Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért rohanunk az ismerkedésse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rohanunk az ismerkedéssel? Miért nem tudunk manapság várni?

Figyelt kérdés
Ha egy lány vagy fiú 3 hónapot is akar várni máris menekülnek tőle hogy én nem fogok várni rá. Pedig evidens dolog hogy ha több időt adsz a megismerkedésre akkor hosszabb lesz a kapcsolat. Ilyen rövid idő alatt nem lehet megismerni a másikat
2016. ápr. 17. 09:06
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
71%

én is ilyen vagyok. sosem nyitnám szét a lábam valakinek akit nem ismerek.. a pasiknál persze menő ha minél több potenciális jelöltet megdugnak de ha ugyanezt egy nő csinálná akkor már könnyen kapható r_banc..

kell egy kis idő míg megismered az embert és az érzelmek kialakulnak.. aki nem képes várni, az magára vessen. inkább maradok egyedül. egyedül is képes vagyok teljes életet élni. :)

2016. ápr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem igaz, hogy minél tovább ismerkedsz valakivel, annál tovább tart a kapcsolat. A vőlegényemmel már a második randin az autó hátsóülésén kötöttünk ki és most a menyasszonya vagyok. Egyetlen randiból is érzi az ember, hogy lesz-e abból valami, megfogott-e az illető, megvan-e köztetek az a szükséges szikra, ezért szerintem semmit nem befolyásol, hogy mikor szexeltek először. Egyébként is csak hosszabb idő után fogod igazán megismerni a másikat, nem három hónap alatt.
2016. ápr. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Ezt én is így gondoltam. Amíg nem találkoztam a párommal. Pedig én aztán minta apáca életet éltem,...aztán ismerkedéstől számítva, pár randi után lefeküdtünk. Ma is teljes a boldogság. Persze hozzá tenném, mi már felnőttek voltunk.
2016. jún. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!