Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kelendők ennyire a duci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kelendők ennyire a duci nők?

Figyelt kérdés
80 kg körüli nagyon duci nők mind jó pasival látok sokszor, izmos helyes jó pasikkal. Sokszor előbb lesz egy kövér nőnek is pasija mint egy vékony csínosnak
2016. márc. 21. 07:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy kelendőbbek, mint a vékonyak. Kinek milyen alkat tetszik. Látok, ismerek én is több duci nőt sportosabb baráttal, férjjel, de ugyanígy vékonyakat is.
2016. márc. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

85 kg vagyok és majdnem 180cm. Most vagyok nőies alkatú, mikor 15kgval vékonyabb voltam, akkor nem tetszettem ennyi fèrfinak. Egyébként általában a korosztályomat nem érdeklem (20 éves vagyok és 20-25 a korosztályom mondjuk)inkább a 25-40 akinek tetszem sajnos :/ ja, és hozzá tenném az, hogy hány kiló valaki az nem mèrvadó. Soknak tűnhet a 80+, pedig a nálam vékonyabbak jobban szétfolynak mint én.

Be jövök mindenféle alkatú pasinak. És nincs nagy igényem, én pont hogy anno sokkal rosszabb "kaliberű"sráccal jöttem össze!

2016. márc. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!