Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A duci nőknek miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A duci nőknek miért ilyen nehéz párt találni?

Figyelt kérdés

Duci nő vagyok, és bár bróbálok ellene tenni egy betegség miatt nagyon nehéz...

Nehéz volt elfogadni, de mostanra kezdem elfogadni magam és jól érzem magam a bőrömben.

Szeretnék párt találni sajnos még nem volt, és hát a nyáron már 21 leszek...

Vágyom már egy párra de nehéz találni valakit aki elfogad úgy ahogy vagyok.

Persze megértem, hogy a vékony lányok vonzóbbak...

Úgy érzem én soha nem találom meg a párom és egyedül maradok...



2016. márc. 4. 21:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%

Addig amíg süt belőled a negativizmus és a pesszizmus "Úgy érzem én soha nem találom meg a párom és egyedül maradok." és utálod magad, hiába írod itt azt, hogy kezded elfogadni magad, de te itt a vékony csajokkal példálózol, addig egyedül is fogsz maradni, mert ezzel a mentalitásoddal taszítod a pasikat.


Egyébként meg nem nehéz. Csak beképzeled, hogy nehéz.

Egyébként ne a betegségedre fogd, hogy nehéz lefogyni.


Leírnád légyszi, hogy mi az étrended és miket szoktál edzeni! Mennyi ideig próbáltad már meg egyáltalán, hogy lefogyj, volt-e egyáltalán kitartásod, vagy csak most hisztizel egyet?

2016. márc. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%

Az a helyzet kérdező, hogy én még nem láttam olyan ronda nőt az életbe ki ne kellett volna valamilyen férfinek.


Ellenben egy átlagos férfi is a megpróbált nők 5%-nak ha egyáltalán megfelel mint potenciális partner. Utána, hogy kialakul e valami az újabb rosta mondjuk kb 10%.


Szóval nem igazén tud meghatni a problémád.

2016. márc. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Megértelek, bár nekem régebben pont azért volt nehéz párt találnom, mert túl vékony voltam.... De! Nagyon fontos a kisugárzás, a vidámság, közvetlenség, optimizmus. Még nagyon fiatal vagy, ne aggódj, nem fogsz egyedül maradni. A betegségedet pedig kezeltesd, állíts össze magadnak, vagy állíttass össze orvossal egy jó diétát.


Mondjuk az első válaszolót, a mangalicásat szerintem jól meg kellene nyúzni, aztán besózni, már csak azért, hogy ne fertőződjön el. :)

2016. márc. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Én szeretem a kicsit ducibb, vidám nőket.
2016. márc. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Szép arccal szerintem egyszerű dolgod van :) Nagyon sokan kedvelik a teltebb lányokat, nem törvényszerű, hogy a vékony lányok mindenkiz jobban vonzanak, engem sem.
2016. márc. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Noren1989 ***** válasza:
30%

Sokan aggódunk pl, hogy ránkfekszetek, és végünk.

Meg, hogy pl társkeresőn a "duci", "gömbölyded" elég furán értelmezett kifejezések. Emellett rendkívül gyakori a fényképeken a csalás az ilyen lányok részéről. Kis részüknek tündéri arca van, míg másoknak már az arcán látszik a túlsúly. Egész alakos képek természetesen nem elérhetőek, de ugye a tapasztaltabbja sejtheti az 5. nagycsöcsös kép után, hogy itt bizony van vmi más is. Ennyit tudok mondani, ami miatt alapból nem szimpi egy duci csaj.

26/F

2016. márc. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18%
azért mert legtöbb pasi szereti hogy az alak adja meg a hormorugót. s most egy duci csaj mégis rendelkezik olyan idomokkal ami beindit egy pasit? Melleleg nekem volt de nem az volt a baj hogy duci hanem még pretencios velem szembe ahelyett nézett volna elöbb magára. Egy szerényebb jo alaku csaj mégis inkább csendesebb toleránsabb. ez psihologiai tény.
2016. márc. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó, ez egy baromság. Nekem egy duci lánnyal volt életemben a legjobb a szex, olyanokat művelt velem amiket soha egy vékony sem. Másrészt pedig gyakran azért is elfogadóbbak, mert nem tartják magukat tökéletesnek, így megértőbbek kapcsolatban is.
2016. márc. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
#3: Akár a szakközépiskolai osztálytársam, aki hozzánk bukott vissza. Pfuh, keresve sem lehetett nála találni rusnyább teremtést, szénakazal haj, vastag szemüveg, keléses majomarc, rothadó fogak, idomtalan testforma, foltos, sebes bőr, szőrös hát stb. Egy valóságos élő Julia Pastrana volt a csaj. :D Na ő is megházasodott azóta, lett négy gyereke. Szóval nekem egyik nő se jöjjön azzal a szöveggel, hogy nehéz párt találni.
2016. márc. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A duci nők miért gondolják azt, hogy nem kellenek senkinek és miért születik ebből itt hetente minimum 1-2 kérdés?

Ha valakin látszik, hogy nem nyit mások felé és zárkózott, akkor kevesebb emberrel ismerkedik. Ha duci, ha vékony.

2 komolyabb kapcsolatom is volt telt lányokkal úgy, hogy átlagos alkatú srác vagyok. Passzoltunk és összejöttünk. Nem volt hátrány, hogy ducik voltak, az ágyban meg be is jött a dolog.

Egyáltalán mennyire vagy duci? Mert lehet, hogy az önképed rosszabb, mint amilyen valójában vagy.

2016. márc. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!