Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz manapság duci barátnőt találni? Nagyobbak lennének az igényeik?

Figyelt kérdés

Átlagos sportos pasi vagyok, de a NAGYOT szeretem :) szép nagy popsi, hatalmas cicik hmm...... :) De sajnos még 60 kg-nál nehezebb barátnőm nem volt :( Próbálkoztam ilyen nagyobb, szebb nőknél, de semmi :(

Most is egy kis vékony kislány akarna tőlem valamit, de ez nekem unalmas. Ti is ezt tapasztaljátok? Van esélyem ilyen nagyobb lányt találni:


2016. márc. 21. 12:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Most ezt miért csinálod? :D Miért provokálod a jónépet? :D
2016. márc. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1. Mivel provokálom?
2016. márc. 21. 12:58
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Most őszintén, ezzel miért provokál a kérdező?


Nekem is jobban bejönnek a duci nők, de mivel nagyon vékony vagyok, így elhajtanak :( szóval ez lehet a baj.

2016. márc. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva, lehet nem hiszik el, hogy egy vékonyabb srácnak is tetszhetnek. (Bár én nem vagyok 60 kg és nem gondolom kövérnek magam, szóval nem tudom, mennyire mérvadó a válaszom.)
2016. márc. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

1. vagyok:


Néhány kérdéssel ezelőtt robbant ki ezen egy vita, azt hittem, arra írta ki a kérdező cukkolásnak a kérdést. Ha nem, akkor elnézést.

2016. márc. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Talán csak félénkebbek, bizonytalanabbak, mert mindenhol azt lehet látni, hallani, hogy 60 kg felett egy nő már nem is nő, nem lehet szeretni, stb.


Érdekes egyébként, mert én is több sportos férfit ismerek, akik inkább a teltebb nőket szeretik.

2016. márc. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hol voltatok fiúk mikor szingli voltam? :D 76-78 kiló vagyok, széles csípõ, vékony derék :D


Azért mert azt hiszik a telt lányok,hogy csak kiakarsz vele bacni. Hogy nevetség tárgya lesz nem azért nert magasak az igényeik.

2016. márc. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem is azért, mert nehéz elhinni, hogy ez tetszik. Fiatalon én is sokszor azt hittem, hogy csak poénból kezdeményez nálam helyes srác. (Főleg hogy kamaszként tényleg kerültem ilyen megalázó helyzetbe.)

Ma már tudom, hogy sok pasinak tényleg ez jön be.

Molett nőből is van többféle.Nekem az a tipikus bögyös-faros, hokóra állatok van, ez úgy látom kapósabb, mint az alma alkat(nagyobb has, vékony lábak), vagy akinek orbitális melle is van.


De még mindig óvatos vagyok, ha valaki ismerkedni akar. Hátha csak szórakozik.


Amúgy nézd meg: a gyk-n is milyen sok pasi van, akinek a túlsúly egyenlő a rondasággal. Még a kövér vagy csúnya pasiknak se kell 60kg feletti nő.

Nem divat.


Legrosszabb pasi típus tudjátok melyik?

Akinek van egy vékony csaja, aki kirakatban van, meg lehet vele jelenni, "illik hozzá". Még van (vagy legalább is akar mellé) egy duci csaj, akivel csak szex van. Mert az ágyban ez kell neki, erre izgul, de moziba már nem hívnak el, mert "jajj mit szólnak a haverok".

Ebből is van rengeteg.


Kérdező: ne csodáld, ha egy duci csajt mindig nehezebb megkapni, sok ám a rossz tapasztalat.

Meg egyébként is: foglaltak. ;)

2016. márc. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
En duci vagyok de nagyon sokaig nenvolt baratom en sem mertem soha kozeledni mert mindig feltem hogy a ferfiak megszegyenitenek es magukban undoritonak gondolnak.
2016. márc. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a lány van legalább olyan 170cm magas akkor 80kg is jöhet :).

Amíg magasság/kg arany nem több mint az enyém nekem bejön :D.

2016. márc. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!