Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért rohanunk az ismerkedésse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rohanunk az ismerkedéssel? Miért nem tudunk manapság várni?

Figyelt kérdés
Ha egy lány vagy fiú 3 hónapot is akar várni máris menekülnek tőle hogy én nem fogok várni rá. Pedig evidens dolog hogy ha több időt adsz a megismerkedésre akkor hosszabb lesz a kapcsolat. Ilyen rövid idő alatt nem lehet megismerni a másikat
2016. ápr. 17. 09:06
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Pontosan a 8. válaszoló erősített meg abban hogy jól teszem hogy fél évig nálam semmi szex nincs.


Köszi 8-as ment a zöld kéz 😉☺

2016. ápr. 17. 10:05
 12/33 anonim ***** válasza:
Kérdező: mennyi idős vagy, ha nem titok?
2016. ápr. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
10. Milyen verseny? Engem nagyon csinos nőnek tartanak de semmilyen versenyt nem látok. Inkább csak minél többet szexelni akaró pasit
2016. ápr. 17. 10:08
 14/33 A kérdező kommentje:
12. 28 éves vagyok
2016. ápr. 17. 10:09
 15/33 anonim ***** válasza:
75%

A "versenyt" férfiként éled meg. Hogy elkezdesz valakivel randizni, alakul valami, majd a 4. randin jön Mr Cassanova, a lány balra el, akivel elkezd randizni, de a 4 randin jön Mr Cassanova Plusz, a lány balra el......... :D


(mert nem csak elkapkodjuk a dolgokat, de mivel kinyílt a világ, így mindig van egy új, egy jobb, és mire egy kapcsolat eljutna odáig, hogy komolyra fordul már veti rá magát valamelyik fél egy még jobb lehetőségre. Ebből aztán vagy az lesz, hogy mindenki próbál mielőtt "gólt lőni", vagy mindenki egyedül van, egy éppen kezdődő kapcsolatban, amik soha nem forrják ki magukat)

2016. ápr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

7. Ez úgy baromság ahogy van.

Először is én meg azt hallom hogy tucatnyi kapcsolat megy tönkre azzal hogy nem ismerték meg egymást. És kidobtak tök sok időt emiatt.

Másodszor ha 3 hónapig várni akar a lány akkor is ugyanúgy két lehetőség lehet vagy összejönnek úgy hogy jól megismerték egymást és nagyobb eséllyel hosszú boldog kapcsolat lesz vagy rájönnek hogy nem illenek össze a személyiség miatt plusz egy nagy előny van ebben így nem fog járni bennem 100 f**.

És így nyugodt őszinteséggel mondhatom hogy két pasival voltam eddig 28 évesen. Es6látom hogy ez nagy előny nőknél. Sokkal jobban felnéznek így a pasik rám hogy végre nem egy......

2016. ápr. 17. 10:19
 17/33 anonim ***** válasza:
Bármikor, 11-es ☻
2016. ápr. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én nem minősítem azt, amit kérdezel, te persze megteheted, hogy lebaromságozod a választ, de nem túl elegáns dolog.


Nem meggyőzni akarlak arról, hogy a Te élet stratégiád a jobb, vagy azoké, akik a 2. randin már rákérdeznek, hogy akkor "nálad vagy nálam", hanem megpróbáltam megválaszolni a kérdésedet, hogy mi motiválja az embereket ebben.


Ahogy említettem férfiként egyrészt az a típus vagyok, aki hagyok kifutást a dolgoknak, elrandizok akár 2-3 hónapokat úgy, hogy egy puszinál több nem történik, másrészt tökéletesen látom (és tapasztalom a saját bőrömön), hogy miért termelődik ki az a csoport, aki gyorsan dűlőre akarja vinni, és nem tudom azt mondani, hogy nincs igazuk.


Közhely alert! A világ ritkán fekete vagy fehér, amilyennek Te látod, igen, sok pasi van, aki csak egy gyors numerára gyúr, és nem vár még 3 randit sem azzal, hogy összejöjjön, másrészt sok nő csak szórakozik, élvezi a flörtöt, "barátkozik", és az ezzel találkozó férfiak jó része egy idő után elkezd úgy viselkedni, mint a csak numerára hajtók, mert azt látja/hiszi sikeres taktikának.

2016. ápr. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem evidens, hogy ha több időt hagyunk az ismerkedésre, hosszabb lesz a kapcsolat...

Nincs semmi baj azzal, ha valaki várni akar - ő ilyen ember, így gondolkodik, ha neki jó, tegye.

Azzal sincs semmi baj, aki nem akar várni - ő pedig ilyen.

Legfeljebb a kettő nem illik össze, de ezzel sincs semmi gond, mind a két nézetnek vannak képviselői.

Én sem szeretek várni nőként. És egyébként, ha jó randikat szervez az ember, és elég sűrűn, nem heti egy alkalommal beülni valahova, akkor nagyon gyorsan meg lehet ismerni a másikat. A párommal az első randi egy vacsora volt, majd kifeküdtünk a Gellért-hegyre egész estére csillagokat nézni. Aztán találkoztunk párszor a következő héten, majd elutaztunk egy napra. Az első randin tudtam, hogy nekem ez a férfi kell, senki más.

A problémák meg nem három hónap után szoktak kiütközni, hanem kapcsolatban, lakva. Szerintem.

De mint mondtam, mindenkinek más. Nekem ez, neked az, amannak amaz. Ha valaki túl gyors, és emiatt nem akar veled több randit, ne foglalkozz vele, nem illettetek össze.

Mindkét oldalnak megvan az igazsága, mindenki ott helyezkedik el, ahol neki jó.

2016. ápr. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Szóval......

Egy kapcsolat elején a férfi kezdeményez és próbálja meggyőzni a Nőt, hogy van benne potenciál, és ezen időszak alatt sokkal több energiát tol bele a kapcsolatba, mint ami normál esetben indokolt lenne. Egyértelműen a Nők a kedvezményezettjei a kapcsolatnak, az egyensúly ilyenkor időlegesen eltolódik, majd amikor a Nő úgy dönt, hogy a férfi beváltotta a hozzá fűzött reményeket, akkor kezdeményezőbb lesz.

Te azért "várnál" az ismerkedéssel, mert ezt az időszakot szeretnéd kitolni hogy minél jobban kiélvezhessed, vagyis szereted, ha a kapcsolat inkább Rólad szól. Akik gyorsan fejest ugranak az életbe ott és mondjuk összeköltöznek, ott sokkal hamarabb előjönnek a problémák, főleg akkor ha az egyik fél sokkal többet tesz bele mint a másik..és egyoldalúvá válik a vonzalom.

38F

2016. ápr. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!