Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még olyan nők akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan nők akik eltekintenek a kötelező, kommersz triumvirátustól ha ismerkedésre kerül a sor?

Figyelt kérdés

Triumvirátus = {KÜLSŐ(magasság, izomzat, jóképűség), VAGYON(ház, autó, havi_jövedelem), BELSŐ(bunkóság, egoizmus, önzőség)}


^ Ezek ugyebár a sztenderdek a mai 18-28(+/- 3 év)-as korosztályban a nőknél. Olyan férfit még nem láttam akire mind a három feltétel hibátlanul teljesülne és ne lenne gyönyörű barátnője.


Ha te eltekintesz valamelyiktől a háromból, akkor hány kell legalább teljesüljön, hogy szóba állj egy férfivel akit férfinek is tekintesz ?


Őszinte válaszokat kérek!



2017. márc. 29. 13:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/83 A kérdező kommentje:

17: A három egységét jelenti jelen helyzetben. Ezek alkotnak egy rendszert, ahogy a Triumvirátus annak idején. De ha nem tetszik, úgy hívod, ahogy akarod.


20: Amit leírtál nem cáfolja, hogy a 3/2 feltétel még teljesüljön...

2017. márc. 29. 15:00
 22/83 anonim ***** válasza:
76%
Ja hogy te random alakok nezegeteserol es egy pusztan 5 perces kontaktus alapjan vonod le a kovetkezteteseidet 😂😂😂 Ja nem bocsi, van KETTO ilyen ember akiket szemelyesen is ismersz. Semmit nem tudsz az egvilagon a belvarosban setalgato emberekrol, mi eleg sokat maszlalunk arra a parommal, szoval javaslom az 5-os kommentem ertelmezeset.
2017. márc. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/83 anonim ***** válasza:
88%

Még jó, hogy a 20-asnak a barátnője vagyok, és röhögünk rajtad még privátban is! :D

A ház, autó, havi jövedelem a legszebb - mindketten egyetemisták vagyunk, és csak az utolsó van meg, de az sem fix, mindig attól függ, hogy adott hónapban mennyi diákmunkát tudunk elvállalni.

Az izomzat meg olyan dolog, hogy nyilván munka által is fejlődik izom, azt nem lehet megakadályozni, de nem a kondiban élünk. :D Sőt, még a hamburgert/pizzát is megesszük, nem csak a csirke-rizs-brokkoli-triót! :D

Erről jut eszembe, ma finom babgulyás lesz.


Vitatkozz még. :D

Segítek, a magadfajták azt szokták felhozni érvnek, hogy diplomával majd jól fogunk keresni, és most erre alapozunk. XD


21/L

2017. márc. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/83 A kérdező kommentje:

23: Elég nagy troll vagy, de ez semmit sem változtat az igazságon.

Például egy nagyon nyilvánvaló baki van az írásodban: A 20-as azt állítja, hogy gyönyörű a barátnője, tehát ez eleve kizárt. Itt egyik nő sem gyönyörű. Jóindulattal is 100/55-65 a legjobb helyi felhozatal.


Szóval valamelyikőtök hazudik, mindketten trollok vagytok, ha egyáltalán van bármi közötök egymáshoz, amit szintén kétlek.

2017. márc. 29. 15:16
 25/83 anonim ***** válasza:
81%
Mert te láttál mindenkit? :D
2017. márc. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/83 anonim ***** válasza:
83%
Akkor ne akard elhinni kérdező, hogy az én gyönyörű párom írt neked :3 Pont lesz***rom :D 20-as voltam :D
2017. márc. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/83 anonim ***** válasza:
86%

Mivel bizonyítod az állításod, hogy itt egyik nő sem gyönyörű? Statisztikailag eléggé valószínűtlen.


Vagy a logika használatával értelmüket vesztik a kényszerképzeteid?


Ha eddig nem volt az, az egész most lett komolytalan. "Itt senki sem gyönyörű," - mondja durcásan, karba tett kézzel, orrát magasra emelve.

2017. márc. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/83 anonim ***** válasza:
88%

Nem hiszem el. :DDDDD


1. Bármennyire is hihetetlen, a párjának mindenki gyönyörű. "Nem azért szeretek valakit, mert gyönyörű, hanem azért gyönyörű, mert szeretem." Számára gyönyörű vagyok, másnak meg nem jövök be, ez van. Látszik, hogy te sosem szerettél még igazán senkit. (Itt jogos a kérdés: ki is akkor a külsőségek rabja?)

2. Mi az a 100/55-65? Ez a pontozásos hülyeség már megint? :) Mert akkor a nevezőbe kell írni a 100-at, ugyanis 100/55-öd jóval több még egy egésznél is.

3. Mondjuk nem tudom, hogy miből gondolod, hogy gyakorin nincs gyönyörű nő, hisz ennyi felhasználó közül kétlem, hogy láttál volna mindenkit. Engem nem láthattál például, mert én nem szoktam képet küldeni magamról.

4. Attól függetlenül, hogy trollként fogalmazok(a hozzád hasonló síró kisfiúknak fölösleges is másképp írni), még igaz, amit ide leírtam.

5. Nem értem, miért kétled, hogy van közünk egymáshoz. Én tudnék Messenger képet küldeni, ahol épp kinevetünk téged, meg a hozzád hasonló síró pityogókat úgy általánosságban. :) Sok érdekes kérdés van, de mi leginkább akkor is nevetni járunk fel - rajtatok. :)


21/L

2017. márc. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/83 A kérdező kommentje:

27: Jogos lenne a felvetésed, de ezen az oldalon nem jellemző az ilyen jellegű megjelenés. Itt a nők, már aki egyáltalán tényleg az, tipikusan túlsúlyos, önbizalom hiányos. Van néhány Átlagos, de tényleg szépet egyet sem láttam még.


Egyébként, hogy bizonyítod, hogy van gyönyörű lány itt ? Ugyan ennyire erővel nekem is lehet igazam. Gödel tétel.


(ne kezdj el küldözgetni képet "magadról", mert ha tényleg gyönyörű, az úgysem te vagy. Én is tudok facebookról leszedni képeket szép lányokról akiket még csak nem is ismerek)

2017. márc. 29. 15:28
 30/83 anonim ***** válasza:
100%

29. Miért küldenék neked képet? :D

Messenger képet küldtem volna, hogy elhidd, hogy kinevetünk. Mondjuk a többi válasz alapján is elég egyértelmű, hogy nem velünk van itt a probléma.


Tessék, kapsz egy képet ország-világ szeme láttára,

de nyugi, nem én vagyok rajta:

[link]


(Látom a lexikai tudás megvan, de ez önmagában nem sokat ér. Gyakorlatban látszik, hogy félre alkalmazod a megszerzett tudást.)


21/L

2017. márc. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!