Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság tényleg ennyire nehéz megtalálni a "nagy ŐŐ-t"?

Figyelt kérdés

Ennél az oldalnál,való életben is, és sőt magamon is azt tapasztalom, hogy lehetetlen... 19 éves vagyok és nem, hogy még azt se tudom hogy kell csókolózni, de még egy db randi se jött össze, elégé elszomorító. Mit tegyek, mit kell tennem, hogy végre valami változás történjen? Külsőmet egyszerűen nem tudom beazonosítani, hogy szép vagyok(hát ezt kétlem), vagy a bottal se kategória...Átlagos meg azért nem említem meg mert a nők szemében ilyen nincs! Mindig azt szoktam kapni, hogy a lefogynék akkor azonnal sikereim lenne, mert nem vagyok ronda...... Ilyenkor szoktam vissza válaszolni, igen mi történik rám mászik hirtelen összes nő ? Lenne önbizalmam.... Önbizalom amit nekem sikeresen tönkre tettek csak elutasítást kaptam, próbálkoztam társkeresőn, próbáltam közeledni lányok felé, de nem tudom elviselni azt a közömbösséget amit tanúsítanak felém.Külsőre magas vagyok, kövér (Tisztázzuk, hogy ne legyen az hogy mit picsogsz itt takarodjál mozogni büdös lusta disznó. Mondjátok meg nem tök mindegy, ha utána azért kell végezzek magammal úgy, hogy rengeteg munkát bele öltem és nincs eredménye?)arcomról meg nem tudom eldönteni hogy milyen, szép vagy csúnya nem tudom......Belsőleg: Kedves szoktam lenni általában mindenkivel, aki bunkó azt kerülöm, vannak negatív tulajdonságaim is túlságosan visszahúzódó vagyok, depressziós. Türelmetlen és hirtelen haragú, de ezek ellen mindig teszek és általában sikerül, így emberek általában azt szokták levonni hogy nyugodt ember vagyok, de valójában ezek miatt nagyon stresszes vagyok. Mit lehet tenni van még nekem egyáltalán esélyem vagy adjam fel mert már reménytelen ??? Érdemes elkezdeni lefogyni tényleg változna valami vagy ugyanúgy levegő leszek a nők szemébe ?


Válaszokat előre is köszönöm ha egyáltalán kapok választ erre a kérdésre....19/F


2016. ápr. 12. 09:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
59%
Manapság? Régebben sem volt könnyebb, sőt, a kommunikációs nehézségek miatt jóval szűkebb körben válogathattál, ami csökkentette az esélyeidet.
2016. ápr. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
80%

Lányként kérdezem, hogy őszintén mit vársz, hogyan segít a jelenlegi viselkedésed abban, hogy párod legyen?


Realizáltad, hogy a jelenlegi szokásaid semmivel nem járulnak hozzá ahhoz, hogy boldog legyél, de azért hisztizel, hogy miért javasolják neked, hogy akkor változtass rajta.


Elfelejted, hogy itt senkinek de tényleg senkinek nem fontos, hogy mi lesz veled, senkit nem érdekel, hogy lesz e barátnőd vagy sem, szóval tök objektíven mondtak neked némi tanácsot, amire egy sértődött gyerek módjára reagáltál.


Nézz magadba, és gondold végig, hogy szerinted ez mégis hogy fog segíteni azon, hogy barátnőd legyen?


Tudom, másoknak könnyű, mert mások mindent ölbe kapnak, igaz? Az a helyzet, hogy senkinek sem könnyű, mindenkinek megvannak a saját nehézségeik, csak van aki tesz érte, hogy jobb legyen. Nekem pl tartós kapcsolatom van, jó testem, és qrvára nem azért, mert az élet jó hozzám, hanem mert súlyos pénzeket fizettem egy magán klinikának, hogy a hormonális eredetű hízásom ellen szakszerű segítséget adjanak, majd két évig mocsok szigorú diétával és heti négy edzéssel lefogytam. Önfejlesztő könyvek százait olvastam el, és rohadt keményen megdolgoztam érte, hogy a párom szívesen legyen velem, büszke legyen rám.


Engem se érdekelnél, ha szingli lennék, hisz én veled ellentétben fogtam magam és küzdöttem azért, hogy más legyen. Tudom, rinyálni könnyebb, csak ne csodálkozz, ha nem változik semmi.

2016. ápr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
67%

Nem nehéz, csak néhányunknak rögös az út. Én ezt mondanám. El vagy keseredve, és emiatt nincs önbizalmad. Nem vagy lekésve 19 évesen semmiről, sőt...igazából most kezdesz ÉLNI! Ha majd 50 évesen is ezt írod, na akkor már komoly gond van. Én is kissé túl súlyos vagyok, bár szerencsére rajtam eloszlik, mivel magas vagyok (200/100). Sokan mondják nem látszik, de érzem, a pólók feszülnek.


Javaslom én is a fogyást, de főleg a mozgást. Futás, kerékpározás, vagy ha anyagilag meg tudod engedni magdnak-TRX. hidd el, pár kg lemegy, elindul az önbizalmad, és ezt nem csak Te fogod észre venni, hanem az emberek, a nők körülötted.


A sok negatív tulajdonságon meg úgy tudsz változtatni, hogy sokat beszélgetsz ismerősökkel, családdal, haverokkal. meg a sport levezeti.


Fel a fejjel! 28/f

2016. ápr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!