Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság tényleg ennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság tényleg ennyire nehéz megtalálni a "nagy őő-t"?

Figyelt kérdés

Ennél az oldalnál,való életben is, és sőt magamon is azt tapasztalom, hogy lehetetlen... 19 éves vagyok és nem, hogy még azt se tudom hogy kell csókolózni, de még egy db randi se jött össze, elégé elszomorító. Mit tegyek, mit kell tennem, hogy végre valami változás történjen? Külsőmet egyszerűen nem tudom beazonosítani, hogy szép vagyok(hát ezt kétlem), vagy a bottal se kategória...Átlagos meg azért nem említem meg mert a nők szemében ilyen nincs! Mindig azt szoktam kapni, hogy a lefogynék akkor azonnal sikereim lenne, mert nem vagyok ronda...... Ilyenkor szoktam vissza válaszolni, igen mi történik rám mászik hirtelen összes nő ? Lenne önbizalmam.... Önbizalom amit nekem sikeresen tönkre tettek csak elutasítást kaptam, próbálkoztam társkeresőn, próbáltam közeledni lányok felé, de nem tudom elviselni azt a közömbösséget amit tanúsítanak felém.Külsőre magas vagyok, kövér (Tisztázzuk, hogy ne legyen az hogy mit picsogsz itt takarodjál mozogni büdös lusta disznó. Mondjátok meg nem tök mindegy, ha utána azért kell végezzek magammal úgy, hogy rengeteg munkát bele öltem és nincs eredménye?)arcomról meg nem tudom eldönteni hogy milyen, szép vagy csúnya nem tudom......Belsőleg: Kedves szoktam lenni általában mindenkivel, aki bunkó azt kerülöm, vannak negatív tulajdonságaim is túlságosan visszahúzódó vagyok, depressziós. Türelmetlen és hirtelen haragú, de ezek ellen mindig teszek és általában sikerül, így emberek általában azt szokták levonni hogy nyugodt ember vagyok, de valójában ezek miatt nagyon stresszes vagyok. Mit lehet tenni van még nekem egyáltalán esélyem vagy adjam fel mert már reménytelen ??? Érdemes elkezdeni lefogyni tényleg változna valami vagy ugyanúgy levegő leszek a nők szemébe ?


Válaszokat előre is köszönöm ha egyáltalán kapok választ erre a kérdésre....19/F


2016. ápr. 12. 09:03
 1/3 anonim válasza:
Először is magaddal kell kibékülnöd! Vedd sorra az itt feltett kérdéseidet! Téged személy szerint zavar a külsőd? Kövérnek tartod magad? Ha zavar magadban valami, tedd fel magadnak a kérdést... Tudok ez ellen tenni valamit? Vegyük a kövérséget, az ellen tudnál tenni. Diéta, mozgás. De nehogy ezt már más mondja meg neked. Ha te jól érzed magad, akkor ne kezdjél el gyúrni, de próbálj meg magadra jobban odafigyelni, nem kell a hét mindennapján 10 km-ket lefutni, mozogj annyit, amennyi jól esik. A lényeg, hogy te érezd jól magad! Csak is te tudod, hogy mi a jó neked. Szerintem szuper dolog, ha kordában tudod tartani a rossz tulajdonságaidat, de a feszóltséget valahol akkor is le kell vezetned valamivel. Van valami, amit szeretsz csinálni? Bármi, ami ellazít egy kicsit? Tudom, baromira közhelyes lesz, amit most fogok írni, de próbálj meg optimista és pozitív lenni. Ne akard görcsösen az "Igazit" megtalálni. Ismerd meg magad, gondolkodj el azon, hogy mire és milyen lányra van szükséged! Ha folyton görcsölni és stresszelni fogsz ezen, soha nem fogod megtalálni, mert a sok negatívum elvakít, és nem fogod észrevenni, ha ott is lesz az orrod előtt. 19 évesen reménytelen az élet? Ez butaság, még csak most jön a java. :) Hidd el, és fel a fejjel!
2016. ápr. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Pasik esetében a nagy duma meg a humor,ami általában mindent visz. Kérhetek egy képet esetleg priviben,Megmondom én a frankót. 😉😁
2016. ápr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
biztos meg fogod találni :) lehet közelebb is van mint gondolnád
2016. ápr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!