Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért rohanunk az ismerkedésse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rohanunk az ismerkedéssel? Miért nem tudunk manapság várni?

Figyelt kérdés
Ha egy lány vagy fiú 3 hónapot is akar várni máris menekülnek tőle hogy én nem fogok várni rá. Pedig evidens dolog hogy ha több időt adsz a megismerkedésre akkor hosszabb lesz a kapcsolat. Ilyen rövid idő alatt nem lehet megismerni a másikat
2016. ápr. 17. 09:06
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Én az exemre hónapokat vártam, hlyének is nézett mindenki. Két hónapig csak chateltünk, aztán nagy nehezen találkoztunk. Az első tali után 7 hónapra volt szex is, én voltam az első neki. Majdnem öt évig tartott a dolog, de sajnos kiderült, hogy nem igazán alkalmas ember párkapcsolatra, intimitásra. Én nem bánom, hogy annyit vártam, mert jó érzés volt megismerni, megszeretni, álmodozni. Persze tekinthető ez elvesztegetett időnek is, én egy kapcsolatnak, egy folyamatnak tekintem, aminek volt egy íve. Azonban a legközelebbi kapcsolatomban valószínűleg nem fogok ennyit várni.
2016. ápr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért van kérdező, mert egyszer élünk egyrészt. Nem hiszek a túlvilági életben vagy a reinkarnációban és tudom hogy a halálom után megdöglök és vége mindennek. Ezért szeretném az egyetlen életem hasznosan eltölteni. Ebből következik a másik rész is:


Másrészt azért, mert az ismerkedés sosem biztos. Tudod, ha egy lányról tudnám 100% (úgy értem SZÁZ SZÁZALÉK) biztosan, hogy 3 hónap várakozás után lefekszik velem, akkor még simán várnék is rá. De itt, manapság már semmi sem biztos. Én pedig nem szeretem ezt a bizonytalanságot.

A múltban pedig sok olyan volt, hogy egyetlen lányba sok-sok hónapnyi időt fektettem ismerkedésben, aztán végül mégsem lett semmi, mert a lány meggondolta magát.

Hoppá, elszúrtam az életemből néhány hónapot csak úgy, ami már soha nem jön vissza... Bocs, hogy ez nekem fontos és ilyeneket nem teszek többet. És ez a baj. Minél többet vagy egy lánnyal szex nélküli ismerkedésben, annál esélyesebb, hogy valami hülyeségen meggondolja magát és mégsem akar majd veled lenni.

(U.i.: Jellemzően egy 18 év feletti, nem szűz lányra 1-2 hetet várok az első randevútól számítva, ha szexről van szó)

2016. ápr. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

"Pedig evidens dolog hogy ha több időt adsz a megismerkedésre akkor hosszabb lesz a kapcsolat"


Ez pedig egyszerűen nem igaz. Életem legnagyobb szerelmével, akivel 2,5 évet voltam együtt, a második randevúnkon feküdtünk le egymással, ami az életünkben való mindössze harmadik találkozás volt! Ő akkor 19, én 20 voltam.

24/F

2016. ápr. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
23 kivétel erősíti a szabályt
2016. ápr. 17. 10:51
 25/33 anonim ***** válasza:
70%
Mert amíg várunk, addig egy jóképű paraszt már a megismerkedésük napján megdönti a lányt.
2016. ápr. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Én a várakozó tipus vagyok. Kell egyfajta bizalom a másik felé,hogy belemenjek egy kapcsolatba,ahhoz pedig ismernem is kell valamennyire. Ez pedig nem egy-két hét. Legalább másfél de inkább két hónap kell ,mire képes vagyok belemenni a kapcsolatba. Onnantól a szexel meg nem várok még plusszban. Ha meg egy pasival találkozgatok,akkor nincs mellette másik pasi akivel szintén. Eddig kivárták ezt az időt mindig.
2016. ápr. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy lány folyamatosan keresi a hibákat és sokszor talál is.


Te magad, aki ezt éppen olvasod

A, Hány férfival feküdtél le az életedben?

B, Hány férfival való ismerkedést szakítottál meg pár nap, pár hét (akár pár hónap után), mert miután jobban megismerted a férfit, rájöttél hogy mégsem illetek össze?


Na mennyi a két szám? Ha a B-válaszban lévő nullánál több, akkor már megérted a férfiak miért sietnek. Mert ha már kapcsolat nem lehet, akkor legalább azért egy szexet össze akarnak hozni. És azt minél hamarabb, nehogy a nő idő (vagyis szex) előtt kiszálljon az ismerkedésből.

2016. ápr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

#26-os: én készséggel elhiszem a kérdezőnek és neked is, hogy olyan nők vagytok, akik nem szédítenek/versenyeztetnek fél tucat pasit egyszerre, akik akkor mennek csak randizni, ha komolyan gondolják, hogy 2-3-4-5-6 hónap múlva tovább is lehet majd lépni (vagy mikor rájön, hogy mégsem, akkor időben abbahagyja a randira járást), etc, tehát olyan nők vagytok, akikre megéri várni, akikkel megéri randizni türelmesen.



Ti viszont azt fogadjátok el, hogy a nők egy része meg nagyon nem így működik, és ezen hölgyek "munkásságának" más nők isszák meg e levét

2016. ápr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Én a nőknél tapasztalom a türelmetlenséget. Ismerkedsz velük, egyre jobban megismered őket napról napra, hétről hétre, hónapról hónapra, szinte már az életed része, majd kiderül, hogy hónapok óta kúrogatja őt egy nagyon top pasas, akiről te sem, de még a saját barátnői sem tudnak/tudtak, aztán még egy utolsót csavar a sztorin, amikor artikuláltan odavágja amolyan búcsúszagúan, hogy állítása szerint "túl lassan haladtunk". :D
2016. ápr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Ipkisz jól mondja. Ha nem is ennyire lesarkítva de ez van sokszor. Udvarolsz neki meg randizgattok eltelik néhány hét akár aztán kiderül hogy az exe vagy valami másik forma kezelgeti amig te a lelkét ápolod. Utána pedig jön a duma hogy hát ő azt hitte hogy csak barátkozni akarok persze megcsókoltam már meg ilyenek megvoltak.

A kérdésre reagálva pedig az egész világ fel van gyorsulva ebben meg elég nagy szerepe van a technológiai fejlettségnek... a mai fiatalok megszokták hogy minden egy kattintás és szinte így is van :D

2016. ápr. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!