Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tolerálnátok, hogy akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tolerálnátok, hogy akivel ismerkedtek pszichológushoz jár?

Figyelt kérdés

Elkezdtek ismerkedni egy férfival, és kiderül hogy pszichológushoz jár.

Nem szeretnék kamuzni erről (meg semmi másról sem) hogy milyen elfoglaltságom van. Szeretném rendbetenni magam és annak a néhány embernek akik számítanak rám jobban funkcionálni.



ma 09:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
43%
A pszichológus nem orvos és pont azért van, mert sokan nem akarják a másik szrját kezelni. Előbb-utóbb mindenki járni fog, mert a világ abba az irányba halad, hogy nem fognak senkivel kínlódni a haverjai, barátai családtagjai, ismerősei.
ma 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Összetenném a kezem, ha olyan férfival randiznék aki pszichológushoz jár. Legalább tudom, hogy dolgozik magán.

De légyszi ne írj, nem vagyok szingli.

ma 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkinek szüksége van pszichológusra az életében. Ehhez nem kell trauma, vagy "kettyósnak lenni", mindenkinek van kisebb-nagyobb problémája aminek a megoldásához/feldolgozásához kell egy kis hozzáértő segítség.


Én is részt vettem most egy sor konzultáción, nagyon jól esett.

ma 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem, mit kellene ezen tolerálni.
ma 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék, hogy sikerült egy érzelmileg intelligens emberrel megismerkednem, aki ha az élete valamelyik területén elakad, akkor szakember segítséget kéri és nem tönkreteszi a környezete életét, mint azt az emberek nagyrésze teszi.
ma 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem hibáztatom az exemet, de ha idejében elmegy pszichológushoz, akkor ma már nagy valószínűséggel boldog házasok lennénk, talán már gyerekkel.


Sokáig megértő és türelmes voltam, de már nem bírtam tovább a kezeletlen traumái miatt fellépő problémákat :(

ma 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sőt, támogatnám benne. Ex pasim évekig ígérgette, hogy elmegy de aztán olyannaira megkeserítette a kapcsolatot a toxikus magatartásával, hogy szakítottam. Számomra greenflag ha valaki foglalkozik a saját lelki egészségével. Rég nem kéne ennek tabunak vagy lenézendőnek lenni! Ugyanolyan fontos, mint a testi egészség.
ma 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy a férjemnek is szüksége lenne rá, gyerekkori traumák miatt. De ő ezt nem hajlandó tudomásul venni.

Szerintem ez nem riasztó, ha valaki felismeri a helyzetet és bevon egy szakembert.

ma 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
26%
Tolerálnám, de elkerülném miután van vele tapasztalatom.
ma 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Sokan úgy bánnak azzal aki pszichológushoz jár, mint a véres ronggyal. Aki pszichológushoz jár, azt sok ember nem normálisnak, bolondnak stb. bélyegzi, vannak akik még a pszichiátria és a pszichológia közti különbséget sem értik. Így érthető hogy van akiben rossz érzések vannak emiatt. 15-össel egyetértek.
ma 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!