Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitás után van kötelező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitás után van kötelező gyászidőszak?

Figyelt kérdés
Megismertem egy pasit.6eve voltak egyutt a bnojevel,miutan megismert ra 1,5hetre szakitott a lannyal es a lany a napokban koltozik el tole.mondta h szeretne latni h egyutt aludjunk de vajon mennyire lenne szemet dolog h ra 2orara h a csaj elkoltozott mar rogton ott lennek.mondtam h mas ezt ugy teszi h a csaj még egyutt el a pasival.o lerendezte,szakitott,elkuldte.innentol szabad ember es ha valakivel egyutt akar aludni akkor megteheti.szerintem
2017. márc. 28. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen.
2017. márc. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Gyászidőszak?? Te jó ég, dehogy van ilyesmi. Hogy ő hogyan rendezi el magában, az legyen az ő baja.

Én az exemet a jelenlegi páromért hagytam el, mikor beleszerettem, és úgy döntöttem, hozzá szeretnék tartozni.

Ne érezd magad szemétnek, ez egyáltalán nem olyan, mint a megcsalás, vagy valami sértés..

2017. márc. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen
2017. márc. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert h o szemetnek erzi magat h megcsak ki se hult a csaj helye es h ez nem tisztesseges
2017. márc. 28. 17:01
 5/7 A kérdező kommentje:
es igaz h kimondta a srac h vege,tobbszor is,de a csaj még remenykedik...
2017. márc. 28. 17:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kötelező ilyen időszak. Nyilván a szakító fél általában már túl van a kapcsolaton, így max csak a ragaszkodás hiányozhat neki, de egy-két jó szex után eszébe se fog jutni 😃
2017. márc. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, nincs.
2017. márc. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!