Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az összes ilyen randevúzási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az összes ilyen randevúzási tanácsok könyv, weboldalak, coachok, pszichológusok mind semmit nem ér igazából, amíg csak a kinézet alapján választanak az emberek?

Figyelt kérdés
manapság egy személyes találkozásra sem adnak már esélyt mert ránéznek a fényképedre és kukáznak.
szept. 7. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Kinézet és pénz.
szept. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%

Ez így van.

Van amelyik eleve így kezdi, hogy mit csinálj az első randin.

Ja, hogy odáig el is kéne jutni, mert a nők (legalábbis aki néz ki valahogy) nem randiznak olyan férfival, aki külsőleg nem tetszik nekik.

A pua szerű baromságokat meg hagyjuk is, mint ledominálás, vonzalomkeltés stb ezek szintén esélytelenek kölcsönös szimpátia nélkül.

szept. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Ők csak a pénzt húzzák le a madarakról! Ez a világ egy velejéig kamus, álszent, hazug nulla semmi, azt teszi jól aki lecsatlakozik erről, és újra emberré válik!
szept. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Nőként mondom: nem arról van szó, hogy ezek a szakértők haszontalan tevékenységet végeznének, hanem arról, hogy sz*r alapanyagból ők se tudnak várat építeni.
szept. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

#4


Ugyanmár, a pua is pont arra a koncepcióra építette fel a baromságait, hogy a nőknek a külső nem számít.

szept. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Igen, és mi ezzel a gond? Te sem randiznál vagy jönnél össze olyannal aki nem tetszik. Na, a nők sem.
szept. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#5: tényleg? Akkor vajon mit jelent a PUA-szótárból származó "peacocking" kifejezés, nagyeszű?
szept. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%

Nincs ezzel gond, valóban én sem randiznék olyannal, aki nem tetszik!

Viszont nem is hazudok, nem állítok olyanokat hogy a külső nem számít!

A külső a legfontosabb, az kelti fel az érdeklődést, amiatt tetszik nekem valaki, mert úgy néz ki ahogy.

Valamint szintén nem állítok olyan f@szságokat, hogy ennek hiány személyiséggel kompenzálható!

Tiszta sor?



#7


Leszarom a pua szótárat, pár videójukat láttam, elég is volt a szánalmas pénzlehúzós ökörségeikből.

szept. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%

Hallottál már olyanról, hogy valakit a belső értékei és a nagyszerű személyisége alapján húztak jobbra?

Én sem.

És olyanról, akit ezek ellenére balra?

szept. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

#8: Ezt írtad az #5-ös hozzászólásodban:


"Ugyanmár, a pua is pont arra a koncepcióra építette fel a baromságait, hogy a nőknek a külső nem számít."


Pont a #7-es hozzászólásommal akartam tudomásodra hozni, hogy ez NEM IGAZ. De akkor ezek szerint neked az értő olvasás, meg a következtetni tudás SEM az erősséged.

szept. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!