Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tolerálnátok, hogy akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tolerálnátok, hogy akivel ismerkedtek pszichológushoz jár?

Figyelt kérdés

Elkezdtek ismerkedni egy férfival, és kiderül hogy pszichológushoz jár.

Nem szeretnék kamuzni erről (meg semmi másról sem) hogy milyen elfoglaltságom van. Szeretném rendbetenni magam és annak a néhány embernek akik számítanak rám jobban funkcionálni.



ma 09:24
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
21%
Egy depis ember nem tud igazán jó társként funkcionálni, bármennyire is szeretne. Mivel más szemüvegen látja a világot, kiszámíthatatlanok a reakciói dolgokra, helyzetekre. Il. lehetséges, hogy bolhából elefántot csinál, ami által garantáltak a viták. Ami után jó esetben sikerül kiengesztelned, rosszabb esetben pedig vagy megsértődik, bezárkózik vagy ha kikel magából dührohamai vannak és bár szavakkal, de úgy képes bántani, hogy nem is sejtenéd. Ha nincs önbizalma, még féltékeny is lehet. Kinek van kedve mindig magyarázkodni és bizonygatni, hogy ne lásson bele dolgokba olyat, ami nincs? A kapcsolat nem lesz más, mint egy hullámvasutazás.
ma 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
21%
41. pontosan. Egy mély depressziós ember vagy a csenddel verést alkalmazza, te meg nem tudod kitalálni, már megint mi baja, hiába kérdezed, azt mondja semmi. Vagy folyton elégedetlen és kritizál, annak ellenére, hogy te próbálsz a kedvére tenni. Hosszútávon ez baromi idegörlő!
ma 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
100%
41, 42 Amiről ti beszéltek, azok már a súlyos személyiségzavar jelei. Az emberek nagy része nem ilyen, és nem is ezért fordul pszichológushoz.
ma 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
66%

A legtöbb embere élete során átél depressziót legalább kettő alkalommal. Sokan nem is veszik észre, hogy azok, és sokszor a környezet számára sincsenek jelek.

Aztán vagy túlleszel rajta idővel csak úgy, jobb esetben csak magadban szenvedsz, rosszabb esetben megkeseríted a környezeted életét is.

Ha nem major depresszióról beszélünk, hanem csak egy enyhe szubdepresszió van, nekem semmi gondom nem lenne vele, ha mellette már folyik a terápia. Ellenben nagyon óvakodnék azoktól, akik szentül hiszik, hogy nekik aztán nem kell pszichológus, ők maguknak megoldanak mindent. Ezek miatt az emberek miatt kell a környezetüknek terápia.

ma 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
100%

Örülnék, hogy foglalkozik a lelkével.

Ha már vagyunk olyan kapcsolatban, akkor rákérdeznék, hogy miért jár. Mondjuk ha már beszél róla nekem, akkor lehet akkor is rákérdeznék, ha még nem vagyunk olyan kapcsolatban, csak megmondanám, hogy ha nem szeretné, akkor ne ossza még meg velem.

Illetve külön örülnék annak is, hogy akkor is őszinte, ha még nem akar beszélni róla részletesen és képes természetesen kezelni egy ilyen szituációt. Nem vagyok jó a játszmázásban és nagyon nem szeretem, szóval nekem minél egyértelműbb és őszintébb egy kapcsolat, annál jobb.

ma 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

Most kezdtem el nemreg jarni terapiara, de meg a kapcsolatunk elott kezdodtek a problemaim.

A parom tudott rola, mindenbe beavattam, de akkor meg csak ismerkedtunk. Nem volt hatasa a kapcsolatunkra olyan mertekben, hogy erzelmileg kart okoztam volna neki. Kitartott mellettem es segitett, amiben tudott. Terapiara harom honapja kezdtem el jarni, de a problema mar 4 eve fennallt, parommal 3 eve vagyunk egyutt. Ugyhogy en mar az ismerkedes alatt panikbeteg voltam.

ma 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!