Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kelendők ennyire a duci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kelendők ennyire a duci nők?

Figyelt kérdés
80 kg körüli nagyon duci nők mind jó pasival látok sokszor, izmos helyes jó pasikkal. Sokszor előbb lesz egy kövér nőnek is pasija mint egy vékony csínosnak
2016. márc. 21. 07:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem igaz,kiragadott példákra alapoztad a kérdésed.
2016. márc. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
A gyúrós pasiknak legtöbbször komoly önértékelési problémáik vannak, ezért gyúrunk... De attól, hogx mi jól nézünk ki és sportosak vagxunk a másik nem felé nem kell extra feltételeinknek lenni, nekünk is csak a szeretet kell...
2016. márc. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%

Mert ez tetszik!

Az én testem kemény, szikár, csupa izom. Egy 50 kg-os atléta lányt fogdosni olyan lenne, mintha magamat tapiznám.

Nekem lágy, forró GÖMBÖLYŰ idomok kellenek, selymes illatos bőr, meg persze egy nő, aki élvezi az életet. Az evést is.

Legjobban az alacsony de dundi nők tetszenek, akiknek a stílusa (viselkedés, beszéd és öltözködés) is.


Nem érdekel, ki mit gondol az ízlésemről. Nekem hús kell, a csont a kutyáké. :)

2016. márc. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Mert az ideálok változnak,mindegyik test alkat szép,de a vékonyak lerágott csont a teltebb nők vonzobak és van rajtuk fogni valo hus. 21/F
2016. márc. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
73%
Én a telt formákat szeretem. Ki nem állhatom a csontot fogdosni. Még az életkedvem is elmegy tőle. Azt szeretem, ha egy nő kerek itt...kerek ott...és a csontjait még véletlenül sem érzem. Egyszerre húsos, puha és mégis feszes. Fogdosni, gyömöszölni, szeretnivaló. 33/F
2016. márc. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
34%

Mert elég keményen felborult a balansz az férfiak és nők igényei terén.

Manapság egy átlagos, azaz a hagyományos értelemben vett szép nő olyan szintű elvárásokat támaszt, amit egy átlagos, szintén a hagyományos értelemben vett jóképű férfi egyszerűen nem tud megugrani. Már nem elég az, ha kedves és udvarias egy férfi, ez max. egy alkalmi baszásra elegendő, hosszú távú kapcsolatra már olyan anyagi és társadalmi elvárásokat kell teljesíteni egy átlag nő kedvéért is, amire egy mezei pasi nem képes. Az unokabátyám erre a tökéletesen példa- 20 éves kora óta nem változott se külsőleg, se személyiséget illetően, se anyagi helyzetet illetően, ezek közül mindegyik kategóriában egész jól teljesít, azaz egy jóképű, kedves, bár kicsit cinikus és jól kereső férfi. Tizen-valahány éve ezekkel a tulajdonságokkal még simán fel tudott szedni egy egész szép, sőt alkalomadtán gyönyörű nőt, addig manapság örül, ha egy négyes-ötös nő összejön neki. És itt jönnek a képbe a dagadt nők. Mivel az ő igényeik a külsejük miatt valamivel alacsonyabbak, így sok férfi, aki nem tud jobb nőket megfogni a fent említett igények miatt, inkább rárepül egy kövér nőre, aki eleve kisebb igényeket támaszt, ergo sokkal esélyesebb, hogy összejön egy kapcsolat velük. Valamelyik itteni hozzászóló írt erről egy nagyon találó képletet, ami nagyon jól lefesti a mostani érték eltolódást. Vegyünk egy férfit, állapítsuk meg az értékét (tudom, relatív ez, de azért van egy alapvető konszenzus, ami alapján besorolhatóak az emberek), ha megvan az az érték vonjunk ki belőle 1-et és megkapjuk azt az értéktartományt, ahonnan az adott férfinak a legesélyesebb lesz a párválasztás. Ugyanez a nőknél pont fordítva van. Vegyél egy nőt, állapítsd meg az értékét, adj hozzá 1-et és megkapod azt a tartományt, ahol azok a férfiak vannak, akik ismerkednének vele. Röviden: ha van pl. egy 6-os férfi, akkor ő nem 6-os nőt fog keresni, hanem eggyel lentebb lévőt, hisz a 6-os nő nem egy egyenértékű férfit keres, hanem eggyel jobbat, tehát a 6-os férfi közeledését egy max. 5-ös nő fogja elfogadni. A kövér nők alapvetően lejjebb vannak ezen a skálán, ettől függetlenül még pályázhatnak felettük álló férfiakra, hisz az adott férfival egy szinten lévő nő igényeit a szóban forgó férfi nem tudja teljesíteni, így eggyel lejjebb fog nézelődni, azaz ott, ahol a kövér, vagyis a nem kifejezetten vonzó nők vannak. Nem akarom előadni a "régen minden jobb volt" dumát, de azért néhány évvel ezelőtt még úgymond megtalálta a zsák a foltját, vagyis a nagyjából egyazon szinten lévő emberek alkották a párokat, azonban manapság a nők igényei akkorára nőttek, hogy nem érik be a velük egy szinten lévő férfiakkal, így maguk felett lévőket keresnek, a férfiak meg jobb híján a maguk alatt lévőkkel próbálkoznak,

Ez van. Gondolom mindjárt jön a szexistázás meg a nőgyűlölőzés, de ezzel a ténnyel hiába vitatkoztok, attól még érvényben marad.

2016. márc. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
29%

Mert jónéhányunknak reálisak az igényei és az ágyban sincs ránk panasz-tisztelet a kivételnek-?


22/N

2016. márc. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
66%

6!


Ez nem így működik a való életben.

Elhiszem, hogy megpróbálsz minden hülyeséget kitalálni, hogy valamivel alátámaszd a számodra vonzó nők körében elért sikertelenséged...de ez egy vicc. Ilyenről szó sincs. Ép elméjű, intelligens embernek eszében sincs pontozgatni sem önmagát, sem az ellenkező nem képviselőit. Sőt, eszében sincs skála alapján belőni az esélyeit. Egyszerűen ha megtetszik neki valaki, akkor megpróbál a közelébe kerülni. Ha a másik nem veszi a lapot, akkor tovább áll és keresgél tovább. Ezek a bugyuta fikciók egyszerűen értelmetlenek. Nőj fel végre. Nézz szembe a dolgokkal. A külső nem minden. Nálad sem ez a probléma fő oka... De persze amíg ezt nem vagy hajlandó beismerni, változtatni sem fogsz rajta soha..

2016. márc. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
9%
a 6ossal értek egyet egy átlag nő elvárásait lehetetlen teljesíteni még 1 helyes izmos pasinak is ellentétben 1 kövér nő örül hogy van pasija neki tényleg elég hogy ha kedves meg romantikus meg tudja hogy nem kell szinte senkinek és nem lép félre
2016. márc. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
40%
Mi a francról beszélsz? Amikor suliba jártam volt 3 vékony és csinos lány az osztályomba és az összes fiú szinte csak rájuk pályáztak. Én is csak a vékony nőkhöz vonzódom testileg... Komolyan nem értem hogy lehet ilyet kérdezni...
2016. márc. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!