Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még olyan nők akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan nők akik eltekintenek a kötelező, kommersz triumvirátustól ha ismerkedésre kerül a sor?

Figyelt kérdés

Triumvirátus = {KÜLSŐ(magasság, izomzat, jóképűség), VAGYON(ház, autó, havi_jövedelem), BELSŐ(bunkóság, egoizmus, önzőség)}


^ Ezek ugyebár a sztenderdek a mai 18-28(+/- 3 év)-as korosztályban a nőknél. Olyan férfit még nem láttam akire mind a három feltétel hibátlanul teljesülne és ne lenne gyönyörű barátnője.


Ha te eltekintesz valamelyiktől a háromból, akkor hány kell legalább teljesüljön, hogy szóba állj egy férfivel akit férfinek is tekintesz ?


Őszinte válaszokat kérek!



2017. márc. 29. 13:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/83 anonim ***** válasza:
100%
Végigolvastam a kommenteket és azt kell mondjam sajnos kérdező, hogy vagy pszichopata vagy vagy troll :D
2017. márc. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/83 anonim ***** válasza:
94%

", ha egy férfi elég bunkó és önző nem mernél vele így beszélni... "


Nem, az olyat még pofán is vágom. :) Ha elég messzire megy velem szemben.

Nem csak írom, képeltem már fel jó erősen férfit azért, mert bunkó volt velem.

Mit képzelsz, hogy én bárkinek nem merném megmondani, amit gondolok? :D

2017. márc. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/83 A kérdező kommentje:

62: De hisz az előbb azt hangoztattad, hogy te azt írsz meg mondasz amit akarsz. Ha egy férfi ezt teszi akkor fizikailag bántalmazod ezek szerint ? Az igen. Tehát te visszaélsz azzal, hogy nőként megüthetsz büntetlenül egy férfit ?


(Egyébként erősen kétlem, hogy ekkora lenne a szád élőben is)

2017. márc. 29. 17:10
 64/83 anonim ***** válasza:

Pedig pont ekkora. :)

Miért kellene becsicskulnom bármilyen férfinak?

2017. márc. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/83 A kérdező kommentje:
64: A lényeges kérdést látom kerülöd. Ha ez igaz, hogy ekkora keményleány(?) vagy, akkor visszaélsz azzal, hogy a legtöbb férfi nem üthet vissza. Pedig milyen vicces is lenne. Akkor tudom csak elképzelni, hogy ilyen veszélyes vagy, ha valami hatalmas otromba mamut vagy. Láttam pár ilyet már innen az oldalról, lehet téged is láttalak már.
2017. márc. 29. 17:19
 66/83 anonim ***** válasza:
100%

170 centi vagyok és 54 kiló. :D

És egy szóval nem mondtam, hogy nem üthet vissza. Felőlem üssön. Attól még, hogy fizikailag erősebb nálam, nem fogom automatikusan tisztelni még akkor is, ha egy buta, görény paraszt, sem elnézni a bunkóságot, gusztustalan viselkedést, és nem is lesz igaza.

2017. márc. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/83 anonim ***** válasza:
91%
Én csak kommentet jöttem olvasni.
2017. márc. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/83 A kérdező kommentje:

67: Szokásos. --> Férfi kérdező rákérdez a fájó igazságra. --> Amikor kiderült, hogy a nőknek csak a külső és a vagyon számít, akkor elkezdtek vele orrba szájba személyeskednek vele.


Megkaptam hogy beteg állat vagyok és pszichopata.

2017. márc. 29. 18:58
 69/83 anonim ***** válasza:
Hazudozás helyett idézd azt a kommentet, amiből ezt levontad!
2017. márc. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/83 A kérdező kommentje:
69: Miben hazudtam ? Le "beteg állat"-oztál a másik delikvens szerint meg pszichopata vagyok. Nem esnek valami jól ezek a jelzők, pláne csak azért mert le merem írni az igazságot.
2017. márc. 29. 19:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!