Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most ez normális dolog? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez normális dolog? A férjem meg sem kérdezi, hogy mi a bajom.

Figyelt kérdés
Rossz kedvem van és pont miatta. Nemrég ért haza és meg sem kérdezte,hogy mi a bajom se egy ölelés,csak elment fürödni,aztán aludni.
2015. máj. 30. 22:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Erre a viselkedésre rá mehet a házasságotok,ha nem változtat rajta.
2015. máj. 31. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát én sem vagyok mintaférj, de nálunk is volt már sok ilyen. Én sokszor valami duzzogásnak érzem, ő komoly dolognak. Előbb-utóbb megbeszéljük, miután elült bennünk az "azért is nekem van igazam" álláspont. Általában ő hozza fel, rendeszen leültet, és elmondja, hogy ez és ez milyen szarul esett és hogy tehettem ilyet, stb. Vagyis megbeszéljük. Egyébként 18 éves házasok leszünk idén, szóval nem kell feltétlenül rámennie a házasságnak.
2015. máj. 31. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
88%
Összes kérdezőnek szól, jó lenne, ha a fontos részleteket nem csak később nyögnétek ki, órák meg napok múlva, hanem már az eredeti kérdésben. Véleményt/segítséget akartok, ne legyetek lusták amikor pont a ti érdeketek lenne teljes képet adni.
2015. máj. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
54%
13-as, mi olyan fontos részletet közölt később a kérdező, ami a kérdésben nem volt benne?
2015. máj. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
14-es, hogy este fél 11-kor nem munkából ért haza, és hogy előtte a nap nagy részét együtt töltötték ahol a férje megbántotta. Ezt csak a kilencedik hozzászólásban sikerült végre leírnia, pedig talán, már ne haragudj, elég fontos részletek.
2015. máj. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
54%

Azok az információk, hogy nem munkából ért haza és hogy előtte a nap nagy részét együtt töltötték, valóban nem szerepelnek a kérdésben, de az, hogy megbántotta igen, és ez máris válasz lehet a kérdező kérdésére.


Ez áll a kérdező kérdésében: "A férjem meg sem kérdezi, hogy mi a bajom." Miért kérdezné meg, amikor tudja, hogy az a baja, hogy megbántotta? Hogy mivel és hogy, azt nem tudjuk, így lehet, hogy a férj is megbántva érzi magát, csak a feleség (ahogy az lenni szokott), úgy érzi, neki van igaza, és a férjnek kell könyörögnie a bocsánatért.


Ez a kérdés kb. ilyen : y+x=15, milyen számot takar az y és milyet az x.

2015. máj. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!