Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg így csajoznak manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg így csajoznak manapság egyes pasik és ezzel eredményt is érnek el?

Figyelt kérdés

Farm című műsorban egy csávó a fiatal csajnak mondogatta, milyen sikeres munkája van jó pénzért, meg BMW-je van stb.

Ezzel a kabaréba illő szöveggel lehet eredményt elérni vagy ennyi buta pénzéhes nők léteznek, hogy erre a fékszínes szánalmas dumára ugranak?


2016. márc. 24. 11:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%

látod.


Bár én kíváncsi lennék arra, hogy mi az amit kint megvesz 200euróért itthon meg eladja 1,5 milláért. Van 1-2 sejtésem mi lehet....

2016. márc. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
3%

Lehet igen.

Ez ÖSZTÖNÖS,a lányok ahhoz vonzódnak aki egy túlélő,mert nőknél a szaporodási érték nálunk meg a túlélési érték.

Ez minden lányban benne van,olyan mint a lélegzés,tiltakozni lehet ellene,hogy nem veszel levegőt,de meghalsz.

Vagy szidhatod a gravitációt,de ha ugrasz le fogsz esni akkor is,ha a fejedre állsz tök mindegy.

Egy férfi értékét a munkája,és életszínvonala IS adja,ez a 65%,mellette milyen a belső értéked,milyen szerető vagy,igényes.

Ezek mind mind fontosak,főleg ha ,,piacképes" csajt akarsz,egy átlagosnak mindegy csak valaki szóba álljon vele,mert nincsen választási lehetősége.

2016. márc. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
22%
Igen! Ha gazdag vagy bármelyik nőt felszedet . Hiába mondják hogy nekem nem jönnek be a gazdag bunkó pasik.
2016. márc. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Mint ahogy előttem írták szerintem is fontos a pénz a szerepe. Nyilván ha kapcsolatra gondolnak egyből az ugrik be mit tudnak adni és kapni. Ha van pénzed értelemszerűen felmerül bennük, hogy neked van miből adni rájuk. Persze más értékek is fontosak, de ez is...
2016. márc. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
13%

Ezt teszi a szépség a nőkkel. Pénzéhes r.bancot csinál belőlük.


Érted?


Szép nő = pénzéhes, bunkó aljas, rbanc.

2016. márc. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Persze, ahogy belép az ember a 20-on éves korba, mindig is a munkája és a társadalmi státusza lesz az elsőszámú dolog, amit néznek az emberek. Az élet minden területére igaz ez.
2016. márc. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
36%

Piacképesség igen.

De igazuk van,nehogy már,nem azért izzad a kondiban nem azért diétázik,megy fodrászhoz hogy egy csóró jött ment betegye neki,hanem igenis válogat mert piacképes a lány.

Mielőtt jönne,én pasi vagyok,de igazat adok a lányoknak.


Ez olyan,hogy ha van állásajánlatod melyiket fogod elfogadni?

1. Programozó KissJózsi BT.

2. Programozó Google Zurich és vagy San Francisco


Na tegye fel a kezét aki az elsőt fogadná el.

Ugye,hogy senki na a lányok ugyanez.

2016. márc. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk aki ilyen alja műsorból merít ihletet az élet dolgairól, arra inkább nem is mondanék semmit....
2016. márc. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Itt a stílussal van a baj. Ilyen bunko vicces beképzelt stílusba előadják az egészet. Szerintem az ilyen stílussal nem menne k semmire
2016. márc. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
39%

#7


Ez egy szebb megfogalmazása volt haverom régi örökzöldjének: "k--vának áll a világ"

2016. márc. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!