Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság tényleg kizárt dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság tényleg kizárt dolog hogy egy normális hűséges lányt lehetne találni!?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, de nem hozzám való teljesen. Szüleimnek be sem merem mutatni. Ezt az egy csajt tudtam "meghódítani" a kb fel eves erőteljes tarskereses alatt, társkereső oldalon. Pedig mindenki azt Mondja milyen jol nézek ki (nem anyámék...). Aki most van barátnőm, nagyon kedves meg nagyon aranyos. De! Van benne egy kis "kissebsegi" vonás. Igaz magyaroknál nevelkedett miota az eszét tudja, na de akkor is... Raadasul nem voltak túlságosan jók a tanulmányi eredményei sem...


Én úgy érzem jobbat erdemelnék. Vele ugy sem lenne komoly kapcsolat, de nem isnabbak indult, de o mar most azt akar belőle csinálni. Meg sose lattam ilyen hűséges es megbízható lányt amúgy (marmint ami az érdeklődését es a "felre nem lépését" illeti).


Mas tolem csúnyább fiút olyan csajokkal látok... Meg velem egy szinten lévőknek olyan csaja van hogy "hét nyelven beszél" es azt mondanám ra hogy ezigen ot feleségül is elvennem.


Magamról annyit hogy értelmiségi vagyok, de szeretnék meg tovább tanulni, olyan tevékenységeket szeretek űzni ami nemes célt szolgál. Magyarán majdhogynem csak jókat lehetne elmondani rólam. A negatívum bennem hogy egy kicsit tartózkodó, felénk vagyok.


De hol vannak manapság a "normalis" lányok!? Az okos szép értelmes hűségesek? Vagy nincsen manapság ilyen? Olyan ürességet érzek ezen a téren... 😞


22/F


2016. ápr. 6. 22:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
56%
Figyelj szerintem ertekeld amid van a mostani baratnod is huseges,normalisnak is tunik.Gondold el valakinek meg 30 evesen sincs parja,meg buta se...:) Ismerkedj beszelgess a nokkel...sajnos sok a megbizhatatlan de kitartas.Megtalalja a zsak a foltjat
2016. ápr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
74%

Azért fogalmazástot meg központozástot is tanulhatnók, azok leendő értelmiségiek, nemde bár?


Kevésnek érzed a csajt, léc és utána igyál egy sört.

That's all folks!

2016. ápr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Léteznek ilyen lányok... de nem biztos, hogy szóba állnának veled... :D
2016. ápr. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Bocsánat, telfonrol írok... Kettesnek üzenem.
2016. ápr. 6. 22:37
 5/23 anonim ***** válasza:
88%

Ékes példája vagy annak,a műveltség nem egyenlő az intelligenciával.

Azt mondod aranyos kedves lány,de nem üti meg a lécet,neked jobb jár...most nem tudom eldönteni,hogy csak sötét vagy,vagy rasszista is!?

Dobd a csajt,jobbat érdemel nálad.

Talán olyan,aki tartja valamire,esetleg szereti is.

2016. ápr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Tanulhatsz te akármeddig, ha ostoba maradsz, mint a segg. 22 éves korodra végre találtál egy lányt, aki elvileg hűséges, megbízható, és gondolom, be is jön neked, mert mi a francért jöttél volna vele össze, ha nem így lenne, erre dobnád, mert te vagy a nagy értelmiségi, ő meg mégiscsak egy cigány.

Borzasztóan nem függ össze az, kinek van lexikális tudása, és kinek esze, és neked az értelmiséginek ezt tudnod kéne. Kicsit vegyél vissza az egódból, és nem kell elhinni feltétlen, ha a szomszéd 80 éves marika néni remegő hangon azt mondja, "de jól nézel ki, petikém".

2016. ápr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Hat szeretem meg nézem valamibe. Nem vagyok rasszista, de joggal lehetnék az. De ez most mindegy is, ebbe ne menjunk bele.


Csak az tunik fel hogy masnak mindenkinek jobb csaja van. Egyik haverom aki lany. O is azt mondta, hogy nem találok jobbat?


Szüleim meg egyenesen rosszul is lennének van megtudnák hogy olyan lánnyal vagyok együtt...

2016. ápr. 6. 22:42
 8/23 anonim ***** válasza:
83%

"Van egy barátnőm, de nem hozzám való teljesen. Szüleimnek be sem merem mutatni." & "Én úgy érzem jobbat erdemelnék."


És. Egy. Ilyen. Srácnak. Is. Van. BARÁTNŐJE.

2016. ápr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztó vagy! Legszívesebben megmutatnám annak a szegény lánynak -akinek a szemébe jó pofizol-, hogy valójában miket is gondolsz róla! Értelmiségi vagy? Szerintem meg inkább egy felszínes kis P Ö C S vagy, aki amúgy képtelen felszedni egy nőt!


Talán el kellene gondolkozni, hogy úgy általában, miért nem kellesz a kutyának sem! Gyomorforgatóan hányinger a stílusod, az életfelfogásod, meg úgy összességében minden, amit képviselsz!


Remélem a lánynak minél előbb megjön az esze és lelép mellőled!


27/N

2016. ápr. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
De én akkor ugy fogalmaznék hogy nem feltétlen vele akarnám az életemet leélni meg tole gyerekeket. Egy idő utan ugy is kiutkoznek a problémák azt Hallottam. Raadasul külföldre ment dolgozni...
2016. ápr. 6. 22:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!