Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság tényleg kizárt dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság tényleg kizárt dolog hogy egy normális hűséges lányt lehetne találni!?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, de nem hozzám való teljesen. Szüleimnek be sem merem mutatni. Ezt az egy csajt tudtam "meghódítani" a kb fel eves erőteljes tarskereses alatt, társkereső oldalon. Pedig mindenki azt Mondja milyen jol nézek ki (nem anyámék...). Aki most van barátnőm, nagyon kedves meg nagyon aranyos. De! Van benne egy kis "kissebsegi" vonás. Igaz magyaroknál nevelkedett miota az eszét tudja, na de akkor is... Raadasul nem voltak túlságosan jók a tanulmányi eredményei sem...


Én úgy érzem jobbat erdemelnék. Vele ugy sem lenne komoly kapcsolat, de nem isnabbak indult, de o mar most azt akar belőle csinálni. Meg sose lattam ilyen hűséges es megbízható lányt amúgy (marmint ami az érdeklődését es a "felre nem lépését" illeti).


Mas tolem csúnyább fiút olyan csajokkal látok... Meg velem egy szinten lévőknek olyan csaja van hogy "hét nyelven beszél" es azt mondanám ra hogy ezigen ot feleségül is elvennem.


Magamról annyit hogy értelmiségi vagyok, de szeretnék meg tovább tanulni, olyan tevékenységeket szeretek űzni ami nemes célt szolgál. Magyarán majdhogynem csak jókat lehetne elmondani rólam. A negatívum bennem hogy egy kicsit tartózkodó, felénk vagyok.


De hol vannak manapság a "normalis" lányok!? Az okos szép értelmes hűségesek? Vagy nincsen manapság ilyen? Olyan ürességet érzek ezen a téren... 😞


22/F


2016. ápr. 6. 22:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Mit hallottál?

Ki ment külföldre?

Egyre kevésbé értelek....:D

2016. ápr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Akivel beszeltem es elmeséltem neki, mindenki azt mondta hogy dobjam a csajt... Szóval érdekes, hogy itt mennyivel masabb velemenyen vagytok.


Igen, kiment külföldre. Nem tudom hogy lesz igy a kapcsolatból valami főleg így.

2016. ápr. 6. 22:57
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Akkor dobd.

Aztán megenni az összes spenótot, ha anyukád azt mondja! :)

Valaki mondta....biztos ő is ilyen toronyeszű,mint te.:D

A leírásod alapján semmi gáz nincs a csajjal,azon kívül, hogy van benne egy kis vonó, és a tanulmányi eredménye nem üti meg a lécet, ami nem jelenti azt,hogy buta egyébként, ezt jobb,ha tudod.

Szal ne húzzátok egymás idejét szerintema jjövőben, biztosan találsz hozzád méltó csajt,hajrá!

2016. ápr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 ~OnLány~ ***** válasza:

Ha nem érzed magad jól vele,úgy érzed nem hozzád való,akkor hagyd inkább szegényt.

Most tőlünk kérdezed,hogy mit kellene tenned?


Hát ha egyszer nem,akkor nem működik valami,azt nem kell erőltetni.De tényleg kicsit szemét dolog így kibeszélni őt a háta mögött,mellesleg elvileg még a barátnőd.


Vannak ilyen lányok lányok,csak talán éppen az ilyenektől menekülnek.

2016. ápr. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

A környezeted azért mondhatja ezt, mert valószínűleg ugyanolyan felszínes emberekből áll, mint amilyen te magad is vagy!


Egyébként, ha okos vagy, meg értelmiségi és még jól is nézel ki, akkor pl. tökre nem értem, hogy a fentebb említett haver csaj barátnőd, miért nem hozott még össze egy barinőjével sem? Hmmm? Hogyhogy?

2016. ápr. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, most a hozászolásodra reagálnék.

2012 október vége felett jött össze a barátom a barátnőjével, 2013 aug végén a lány már ment is ki külföldre. Távkapcsolatban éltek, többmint 1,5 évet utána ment ki utána a srác. Addig meg negyed évente vagy a leányzó jött, vagy ő ment ki. Meg nyáron értelemszerűen megoldották.


Jó erre te mondhatod, te nem akarsz semmiképp kimenni, akkor meg kell beszélni, hogy ő hogy tervezi ezt, meddig akarna kint maradni, stb...

Lényeg mindent meglehet oldani csak akarni kell...


Egyébként meg szard le ki mit gondol, ki van együtt a leányzóval Béla vagy Te?

Bélának lehet jobb nője, meg fikázhatja a barátnődet, de ha te szereted akkor mit foglalkozol másokkal???


Komolyan ez érthetetlen... Ha nem szereted minek jöttél össze vele, nincs ló jó a szamár alapon is? Mert ez igen szánalmas, akkor adok egy ásót...


Ha azért mert szimpatizáltál vele, és megszeretted, akkor meg miért nem mindegy, hogy mások mit gondolnak?

Ember a te életed, majd azt is ők mondják meg milyen autód legyen, vagy milyen kutyát vegyél, pincsit vagy labradort? Ne ők éljék már az életedet, kit érdekel mit mondanak vagy gondolnak...

2016. ápr. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy értelmiségi, csak rasszista. Minek szedted fel a csajt ha eleve nem tetszett? Ha meg a haverjaid véleménye jobban számít és ezért akarsz jobb nőt, mert telebeszélték a fejed, hogy jobb jár neked akkor hagy is ott szerencsétlent, jobbat érdemel, mint Te.
2016. ápr. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

"De én akkor ugy fogalmaznék hogy nem feltétlen vele akarnám az életemet leélni meg tole gyerekeket. Egy idő utan ugy is kiutkoznek a problémák azt Hallottam. Raadasul külföldre ment dolgozni..."


Nekem csak az az egy kérdésem van, hogy minek is vagy még vele? Meg sem érdemled azt a lányt.

A nem létező ideál kell neked, akkor várjad csak, majd 50 év múlva egyedül főzheted magadnak a tejbepapit!

2016. ápr. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Normális pasit sem egyszerűbb, hidd el...
2016. ápr. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

minek olyannal összejönni, akivel az ember nem tudja elképzelni az életét?

amúgy én nem vagyok ellene, hogy a butát butának nevezzük, de azért erős ez a szöveg. :D

2016. ápr. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!