Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A duci nőknek miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A duci nőknek miért ilyen nehéz párt találni?

Figyelt kérdés

Duci nő vagyok, és bár bróbálok ellene tenni egy betegség miatt nagyon nehéz...

Nehéz volt elfogadni, de mostanra kezdem elfogadni magam és jól érzem magam a bőrömben.

Szeretnék párt találni sajnos még nem volt, és hát a nyáron már 21 leszek...

Vágyom már egy párra de nehéz találni valakit aki elfogad úgy ahogy vagyok.

Persze megértem, hogy a vékony lányok vonzóbbak...

Úgy érzem én soha nem találom meg a párom és egyedül maradok...



2016. márc. 4. 21:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Azért nehéz, mert benned van az a görcs, hogy neked nehéz találni..a vékonyak vonzóbbak..nemkellesz senkinek..illetve nem fogadod el és szereted magad, úgy ahogyan vagy!

Én is duci voltam/vagyok egész életemben...de soha nem volt e téren problémám, pedig még azt sem lehet mondani, hogy túlságosan nagy lenne az önbizalmam. De soha nem úgy álltam a párkapcsolati kérdésekhez, hogy húúú, hát nálam sokkal jobb nők vannak, ugyan kinek kellenék... Ha te magadról nem hiszed, tudod azt, hogy veled jól járni bármelyik férfi.....akkor ugyan miért-mitől gondolnák ezt a pasik?

Mindegy hány kiló vagy...törődj magaddal, légy csinos...és tudd, hogy megérdemled a szerelmet,a boldogságot és meg is kapod!

2016. márc. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
70%
A duci nőknek abból az okból nehéz párt találni, amiért az alacsony pasiknak. Mégpedig, hogy egyikőjük sem tud szexuális vonzalmat ébreszteni a másik nem szemében. A legvonzóbb stílusjegy az ellenkező nem számára, a férfiak esetében a nagy erős testalkat, a nők esetében pedig a vékony (esetleg sportosan telt idomok) nőies finom testalkat. Na mármost a mi esetünkben (én 170 vagyok) ez a két tulajdonság pont inverz módon jelenik meg, amit csak nagyon szép igényes arccal lehet valamelyest kompenzálni (meg férfiak esetében ott a pénz), de alapvetően a genetika egy kegyetlen dolog és aki születésekor rossz sorszámot húzott (pl. én) az szenvedésre van ítélve. Mondjuk ha neked ilyen "plus-size" alkatod van, mint ennek a csajnak ( [link] ), tehát nem vagy egy tokás zsírtömeg, akkor az életemet is feltenném, arra, hogy kis erőfeszítéssel hamarosan lesz pasid és ha ügyesen csinálod, akkor nem is akármilyen.
2016. ápr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
53%

Én se bírom a duci nőket, viszolygok tőlük.

Nem tudok mit tanácsolni, csak hogy próbálj lefogyni,

2016. jún. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!