Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most ez normális dolog? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez normális dolog? A férjem meg sem kérdezi, hogy mi a bajom.

Figyelt kérdés
Rossz kedvem van és pont miatta. Nemrég ért haza és meg sem kérdezte,hogy mi a bajom se egy ölelés,csak elment fürödni,aztán aludni.
2015. máj. 30. 22:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Fáradt.Ráadásul melegfront van ilyenkor hamarabb kifárad minden ember. Ilyenkor minden férfit békén kell hagyni. Majd ha pihent lesz reggel, majd beszéltek.
2015. máj. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
32%
Én éppen várom haza a férjemet egy összejövetelről és ugyanez lesz a forgatókönyv de nekem egyáltalán nincs rossz kedvem mert a fiatal szerelmemre gondolok, hogy milyen jó lesz vele a nyár :)
2015. máj. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Már 2 órája jött haza,akkor nem volt fáradt még. Úgy érzem leszarja mi van velem.
2015. máj. 30. 22:28
 4/16 RRR ***** válasza:

kérdezz rá

ill

szólj neki

én se szeretek jósolni,kitalálni mi a baj

ha meg nekem van ,azt meg saját magam szeretem megoldani


pláne ,ha fáradt vagyok és meló után...

2015. máj. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Ha miatta van rossz kedved és ezt ő is tudja, akkor lehet, hogy ezért viselkedett így. Ennyiből amit itt leírtál, nem fogjuk tudni megmondani neked, hogy miért ez a viselkedés a részéről.
2015. máj. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen tudja,hogy miatta,mert egész nap alig beszélgettünk.
2015. máj. 30. 22:55
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

22:22-kor írtad ki a kérdést, és csak nemrég ért haza. Kicsit kettős mérce, mikor benned fel sem merül, hogy esetleg neki is lehet rossz kedve, netán ő is lehet hulla fáradt.


A kommunikáció pedig két emberen múlik. Ha ez rendszeres, ha mindennapos lenne, csak akkor lenne gond. Akkor viszont nem duzzogni és némán jelezgetni kell, hanem megbeszélni.

2015. máj. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%
Te megkérdezted, milyen napja volt?
2015. máj. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Pont hogy a nap nagy részét együtt töltöttük és olyat tett ami nagyon rosszul esett. Majd este elment haverokkal találkozni,de ez már egy ideje betervezett volt.
2015. máj. 30. 23:05
 10/16 Missi_Key ***** válasza:
83%

mit csinált?

nem lehet h ő máshogy látja és szintén duzzog?

2015. máj. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!