Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tolerálnátok, hogy akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tolerálnátok, hogy akivel ismerkedtek pszichológushoz jár?

Figyelt kérdés

Elkezdtek ismerkedni egy férfival, és kiderül hogy pszichológushoz jár.

Nem szeretnék kamuzni erről (meg semmi másról sem) hogy milyen elfoglaltságom van. Szeretném rendbetenni magam és annak a néhány embernek akik számítanak rám jobban funkcionálni.



ma 09:24
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom ezen mi lepontoznivaló volt. Eleve hogyan tudok elakadva ismerkedni, mikor olyan komoly problémám van, amiért külső segítségre van szükségem. Egyoldalú lenne, ez rossz hatással lenne rám, a másikra és ezzel együtt a kapcsolatunkra. Az más megint, ha valaki már kiterápiázta magát és képes önállóan funkcionálni már. Az is más, ha a már párom/házastársam borul meg. Én kérek elnézést, de nem ingem a másik problémáját ismeretlenül magamra venni és a másiknak se inge olyan elvárásokat, amiknek jelen állapotában nem tud vagy akar megfelelni. Ez "egészséges" emberek esetén is így van, nem tudom miért kéne ennek másképpen lenni egy pszichológushoz járó ember esetében.
ma 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
21. Mert értelmetlen dolgot írtál. Mivel, kivel volt tapasztalatod? Pszichológussal? Pszichológushoz járó partnerrel? Tolerálnád, de elkerülnéd? A kettőt egyszerre hogyan?
ma 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
76%

21. "Én kérek elnézést, de nem ingem a másik problémáját ismeretlenül magamra venni".


Nem is kell. Ebben nyújt segítséget a szakember, aki "ismeretlenül" veszi át más emberek problémát, hogy segítsen nekik feldolgozni a traumákat. Ha a párod rád hárítja a problémáit ahelyett, hogy a szakemberrel beszélné meg, akkor az terápia nem volt rendesen elvégezve!

ma 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmas green flag. Én is jártam, és most évek után ismét elkezdtem. Most már látom, hogy minden egyes embernek mekkora szüksége volna rá, és ha valaki egyáltalán nem járt soha terápiába és nem is akar, akkor szerintem nincs is dolgunk egymással.

Szóval jól teszed, hogy jársz, és gratulálok, hogy teszel magadért és egyben másokért is!

ma 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen miért jársz, mit érzel gondnak magaddal kapcsolatban? Nem ítélkezni akarok, csak érdekel.
ma 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk en jarok, bar mi mar evek ota egyutt vagyunk. Jo lett volna, ha hamarabb telik ra, mert ugyan meg csak harom honapja jarok, de eg es fold, annyit fejlodtem.

En panikbetegseggel es szorongassal jarok egyebkent.

ma 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
17%
25-től jogos a kérdés, mert nagyon nem mindegy, mért vagy miben kell segítség.Sajnos, ha érzelmileg nem vagy stabil és párkapcsolatba kezdesz valakivel, akaratlanul is akkora károkat tehetsz a másik lelkében, hogy a végén aztán együtt járhattok. TAPASZTALAT!
ma 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek 99 szazaleka nem stabil erzelmileg, azzal kezdve, hogy kb mindenki erzelembol reagal mindenre ahelyett, hogy racionalisan probalna megoldani egy helyzetet.
ma 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
Jobban akarsz funkcionálni, de miben? Párkapcsolatban? Gary Chapman könyvek olvasását ajánlom, jót fog tenni! Na meg remélhetőleg a pszichológus is. Ha felismerted változtatnod kell, az már fél siker. Gratulálok!
ma 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
0%

Hátrébb az agarakkal emberek. A kérdés ismerkedésről szól.

1. Olyan partnerrel van tapasztalatom, aki pszichológushoz jár vagy ráfért volna, hogy járjon.


2. A szakembernek ez a végzettsége, munkája, amiért tisztességes fizetséget kap.


3. Nem a páromról szól a kérdés továbbra se, hanem ismerkedésről. Az ismerkedésben pedig még nem bírja a másik fél az elköteleződésem, amire azon igényét alapozza, hogy álljak be mellé szopni vagy segíteni. Kapcsolat vagy házasság az más, mert ott partnerséget és felelősséget vállaltam, de ezt leírtam a válaszomban is amit következetesen lepontoztatok.


A kérdésre továbbra is fenntartom, bár értékelem az őszinteségét hogy árul zsákbamacskát (én sem), de nem ismerkednék így senkivel.

ma 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!