Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság tényleg ennyire nehéz megtalálni a "nagy ŐŐ-t"?

Figyelt kérdés

Ennél az oldalnál,való életben is, és sőt magamon is azt tapasztalom, hogy lehetetlen... 19 éves vagyok és nem, hogy még azt se tudom hogy kell csókolózni, de még egy db randi se jött össze, elégé elszomorító. Mit tegyek, mit kell tennem, hogy végre valami változás történjen? Külsőmet egyszerűen nem tudom beazonosítani, hogy szép vagyok(hát ezt kétlem), vagy a bottal se kategória...Átlagos meg azért nem említem meg mert a nők szemében ilyen nincs! Mindig azt szoktam kapni, hogy a lefogynék akkor azonnal sikereim lenne, mert nem vagyok ronda...... Ilyenkor szoktam vissza válaszolni, igen mi történik rám mászik hirtelen összes nő ? Lenne önbizalmam.... Önbizalom amit nekem sikeresen tönkre tettek csak elutasítást kaptam, próbálkoztam társkeresőn, próbáltam közeledni lányok felé, de nem tudom elviselni azt a közömbösséget amit tanúsítanak felém.Külsőre magas vagyok, kövér (Tisztázzuk, hogy ne legyen az hogy mit picsogsz itt takarodjál mozogni büdös lusta disznó. Mondjátok meg nem tök mindegy, ha utána azért kell végezzek magammal úgy, hogy rengeteg munkát bele öltem és nincs eredménye?)arcomról meg nem tudom eldönteni hogy milyen, szép vagy csúnya nem tudom......Belsőleg: Kedves szoktam lenni általában mindenkivel, aki bunkó azt kerülöm, vannak negatív tulajdonságaim is túlságosan visszahúzódó vagyok, depressziós. Türelmetlen és hirtelen haragú, de ezek ellen mindig teszek és általában sikerül, így emberek általában azt szokták levonni hogy nyugodt ember vagyok, de valójában ezek miatt nagyon stresszes vagyok. Mit lehet tenni van még nekem egyáltalán esélyem vagy adjam fel mert már reménytelen ??? Érdemes elkezdeni lefogyni tényleg változna valami vagy ugyanúgy levegő leszek a nők szemébe ?


Válaszokat előre is köszönöm ha egyáltalán kapok választ erre a kérdésre....19/F


2016. ápr. 12. 09:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Ha meg se próbálod, akkor mi a kérdés?
2016. ápr. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Olvas el a végét ott feltettem a kérdéseket, ha nem olvasod el akkor minek kötsz belém, ha meg se próbáld -.-" próbálnám, ha tudnám lenne eredménye, de ahogy észre veszem valaki nem születik Mr. Tökéletességnek külsőre... akkor esélytelen, meg kerestem oldalnál vagy valahol valami ami motivál,valami ilyesmit kerestem ,,én lefogytam és sikerült megváltozott gyökeresen életem", e helyett ezt találtam ,,nyugodj meg semmi nem fog változni ugyanúgy levegő lesz.... "
2016. ápr. 12. 10:07
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
Én megtaláltam, de későn találkoztunk.
2016. ápr. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%

Elolvastam. A végén sincs semmi, ami azt mutatná, hogy próbálkozol tenni a külsőd és a közérzetedért.

"ha utána azért kell végezzek magammal úgy, hogy rengeteg munkát bele öltem és nincs eredménye"

Erre mondtam, hogy meg sem próbálod, csak hárítasz. Ha még nem próbáltad ki milyen lenne úgy, akkor honnan tudod, hogy ugyanolyan lenne? Honnan tudod, hogy nem lesz eredménye?

2016. ápr. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
A túlsúlyoddal ne a csajozás miatt foglalkozz, hanem önmagad miatt. Az egészséged nem ér meg ennyit? Anyukám sokkal jobban érzi magát, amióta lefogyott a nagy túlsúlyából egy elviselhetőbbre, jobb lett a közérzete, javult az egészsége, stb.
2016. ápr. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Lefogynék lenne értelme, több éves munka és utána mikor lefogyok és akkor se találok meg senkit magányos leszek és még gyerekem se lesz, mert nők ezt a lehetőséget is elveszik tőlem akkor már nem marad más...... Nem vagyok tökéletesség, de hogy ennyire lehetetlen :"D , de legalább ember számba lennék véve.....
2016. ápr. 12. 10:25
 7/13 anonim ***** válasza:
59%

Először fogyj le, tényleg a saját érdekedben. Utána jobban fogod érezni magad a bőrödben, és hidd el, ezt a nők is észre fogják venni.


Most nagyon elkeseredett vagy és valószínűleg érződik rajtad, hogy görcsösen párt keresel. Vedd egy kicsit lazábban, ne ettől függjön az életed.


És nem tudhatod előre, hogy fogyás után mennyire leszel vonzóbb a nők szemében. Lehet, hogy a megváltozott közérzetedtől magabiztosabb leszel, lesz egy sikerélményed, és ez bevonzza úgymond a nőket.


De ha meg se próbálod, akkor legalább ne keseregj. Meg fogod bánni, ha nem fogysz le, mert ott lesz benned a "Mi lett volna ha". Még fiatal vagy, bőven van időd lefogyni.

2016. ápr. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ott a baj, hogy saját magadra igényes legyél, kell egy motivácio, főleg egy olyan motiváció ami vagy bejön vagy nem. Mert átlagos srácok se találnak maguknak part, mert nehéz.
2016. ápr. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

Tehát a saját életed és egészséged nem ér neked annyit, hogy lefogyj. Akkor mindegy, itt mit írunk neked.

Majd összeszedsz egy rakás betegséget, pénzed jó részét gyógyszerekre költöd (szórakozás helyett pl.), egy idő után nem fogsz tudni járni és fiatalon eltemetnek. Ha neked ez az élet perspektíva, "váljék egészségedre".

2016. ápr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
# 8 ,,átlagos srácok se találnak maguknak part, mert nehéz" Szóval akkor ne is álmodjak róla, hogy valaha is lesz párkapcsolatom értem......
2016. ápr. 12. 10:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!