Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még olyan nők akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan nők akik eltekintenek a kötelező, kommersz triumvirátustól ha ismerkedésre kerül a sor?

Figyelt kérdés

Triumvirátus = {KÜLSŐ(magasság, izomzat, jóképűség), VAGYON(ház, autó, havi_jövedelem), BELSŐ(bunkóság, egoizmus, önzőség)}


^ Ezek ugyebár a sztenderdek a mai 18-28(+/- 3 év)-as korosztályban a nőknél. Olyan férfit még nem láttam akire mind a három feltétel hibátlanul teljesülne és ne lenne gyönyörű barátnője.


Ha te eltekintesz valamelyiktől a háromból, akkor hány kell legalább teljesüljön, hogy szóba állj egy férfivel akit férfinek is tekintesz ?


Őszinte válaszokat kérek!



2017. márc. 29. 13:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 anonim ***** válasza:
100%
Ki mit vár el egy férfitől. Valakinek pénz kell, külső vagy belső. Nagyon de nagyon ritka hogy minden svájci óramű pontosan megvan. Az életben nem adatik meg minden. Van egy ismerosnom hozzáment egy nála 25 evvel idosebb, elvált, gazdag férfihoz. A nő 35 éves most, gyereket szeretne de nem akar a ferje mert van mar kettő húszéves neki. Minden anyagi jóval rendelkeznek, de a sajat gyerek a nő szamara alom marad.
2017. márc. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/83 A kérdező kommentje:
50: Azt írsz amit akarsz, ha nem gonoszságból inzultálsz vele másokat (jelen esetben engem), minden ok nélkül. Még így is nagyvonalú vagyok, hogy a folyamatos offolásodtól eltekintek.
2017. márc. 29. 16:33
 53/83 anonim ***** válasza:
Ha van vagyonod akkor lesz barátnőd. Ha van vagyonod és belsőd egy okos nőt is megkaphatsz. Ha mind a hárommal rendelkezzel akkor a főnyereményt is el viheted.
2017. márc. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/83 anonim ***** válasza:
Nem minden ok nélkül. egyszerűen így látlak az itteni produktumod alapján. Ez van, ezt kell szeretni. :) Nem érdekel, mitől tekintesz el.
2017. márc. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/83 A kérdező kommentje:

53: Pontosan.

A belső az utolsó ami érdekli a nőket. A másik két paraméter viszont nagyon fontos nekik.

Olvasd el az első pár választ egyértelműen kiderül belőle.


Utána jött az offolás, mert nem tetszik nekik az igazság. Csak azt tudnám, hogy akkor miért ilyenek ?

2017. márc. 29. 16:37
 56/83 A kérdező kommentje:

54: Miért milyen az itteni produktumom ? - Fájóan őszinte, igazságos, logikus ?

Tehát ha szembesít valaki az igazsággal, akkor elkezdesz gorombaságokat vágni más emberek fejéhez, ettől érzed jobban magadat ? Nem tudom kettőnk közül ki a beteg állat...

2017. márc. 29. 16:40
 57/83 anonim ***** válasza:
91%
Nem volt elég mára a trollkodásból? Kissé túltoltad, az elején még hiteles volt, de most már nem. :D
2017. márc. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/83 A kérdező kommentje:
57: Lehet mégis csak számít a belső, ha egy férfi elég bunkó és önző nem mernél vele így beszélni... Végül is csak hasznomra volt a trollkodásod és az indokolatlan bunkósodásod.
2017. márc. 29. 16:44
 59/83 anonim ***** válasza:
Azt se tudod ki kicsoda itt a sok névtelen kommentelő között, honnan tudnád már őket képekhez párosítani XDD
2017. márc. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/83 A kérdező kommentje:
59: De tudom. Meglepődnél, ha tudnád azt, amit én. Az itteni nagyérdemű jelentős többsége már évek óta itt van, csak más néven. Attól, hogy te nem tudsz valamiről, még nagyon is létezik.
2017. márc. 29. 16:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!