Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz manapság duci barátnőt találni? Nagyobbak lennének az igényeik?

Figyelt kérdés

Átlagos sportos pasi vagyok, de a NAGYOT szeretem :) szép nagy popsi, hatalmas cicik hmm...... :) De sajnos még 60 kg-nál nehezebb barátnőm nem volt :( Próbálkoztam ilyen nagyobb, szebb nőknél, de semmi :(

Most is egy kis vékony kislány akarna tőlem valamit, de ez nekem unalmas. Ti is ezt tapasztaljátok? Van esélyem ilyen nagyobb lányt találni:


2016. márc. 21. 12:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Minden nőnek hatalmasak az igényei ez Magyarhonban alapvető jellemző. A ronda, átlagos és a top csajok között csak a szükséges pénzráca az egyetlen különbség. A tökéletes külsőt elvárják mind.
2016. márc. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
165 körüli csaj, 90kg-val kb, ha neked megfelelne, akkor küldeném hozzád, de nem szeret szopni, dugni meg nekem nincs gusztusom, szóval a tied lehet, ha gondolod. :D Mi ebben a guszta neked? Én gondoltam kipróbálom egy dagival, de nem megy ez nekem, a hányás elkap tőlük, már bocsánat.
2016. márc. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
kedves kérdező! pont az utolsó válaszolóhoz hasonló alakok miatt nem hisszük el, hogy bárki is komolyan érdeklődne és nem csak szívat.. egy éve próbálok értelmes pasit találni ebben az országban, nem megy... (és igen hatalmas igényeim vannak: ne legyen nálam alacsonyabb, és ne a " szijja cica színpatikus vagy, nagyon teccel" értelmi szinten álljon)... amúgy esélyed van... csak nehezebb meggyőzni a szándékod komolyságáról és nem fog valószínűleg rád mászni...
2016. ápr. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!