Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pszichológus segíthet hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pszichológus segíthet hogy a saját kategóriámban lévő nőket találjam vonzónak?

Figyelt kérdés

Kis sportoltam magam sportos a testem de még így is olyan 10/3 10/4 vagyok azt mondják sajnos a magasságom és az arcom, testalkatom miatt ami szint

tiszta genetika viszont a vonzó csinos nőkhöz vonzódom a 10/9 10/10-es a lányokhoz, nyilván azok nem állnak velem szóba.. itt vagyok 35 évesen és még egy barátnőm volt összesen az is három hónapig tartott jó lenne a saját kategóriámhoz tudnék vonzódni hmert ott lenne esélyem esetleg


júl. 14. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
A csúnya nők is a tökéletes pasikhoz vonzódnak, csakúgy mint te a tökéletes nőkhöz, úgyhogy a ronda emberek igen jelentős része egyedül fog maradni, hacsak nem képesek lejjebb adni az irreális elvárásaikból.
júl. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Nekem a pszihológus elkezdte magyarázni hogy vonzódnom kéne a ronda nőkhöz is (mármint a kifejezetten taszító nőkhöz) aztán persze kiröhögtem. Azelőtt meg egyetértett hogy mekkora hülyeség az ilyen, hiszen fel sem állna a cerka. Komolytalan az össze agyturkász, eszközük nulla
júl. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
2. Egyetértek, hogy a pszichológusoknak kb. semmi eszközük nincs. nagyrészt te magadtól is rájöhetsz azokra a dolgokra, amikre ők próbálnak rávezetni.
júl. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Ezzel amúgy ultraciki lehet orvoshoz menni, de ti tudjátok…..

Nekem sem Ronaldo lett a férjem, pedig odáig vagyok érte.

De nem fogom a saját életemet magányosan tölteni, csak mert álmokat kergetek, nem vagyok már 10 éves.

Nektek csak fel kéne nőni, udvarolni felelősséget vállalni.

júl. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
4. Pszichológushoz semmivel sem ciki elmenni, csak általában teljesen értelmetlen.
júl. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Oké, de tanulj meg mellette helyesen írni, mert ez így rohadtul kellemetlen egy 6/10-es nőnek is :D
júl. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kretén 😁
júl. 15. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nincs "saját kategóriád". A fiatal lányok többségében szépek, de ők kiestek. A többiek meg inkább saját típushoz vonzódnak. Szóval ha van egy kövér csaj, akkor kövér pasit keres, szerintem van belőlük bőven. Ha elvált gyerekes anyukáról beszélünk, azért vannak elvált gyerekes apukák is. Bocsika....
júl. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!