Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 1 év alatt el lehet érni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 év alatt el lehet érni olyan eredményt testépítésben, hogy legyen esélyem a nőknél? Nem nulláról.

Figyelt kérdés
Már edzek tavaly óta, de most érzem úgy, hogy meg vannak az alapok, érzem a megfelelő izmokat gyakorlatok közben, rájöttem melyik a jó edzésmódszer számomra, lett egy alap átlag alkatom is, így jövő nyárig keményen edzeni akarok.
2015. aug. 18. 21:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Persze szteroidok nélkül.
2015. aug. 18. 21:51
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor közben gyúrhatnál a személyiségedre is, mert elég komoly meglepetés fog érni, ha eléred az álomtestet, és még mindig nem tapadnak rád a nők... ugyanis a test önmagában semmit nem jelent megfelelő személyiség nélkül.
2015. aug. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva 1 év alatt elég jó eredményeket lehet elérni és a felszínes nőknél már lehet sikered!
2015. aug. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2

És személyiség jó test nélkül, az mit ér? Ugyanúgy semmit.

2015. aug. 19. 10:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem minimum 1,5 - 2év de akkor érdemes személyi edzővel tolni.

És hülyeség,hogy inkább a személyiség,miér ne lehetne IS-IS,csináld mindkettőt gyúrj a külsőre és parallelben a belsőre is,ezek a fontosak mindkettő legyen megy.

Önmagában a belső sz_rt se ér,hidd el,mert egy szép csajnak igenis izmos pasi kell ha tetszik ha nem,nekem összes edző haverom van,hogy naponta 2-3 csajt visz haza,és tényleg nem a szürke egereket hanem a legfullossabbakat.

2015. aug. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!