam a kérdésemben. Minden nő a jobbakból válogat, így ha egy átlagos, vagy az alatti férfi esélyt kap egy 100/30-nál mondjuk, az már kész főnyereménynek számít.


A tükör pedig mindig hazudik. Sőt sok nő(nem feltétlenül Te) beteges módon meséli be magának, hogy ő mennyire szép. Az egész instragram erről szól. Az a sok szerencsétlen rondábbnál rondább lány aki odajár képeket posztolgatni mindenről amit csinál ennek ékes példái.

2017. márc. 29. 16:04
 44/83 anonim ***** válasza:
88%
Mindenesetre meg mindig nem mutattal olyan not, aki nalad meguti a minimumot ;)
2017. márc. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/83 A kérdező kommentje:

44: ???

Mi köze van bárminek hozzám, vagy ahhoz, hogy nálam mi a minimum ? Alapvetően itt most én vagyok a kérdező és a kérdésem szempontjából teljesen irreleváns, hogy nekem ki tetszik, vagy ki nem.


Azt viszont gondolom, hogy nektek sokkal nagyobbak az igényeitek egy férfivel szemben, mint fordítva.

2017. márc. 29. 16:14
 46/83 anonim ***** válasza:
Amúgy elég beteges, hogy látatlanban megpróbálsz meggyőzni valakit arról, hogy csúnya és aggódni kellene a külseje miatt.
2017. márc. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/83 A kérdező kommentje:

46: Én ugyan nem. Csak megjegyeztem, hogy láttam már és nem tetszett. Annak ellenére, hogy mennyire tökéletesnek gondolja magát.


Kissé emberfeletti képességeket tulajdonítasz nekem, nem gondolod ?

2017. márc. 29. 16:23
 48/83 anonim ***** válasza:
92%
Te tulajdonítasz magadnak, te beteg állat. :D Kitalálod, hogy te aztán mindenkit láttál itt.
2017. márc. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/83 A kérdező kommentje:

48: Kezdesz átlépni egy határt. Én nem inzultáltalak semmilyen módon, hogy ilyenek mondj nekem.


Nagyon sok kép gazdát cserélt már itt az oldalon az elmúlt 10 évben és én láttam a legtöbbet, nagy ügy.

Te viszont itt személyeskedsz, mert nem teszik az igazság amit leírtam.

2017. márc. 29. 16:28
 50/83 anonim ***** válasza:
91%
Azt írok rád, amit akarok. :) Értelmileg korlátolt, beteg troll vagy.
2017. márc. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!