Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért rohanunk az ismerkedésse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rohanunk az ismerkedéssel? Miért nem tudunk manapság várni?

Figyelt kérdés
Ha egy lány vagy fiú 3 hónapot is akar várni máris menekülnek tőle hogy én nem fogok várni rá. Pedig evidens dolog hogy ha több időt adsz a megismerkedésre akkor hosszabb lesz a kapcsolat. Ilyen rövid idő alatt nem lehet megismerni a másikat
2016. ápr. 17. 09:06
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

engem már 2X is leba..... lányok mert első randin nem próbáltam megcsókolni őket.

az egyik 20 a másik 21 volt...

2016. ápr. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
72%
Ezt jó lenne tudni. Tobb fiúval is ismerkedtem neten és a legtöbb ha már csak válaszoltam neki hogy szia akkor azt akarta hogy utazzak el hozzá randizni és amelyik messze volt rögtön szállást is ajánlott...majd meglepődnek hogy miért nem megyek 21/L
2016. ápr. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Szerintem ez bizony kor függő. Nem mindegy hogy melyik korosztályt kérdezed. Részemről én sem a sokáig várakozós típus vagyok. Felnőttek vagyunk, rohan az idő, ketyeg a biológiai óra, nem szeretnék hónapokat várni, hogy kiderüljön, hogy xy-nal pocsék a szex, mert nálam sajnos a jó szex alap egy hosszútávú kapcsolathoz, már pedig ennyi idősen én már azt keresek. A fiatalabb korosztálynál ez valószínűleg inkább vadászási ösztön, trófea gyűjtés meg egyszer élünk filozófia. Sok félék vagyunk más-más motivációval. Lehet várni, sőt egy szép és romantikus dolog és szerintem többen is vannak ezzel így, de egyáltalán nem tartom elítélendőnek, ha egy kapcsolatban ezt nem teszik meg.
2016. ápr. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

Mesélek egy történetet. Randizgattam egy nővel (30 éves), és látszott, hogy nem az a durr-bele típus, így én sem kapkodtam el, elmentünk vacsorázni, kávézni, kirándulni, ki tudja még mi minden, majd a sokadik randin mikor meg akartam csókolni, akkor felháborodott, hogy ő igazából még nem áll készen egy kapcsolatra, még az exe jár a fejében, etc-etc...


Férfiként nem egyszer találkozik ezzel a szituval az ember, és látom, hogy sok férfi ismerősömben ez úgy csapódik le, hogy legkésőbb a 2. randin már megpróbálja dűlőre vinni a dolgot, mert nem 2-3 hónap múlva akar szembesülni azzal, hogy "jaj, csak barátok vagyunk", "jaj, még az exemet szeretem", "jaj, van valaki más is a képben".



Nem mondom, hogy minden nő ilyen, de elég sokan igen, és jellemzően ezen lányok már az első randi körnél tudják, hogy miért nem a válasz, akkor jobb ha nem 3 hónap után derül csak ki, mire az ember beleszeret.


(btw, te mit tanácsolnál azoknak, akik ezt nem egy, nem két alkalommal megtapasztalták? Hogy 3-4 hónapig randizgassanak, így évente max 2-3 nőt megismerve, hiszen idejök van, 10-15 év alatt majd megtalálják azt, aki a 3-4 hónap végén nem mond nemet)

2016. ápr. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:

3-assal értek egyet.

A tapasztalatom az, hogy borzasztó kevés lányra érte volna meg várni, szóval csak a saját időmet pazaroltam volna, ha ugyanazért a végeredményért nem napok vagy heteket, hanem hónapokat csesztem volna el.

2016. ápr. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

És az jobb hogy ha belerohansz egy kapcsolatba úgy hogy nem ismerted meg és 3 hónap után vége mert olyan ember?

Ebben az esetben is ugyanolyan felesleges időt pazaroltál el.

Nagyon sok ismerősöm szakított 3 hónap után mert nem ismerte meg a másikat. És akkor csodálkozunk hogy olyan rövidek a mai kapcsolatok

2016. ápr. 17. 09:43
 7/33 anonim ***** válasza:
9%

Kérdező: igen, jobb!


Ugyanis ha belevágsz egy kapcsolatba, akkor 3 hónap után kiderülhet, hogy az ég is egymásnak teremtett titeket, vagy kiderülhet, hogy nem illetek össze. De mindkét lehetőségnek megvan az esélye.


Ha viszont 3 hónapig csak húzod a dolgot úgy, hogy sok esetben az egyik fél már az elején tudja, hogy nem nyitott egy új kapcsolatra, nem ezzel az emberrel nyitott, nem is akar kapcsolatot, akkor annak 0% esélye van, hogy kapcsolat legyen belőle, és ez tényleg csak az időt rabolja.


Márpedig, amiről én beszélek, az az utóbbi eset, túl gyakran hallom férfiaktól, hogy tucatnyi randi után koptatják le őket olyan indokkal, ami már az első randin is nyilvánvaló volt.


Értem én, hogy jó dolog egy férfivel eljárni ide-oda, élvezni az udvarlást, a bókokat kötöttségek nélkül, örülni a programoknak, majd pattintani, ha komolyra kezdene fordulni a dolog, de erre természetes válasz reakció lesz, hogy "akkor nézzük meg a 2. randin, hogy mit akar a nő", és megy a nyomulás az első csókért, az első szexért.

2016. ápr. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Nézd kérdező, te így közelíted meg ugyanazt a problémát, mi úgy.

Az esélyek kb ugyanazok, de egy kardinális különbség azért van: mi legalább addig is dugunk pár jót :)

2016. ápr. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Egyébként pont tegnap volt egy ilyen kérdés, egy hölgytől (már dolgozik, tehát vélhetően legalább 20+ éves), hogy egy pasi akit amúgy idegesítőnek talál elhívja kávézni, és vajon mit akar tőle a férfi.


( http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-.. )


Komolyan, mégis mit gondol, mit akar?


Jó esetben a pasinak legkésőbb a 2. randin mikor bepróbálkozik le fog esni, hogy ebből nem lesz semmi, a naíva csak barátkozik, rossz esetben olyan típusú férfi, mint én, aki türelmesen vár pár hetet-hónapot, mire a csaj lepattintja a barátkozós, meg valójában idegesítős dumával.

2016. ápr. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Nem érdemes sokat húzni az időt, mert elég hamar lecsapják a másikat az ember kezéről. Eléggé nagy manapság a verseny, köszönhetően az internetnek.
2016. ápr. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!