Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan nő akinek tetszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő akinek tetszenek a duci férfi?

Figyelt kérdés
20F
2016. márc. 19. 00:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%

Több van mint akinek a vékony tetszik, pláne ha alacsonyság és turcsi orr is párosul hozzá. Egy tulajdonság magában nem kizáró ok valószínűleg, kivéve ha turcsi orrod van. Az egész összképnek kell borzasztónak lennie ahhoz, hogy ne felelj meg a nőknek.


Szóval van ilyen szerintem.


30 borzasztóan legalja F

2016. márc. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
:)
2016. márc. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Mi az hogy turcsi? :D

Nincs kolostor kilincs orrom, de nem is koktélparadicsomnyi. Olyan pont jó. Arca nem gondolom hogy oda lennék, rendezet, gereblyézett rövid szakáll (egybe van vágva a hajammal). Csak hát kicsit erősebb a testem. :D

2016. márc. 19. 00:37
 4/14 anonim ***** válasza:
(ne kérdezd! és ne is nézz a szemébe, mert megijed és elfut)
2016. márc. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted a duci férfiak mind egyedülállóak (pláne h a magyar lakosság nagy része túlsúlyos)?
2016. márc. 19. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem, de itt is csak azt lehet olvasni, hogy a tökéletes sportos test a jó.

De mégis annyi egyedülálló van itt is például fent. Az igények nagyon, de emellé mit tudnak nyújtani?

2016. márc. 19. 06:16
 7/14 anonim ***** válasza:
Neked tetszenek a duci lányok?
2016. márc. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Sok lány szereti a duci fiúkat. Vagy simán csak megtetszik neki valaki testalkattól függetlrnül.
2016. márc. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten a macis pasikat szeretem, de nekem soha nem a test volt a döntő külsőleg, hanem a pofi. A barátom 130 kilós, volt amerikai focista gyönyörű pofival, és imádom hogy ilyen nagydarab. Biztonságérzetem van mellette. :) Szóval igen, vannak olyan lányok!
2016. márc. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#7

Igen, az olyan aki nem akarja magát cicanadrágba tuszkolni, aki igényesen öltözik. Nem vagyok válogatós, vagyis hazudok. Nekem az a nő az "ideálom" akin van mit fogni, egy kis poci, szép formás láb (nem, nem csak a vékony), s olyan akinek szélesebb csípője van. De mint mondtam nem vagyok válogatós.

2016. márc. 19. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!