Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek normális dolog ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális dolog ez a férjemtől?

Figyelt kérdés
A fürdőkád fölött van az ablak mivel sarok kád ezért az ülő részére fel álltam de nem értem így sem el hogy le tudjam alaposan takarítani és bele raktam az étkező széket és arra álltam. A férjem mikor meg látta nagyon lecseszett hogy beszakadhatott volna. Igaza van?
2016. márc. 17. 10:54
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
100%

Üvegszálas műanyag a kád?

Mert igen, valóban beszakadhatott volna. 50kilo, kb 25cm2-en.

Az, hogy mennyire cseszett le, azt mi nem tudhatjuk.

26/F

2016. márc. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akril kád
2016. márc. 17. 11:01
 3/9 Noren1989 ***** válasza:
100%
Ahogy olvasom, azmeg hőre lágyuló műanyag. Szintén nem egészséges, ha túlterheled.
2016. márc. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Egy dolog, hogy a kádban kárt tehettél volna, de mi van ha leesel a székről és szétcsapod a fejedet a kádon?!?!

Legközelebb inkább kérd meg őt, hogy takarítsa le a felső részt.

2016. márc. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Noren1989 ***** válasza:
78%

Utolsónak teljesen igaza van.

Jobban átgondolva ;)

2016. márc. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Ha magasabb nálad, inkább lemoshatta volna ő az ablakot ahelyett, hogy neked esik.
2016. márc. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 rrrrrreennnnn ***** válasza:
70%

-Dràgàm, telibetalàltam egy fàt, àrokba csûsztam.

-Remèlem az autônak semmi baja...

2016. márc. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt veszélyes, másrészt tönkre teheted a kádat!!!

Az akril kádat nem lehet szépen javítani, ha vékony anyagból van(3mm), akkor simán berepedhet egy pontszerű erős igénybevételtől.

38F

2016. márc. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igaza van. A mienk ettől kisebb terheléstől is betört. Javíthatatlan, és csúnya sérülést okozott. A cseréje 100ezrekbe kerül a kiegészítő munkák miatt, a kád ára emellett eltörpül.


Az előttem szólót tudom ismételni, hogy nagyot eshettél volna. Figyelembe véve, hogy egy fürdőszobáról van szó, olyan szerencsétlenül lehet esni, hogy fel sem kelsz.


A férjed mindezeket nagyon jól tudja. Nem csoda, hogy kiakadt.

Csak gondolj bele, te hogy reagálnál, ha a férjed, csak úgy heccből "orosz rulettet" játszana? (Ez hasonlít a legjobban arra, amit te csináltál, csak a tiednél nagyobb a kockázat.)


Ezzel az egésszel csak az a baj, ahogy a férjedhez viszonyulsz. Ha tényleg úgy viszonyulsz hozzá, ahogy a kérdésből átjön, és csak azért írtad ki a kérdést, hogy csak erre választ kapj, akkor nemsokára nagy bajban lesz a házasságotok, ha még nincs baj.

Szerintem gondold végig, hogy miért nem bízol benne, miért nézed le?

2016. márc. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!